برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

مشاهده : 4398 , پاسخ ها : 21
موضوع: درخواست کمک برای آموزش شلیک گلوله

درخواست کمک برای آموزش شلیک گلوله

سلام دوستان.
    من قصد ساخت این کلیپ از ویدئو کوپالت رو داشتنم!

خب همین آقایی که قصد دارند گلوله شلیک کنند. خب کار رو تا جایی پیش بردم که تصاویر رو 3 بعدی کردم و قراره همه اش پشت سر هم نمایش داده بشه ولی به تصویر سوم که می رسم در انتها قرار نداره و هر کاری می کنم نمی تونم اون رو بیارم که تصویر ادامه دار بشه!
    در واقع به شکل زیر هست!

????? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ?? ???? ?? ? ?????? ?? ??? ? ??? ?? ?? ?? ??? ...

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    درود بر شما ببنید شما لایه ها رو روی هم قرار دادید خوب معلومه لایه آخر معلوم نمیشه!

میشه آموزش اصلی رو یه عکس بزارید؟!
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

سپاسگذارم از پاسخ گویی شما.
    خانم عیدی پور داخل آموزش گفته که هر بار یک لایه رو فعال کنیم و به دوربین وصلش می کنیم تا با حرکت دوربین اون تصویر نیز حرکت کنه.
    خب این کار تا تصویر دوم من ادامه داره و از تصویر سوم دیگه این اتفاق نمی افته و با وجود وصل کردنش به دوربین تصویر بعدی رو مشکی نشون میده و فقط یه ذره از تصویر در ابتدا هست که اون فایده ای نداره.
    باید تصاویر پشت سر هم باشه تا بتونیم اون محیط رو برای ساخت گلوله شبیه سازی کنیم.
    ببینید این دو تصویر رو:
    این تصویر خود آموزش هست:

و این تصویر کار بنده:

من دقیقا با آموزش پیش رفتم ولی اینجا به مشکل برخورد!

Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط fo-eng نمایش پست ها
    سپاسگذارم از پاسخ گویی شما.
    خانم عیدی پور داخل آموزش گفته که هر بار یک لایه رو فعال کنیم و به دوربین وصلش می کنیم تا با حرکت دوربین اون تصویر نیز حرکت کنه.
    خب این کار تا تصویر دوم من ادامه داره و از تصویر سوم دیگه این اتفاق نمی افته و با وجود وصل کردنش به دوربین تصویر بعدی رو مشکی نشون میده و فقط یه ذره از تصویر در ابتدا هست که اون فایده ای نداره.
    باید تصاویر پشت سر هم باشه تا بتونیم اون محیط رو برای ساخت گلوله شبیه سازی کنیم.
    ببینید این دو تصویر رو:
    این تصویر خود آموزش هست:

و این تصویر کار بنده:

من دقیقا با آموزش پیش رفتم ولی اینجا به مشکل برخورد!
    اینجور که من توی آموزش اصلی میبینم فقط تصویر دوم یعنی pan_00002 اون با دوربین هست !!!

و توی تصویر شما همراه نیست با دوربین؟!
    ?? ??? ????? ??????!

نقل قول نوشته اصلی توسط Elka Eydipor نمایش پست ها
    اینجور که من توی آموزش اصلی میبینم فقط تصویر دوم یعنی pan_00002 اون با دوربین هست !!!

و توی تصویر شما همراه نیست با دوربین؟!
    چرا این کار رو 20 بار انجام دادم و نشده.
    این تصاویر رو یکی یکی به دوربین نسبت میده و بعدش هم برش می داره تا تنظیم شون کنه!
    مال من فقط تا تصویر دوم کار می کنه به تصویر سوم که رسید متاسفانه نمیشه و مشکی نشون میده!

Member Website

شماره کاربری
    4564
    چرا این کار رو 20 بار انجام دادم و نشده.
    این تصاویر رو یکی یکی به دوربین نسبت میده و بعدش هم برش می داره تا تنظیم شون کنه!
    مال من فقط تا تصویر دوم کار می کنه به تصویر سوم که رسید متاسفانه نمیشه و مشکی نشون میده!
    یه جای کار اشتباه؟! تصاویر اندازه هاشون چطوره؟!
    ?? ??? ????? ??????!

بله دقیقا درسته .. یک جای کار می لنگه و من نمیدونم چی هست.
    به دلیل اینکه مدل جدیدش این شده که وقتی من چشمی یک لایه رو می زنم دیگه لایه رو نشون نمی ده.
    بعد کلی روی چشمی زدم تا بالاخره و نمی دونم بر چه اساسی یک دفعه ظاهر شده و اون قسمت بود که می گفتم تصویر بعدی رو باید نشون بده ولی مشکی نشون میده، یک دفعه تصویر ادامه اش می یاد ..
    یعنی خودم هم موندم این چرا به این شکله .. الان رفتم جلوتر و لایه های بیشتری رو کار کردم ولی دوباره تصویر چهارم هم گیر داده و نمی یاد. یعنی موندم چرا این به این شکله!؟:125::26:

Member Website

شماره کاربری
    4564
    بله دقیقا درسته .. یک جای کار می لنگه و من نمیدونم چی هست.
    به دلیل اینکه مدل جدیدش این شده که وقتی من چشمی یک لایه رو می زنم دیگه لایه رو نشون نمی ده.
    بعد کلی روی چشمی زدم تا بالاخره و نمی دونم بر چه اساسی یک دفعه ظاهر شده و اون قسمت بود که می گفتم تصویر بعدی رو باید نشون بده ولی مشکی نشون میده، یک دفعه تصویر ادامه اش می یاد ..
    یعنی خودم هم موندم این چرا به این شکله .. الان رفتم جلوتر و لایه های بیشتری رو کار کردم ولی دوباره تصویر چهارم هم گیر داده و نمی یاد. یعنی موندم چرا این به این شکله!؟:125::26:
    :26::26: گمون کنم یه راه حلش این باشه که چند تا چند تا عکس رو توی کامپ های جدا بزارید! اگه اینطوریه!

بعد کامپهارو توی پروژه نهایی بیارید کنار هم...
    ?? ??? ????? ??????!

متاسفانه چون سه بعدی هست خیلی کار سخت میشه!!
    آخا این پروژه خودش هم نزدیک به 8 آموزش داره .. البته تنهای تنها با افترافکت.
    ساخت گلوله اش بمونه با سینما فوردی یا تردی مکس!!!
    دیگه باید باهاش بسازم .. نمی دونم
    مچکرم ازتون بابت لطف همیشگی تون عزیزم.

دوستان در مرحله ی دوم برای ساخت شلیک گلوله از سری آموزش های سایت ویدئو کوپایلت هستم!
    ابتدای کلیپ چند ثانیه ای متوقف میشه تا این اکتور گلوله اش رو شلیک کنه بعد به جلو حرکت می کنه تا گلوله رو شبیه سازی کنه.
    من نتونستم ثانیه های اولش رو نگه دارم! دوستان کسی اطلاع نداره به من کمک کنه!؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع