برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

مشاهده : 3326 , پاسخ ها : 13
موضوع: آموزش ایجاد look سینمایی با پلاگین colorista3

zabihhosseini آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    8401

آموزش ایجاد look سینمایی با پلاگین colorista3

در این آموزش سعی کردم که با استفاده از پلاگین colorista3 و پلاگین colorfinesse نحوه ایجاد لوک های سینمایی رو آموزش بدم
    لینک دانلود
    http://uplod.ir/kqktl024bncm/cinemat...torial.mp4.htm
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ویرایش توسط zabihhosseini : 07-10-15 در ساعت 18:58

لوک نه. گرید. کالر گرید. و به این کار می گن کالرگریدینگ.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

Member Website

شماره کاربری
    8401
    وقتی کالر گریدینگ انجام میشه نتیجه اون به عنوان یه look معرفی میشه برای همین redgiant پلاگینی به نام magicbullet look داره تو این پلاگین پر از پریست های آماده و گرید شده هست که به به اونا میگن look.
    و من هم عنوان کردم ایجاد look های سینمایی که عنوان اشتباهی نیست.اونی که شما میگید هم درسته

look یه نام تجاری برای این محصول بود. به معنای نگاه کردن. برداشتتون اشتباهه.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

Member Website

شماره کاربری
    8401
    نقل قول نوشته اصلی توسط cubic_art نمایش پست ها
    look یه نام تجاری برای این محصول بود. به معنای نگاه کردن. برداشتتون اشتباهه.
    شما این عبارت رو(cinematic look) در گوگل سرچ کنید ببنید برداشت من اشتباه هست یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط zabihhosseini نمایش پست ها
    شما این عبارت رو(cinematic look) در گوگل سرچ کنید ببنید برداشت من اشتباه هست یا نه.
    هییییی.
    گوگل
    این همه درس خوندیم باید تو گوگل سرچ بزنیم.
    بی خیال.
    حق با شماست.
    فقط هم یه ترجمه ای توی سرچهاتون انجام بدید و همچنین ببینین در مورد چی دارن حرف میزنن. دید. نگاه. نه رنگ. حتی بلور کردن دور کادر یه دید هستش عزیزم. نه گرید. من دارم سر چی بحث می کنم.
    شما عوض رفع اشکالتون می خواید ......... ولشکن. امشب زیاد رو به راه نیستم. وگر نه کل جزوه م رو برات ترجمه می کردم می زاشتم تو تاپیک.
    فقط یه چبز رو بگم. 7 ساله دارم کالرگریدینگ و کالر کورکشن تدریس می کنم. نه تو ایران.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    نقل قول نوشته اصلی توسط cubic_art نمایش پست ها
    هییییی.
    گوگل
    این همه درس خوندیم باید تو گوگل سرچ بزنیم.
    بی خیال.
    حق با شماست.
    فقط هم یه ترجمه ای توی سرچهاتون انجام بدید و همچنین ببینین در مورد چی دارن حرف میزنن. دید. نگاه. نه رنگ. حتی بلور کردن دور کادر یه دید هستش عزیزم. نه گرید. من دارم سر چی بحث می کنم.
    شما عوض رفع اشکالتون می خواید ......... ولشکن. امشب زیاد رو به راه نیستم. وگر نه کل جزوه م رو برات ترجمه می کردم می زاشتم تو تاپیک.
    فقط یه چبز رو بگم. 7 ساله دارم کالرگریدینگ و کالر کورکشن تدریس می کنم. نه تو ایران.
    سلام اتفاقا من دنیال یافتن تفاوت بین کالر گریدینگ و کالر کورکشن هستم اگه بتونید جزوه ای فایل پی دی افی چیزی لطف کنید بدید ممنون میشم ضمن اینکه نرم افزار ....پلاگین ...یا نمیدونم چی اسمشو بذارم .....هرچی که مخصوص هر کدوم هست رو هم معرفی کنید خیلی خیلی ممنون و سپاسگذار خواهم بود.

ممنون بخاطر کار با ارزش شما

فقط کاش لینک مدیافایر رو هم میزاشتید. من نتونستم دانلود کنم!!!!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط amir6417 نمایش پست ها
    سلام اتفاقا من دنیال یافتن تفاوت بین کالر گریدینگ و کالر کورکشن هستم اگه بتونید جزوه ای فایل پی دی افی چیزی لطف کنید بدید ممنون میشم ضمن اینکه نرم افزار ....پلاگین ...یا نمیدونم چی اسمشو بذارم .....هرچی که مخصوص هر کدوم هست رو هم معرفی کنید خیلی خیلی ممنون و سپاسگذار خواهم بود.
    جزواتم به زبان ترک هستش. تمام تلاشم رو می کنم یه باز نویسی انجام بدم و ترجمه کنم.
    تفاوتشون که مشخصه. کالرکورکشن اصلاح رنگه. کالرگریدینگ طیف و تم دادنه. مثلاً شما 3 تا پلان دارین که توی یه محیط تصویربرداری شده با یک نو و در یک زمان. تمام این پلانها باید یک رنگ واحد داشته باشن. شما باید این رو تو کالرکروکشن انجام بدین. حالا می خواید به فیلمتون تم بدین. مثل فیلمهای هالیود کنیدش. تم سبز داشته باشه. به این کار می گن گریدینگ.
    دنبال پلاگین نباشین. نمی گم نمی شه ها. چرا میشه. خیلی هم خوب می شه. ولی اگر می خواید حرفه ای این کار رو انجام بدید از نرم افزارهای ادابی اسپیدگرید و یا داوینچی ریزلت که البته با این دومیه کمتر آشنام کار کنید. اینا و که یاد بگیرید پلاگینها هم براتون آب خوردن می شه.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

ممنون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین