برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 979 , پاسخ ها : 1
موضوع: مشکل در نصب پلاگین ها

OLDMAN آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17003

مشکل در نصب پلاگین ها

سلام دوستان واساتید گرامی مشکلاتی درنصب بعضی از پلاگین ها دارم که امیدوارم بتوانید کمکم کنید.اول اینکه مجموعه پلاگین trapcod رانصب کرده ام وشماره سریالهای داده شده توسط استاد گرامی هادیپوررا امتحان کرده ام وحین نصب ودادن شماره سریال همه آنها تیک خورده واز حالت تریل خارج شده اند لیکن درنرم افزارافترافکت فقط سه مورد ازآنها (shain- 3d stroke ,starglow) در دسترس هستند اصافه می کنم تمام سریالهای داده شده را درج کرده ام ولی این مشکل برطرف نشده است ووقتی هم که پلاگین را درمثلا یک solid مشکی رنگ یاهر رنگی اعمال می کنم علیرغم آموزشهای استادهادیپور یک محیط ترنسپرنت ظاهر می شود وپارتیکلها دیده نمی شوند.
    2-پلاگین turbulence fd رادرسینما4d کپی کرده ام لیکن دستورات آن مثل container در دسترس نیستند لطفا راهنمایی فرمایید.

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    درود عزیز
    دقت کنید وقتی که پلاگین را نصب می کنید در قسمت Program Files\Adobe دوتا پوشه ایجاد می شود به نام After Effects CC 2014 و After Effects CC که این پلاگین ها میرن در پوشه After Effects CC که شما وارد آن شوید و پوشه های Plugin و Preset رو کپی کنید در پوشه After Effects CC 2014 تا کنار پلاگین های دیگر نرم افزار کپی شوند.

سوال دوم مشکل عجیبیه یک عکس بزارید ببینم

موفق باشید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

کلمات کلیدی این موضوع