برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1582 , پاسخ ها : 5
موضوع: آموزش رندرینگ

آموزش رندرینگ

با سلام خدمت اساتید بزرگ از زحماتتون ممنونم
    من توی سایت هرچقدر گشتم یه آموزش خوب برای رندرینگ پیدا نکردم
    یکی از اساتید لطف کنه مراحل رندرینگ رو یه بار مختصر توضیح بده
    بعد یه سوالی که داشتم این بود که بهترین پسوند که هم کیفیتش عالی باشه هم حجمش مناسب چی هست؟
    چون من چند بار که دارم رندر میگیرم پس از اتمام وقتی فایل رندر شده رو باز میکنم بریده بریده پخش میشه پسوندی ک رندر گرفتم avi بوده و هم با نرم افزار km player پخشش کردم هم با quick time باز هم از همه شما اساتید کمال تشکر رو دارم.

سلام دوست عزيز ....

اين سوال بيش 100 بار جواب داده شده ولي بازم چشم !!!!!!!!

بهترين فرمت Mov و H.264 هست هم از لحاظ كيفيت و هم حجم ....
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

دوست عزیز اگه منظورتون رندر گرفتن در افتر افکت است که آموزش خاصی نداره شما کارتونو انجام میدید و از کارتون رندر میگیرید با هر فرمتی که مورد نیازتون باشه و دوست داشته باشید اما در مورد بسوند آقا امید mov h264 رو پیشنهاد می کنند

آقا امید سلام من این فرمت h.264را امتحان کردم اما هم کیفیت رو خیلی پایین میاره هم سایز تصویر را کو.جک میکند تصویر من سایزش dv 720x 576 است حالا چکارش کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط frame نمایش پست ها
    آقا امید سلام من این فرمت h.264را امتحان کردم اما هم کیفیت رو خیلی پایین میاره هم سایز تصویر را کو.جک میکند تصویر من سایزش dv 720x 576 است حالا چکارش کنم
    دوست عزیز به نظر من بهترین کیفیت رو avi ميده ، فرمت h.264 نظر به حجم کمی که از خروجی کار میگیره خیلی خوبه
    در مورد سایز تصویر هم افتر افکت هیچ دخل و تصرفی در خروجی تصویر انجام نمیده ، هر سایزی که شما به کامپوزیشن کارتون داده باشید افتر به طور اتوماتیک همون سایز رو خروجی میگیره

ممنون دوست عزیز

کلمات کلیدی این موضوع