برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

مشاهده : 3789 , پاسخ ها : 10
موضوع: چرخاندن سر کاراکتر در افترافکت

چرخاندن سر کاراکتر در افترافکت

سلام
    یه سوالی دوستان انیمیت کاراکتر دو بعدی را اقای هادی پور با اسکریپت اموزش دادند فقط چطور میشه سر کاراکتر بچرخد به طوری که حالت کاغذ مانند پیدا نکنه وقتی با روتیشن بخوایم بچرخانیم اونا حالت یه برگه مانند پیدا میکنه و اصلا انیمیشن جالب نمیشه
    باید چه طور این کارا کرد؟ برای مثال تو انیمیشن شکرستان یا امثال اون خیلی قشنگ سر میتابه و برعکس میشه و حالت کاغذی هم پیدا نمیکنه و خیلی طبیعی هست..
    چطور میشه این کارا کرد؟؟

clink آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15004

Red face

خب چون کار دوبعدیه سه بعدی نیست ک شما بتونین از تمام زوایای مد نظر روش مسلط باشین...باید betwin بزنی...حالا این یعنی چی ؟ یعنی باید بین حرکت اولیه و حرکت مد نظر بعدیتون رو طراحی کنی...در واقع سیکل حرکت سر یا چرخش سر رو باید فریم به فریم طراحی کنی...
    یه نکته دیگه هم میمونه اینه ک این کاراکتری ک طراحی کردن قرار دادن تو سایت به صورت cut out طراحی شده...تو این سبک خیلی محدودیت وجود داره...

متحرک سازی خودش یه حرفه اس یعنی شما باید تمام نکات متحرک کردن کاراکتر با توجه به سطر زمانی و زمان بندی هارو رعایت کنین تا کار طبیعی جلوه کنه...اینکه میخواین سر در جا بچرخه بدون اینکه اون حالت اسلایدی رو پیدا کنه باید کمترین زمان رو رو نوار سطر زمانیتون در نظر بگیرین تا در جا سر بچرخه بدون اینکه اون چرخش احساس بشه...

به عنوان مثال...
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط clink : 04-26-15 در ساعت 13:41

همون طور که دوستمون گفتن کار کات اوت محدودیت زیادی داره ولی دوبعدی با انیمه استودیو میشه یه کارایی کرد با ریگ کردن حرفه ای سر رو میشه تا حدودی چرخوند ولی دقت کنید چن درجه بیشتر نمیشه و بستگی داره جزییات کارکتر چقد دست و پای شما رو باز میذاره

ممنون این فایلی را هم که فرستادید را دیدم ولی خب معلومه که طبیعی نمیشه خیلی..
    به جز روش کات اوت چه روش دیگه را میشه برای ساخت انیمیشن دو بعدی تو افترافکت استفاده کرد که بهتر باشه؟؟
    و یه سوال دیگه بهترین روش برای ساخت انیمیشن دوبعدی چه روشی هست و بهترین نرم افزارش کدام نرم افزار هست برای این کار تا اون را یاد بگیرم به صورت حرفه ای چون من هدفم ساخت انیمیشن های دو بعدی حرفه ای و سریالی هست؟؟
    بازم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط k.mostafa نمایش پست ها
    ممنون این فایلی را هم که فرستادید را دیدم ولی خب معلومه که طبیعی نمیشه خیلی..
    به جز روش کات اوت چه روش دیگه را میشه برای ساخت انیمیشن دو بعدی تو افترافکت استفاده کرد که بهتر باشه؟؟
    و یه سوال دیگه بهترین روش برای ساخت انیمیشن دوبعدی چه روشی هست و بهترین نرم افزارش کدام نرم افزار هست برای این کار تا اون را یاد بگیرم به صورت حرفه ای چون من هدفم ساخت انیمیشن های دو بعدی حرفه ای و سریالی هست؟؟
    بازم ممنون
    خب مشخصه که افترافکت خیلی ابزار خاصی برای این نمونه انیمیشن بهتون نمیده
    نرم افزار Anime studio یه نرم افزار حرفه ای برای ساخت انیمیشن هست
    خود انیمیشن دو بعدی عزیز اسم یه تکنیکه و کات اوت هم یه تکنیک متفاوته
    متوجه شدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Eradi نمایش پست ها
    خب مشخصه که افترافکت خیلی ابزار خاصی برای این نمونه انیمیشن بهتون نمیده
    نرم افزار Anime studio یه نرم افزار حرفه ای برای ساخت انیمیشن هست
    خود انیمیشن دو بعدی عزیز اسم یه تکنیکه و کات اوت هم یه تکنیک متفاوته
    متوجه شدید؟
    تا حدودی
    چه روش های کلا برای ساخت انیمیشن دوبعدی وجود داره؟

تا حدودی
    چه روش های کلا برای ساخت انیمیشن دوبعدی وجود داره؟
    والا عزیز روش رو دارم میگم
    بذارید چنتا تکنیک یا همون روش کلا واسه ساخت انیمیشن براتون نام ببرم
    انیمیشن سه بعدی
    انیمیشن دو بعدی
    پیپر
    رتوسکوپی
    استاپ موشن
    --- عروسکی
    --- خمیری
    --- آبجکت انیمیشن
    پیکسلیشن
    و الا ماشالا

حالا شما برای انیمیشن دو بعدی راه های مختلفی دارید که جنس کار خودتون رو مشخص میکنه و بستگی به خودتون داره
    دیگه متوجه منظورتون نمیشم که میگید چن روش برای ساخت دوبعدی داریم!
    به جز این ها فقط نرم افزار میمونه که بهتون گفتم انیمه استودیو عالیه
    من بهتون پیشنهاد میکنم قبل از این که فعالیتتون رو شروع کنید انیمیشن های دو بعدی زیادی ببینید که براتون ملموس بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Eradi نمایش پست ها
    والا عزیز روش رو دارم میگم
    بذارید چنتا تکنیک یا همون روش کلا واسه ساخت انیمیشن براتون نام ببرم
    انیمیشن سه بعدی
    انیمیشن دو بعدی
    پیپر
    رتوسکوپی
    استاپ موشن
    --- عروسکی
    --- خمیری
    --- آبجکت انیمیشن
    پیکسلیشن
    و الا ماشالا

حالا شما برای انیمیشن دو بعدی راه های مختلفی دارید که جنس کار خودتون رو مشخص میکنه و بستگی به خودتون داره
    دیگه متوجه منظورتون نمیشم که میگید چن روش برای ساخت دوبعدی داریم!
    به جز این ها فقط نرم افزار میمونه که بهتون گفتم انیمه استودیو عالیه
    من بهتون پیشنهاد میکنم قبل از این که فعالیتتون رو شروع کنید انیمیشن های دو بعدی زیادی ببینید که براتون ملموس بشه

متوجه شدم
    ممنون
    فقط برای یادگیری انیمیت استادیو شما منبع خاصی را سراغ داری که بتونم از ابتدا تا حرفه ای بلد شدن اون نرم افزار را با اون اموزش ها پیش بروم؟؟
    ممنون

متوجه شدم
    ممنون
    فقط برای یادگیری انیمیت استادیو شما منبع خاصی را سراغ داری که بتونم از ابتدا تا حرفه ای بلد شدن اون نرم افزار را با اون اموزش ها پیش بروم؟؟
    ممنون
    من چن وقت پیش یکم این نرم افزار رو آموزش دادم
    http://forum.video-effects.ir/thread8670.html
    ولی بعد از این آموزش برید دنبال آموزش های خارجی

hamidreza.d آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    18530
    سلام استاد هادی پور
    میگ چطور میشه یه صحنه مثل فیلم ماتریکس درست کرد راه حل جدید داری برا اینکار؟
    که افراد ثابت بشه و دوربین دور سوژه بچرخه یا افراد ثابت بشه و شخص در بین اونا حرکت کنه؟
    البته این مورد اخر تو سینمه فوردی یه سری ابجکت افراد اماده اوردم و شخصی در بین شحرکت دادم بعد تو افتر وادرد کرد خوب از اب در نیومد
    راه حل بهتری میخواستم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع