برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1264 , پاسخ ها : 3
موضوع: سوال درباره فون (البوم)دیجیتال(آتلیه)

سوال درباره فون (البوم)دیجیتال(آتلیه)

دوستان برای طراحی البوم دیجیتال همون فون های فشن و البوم عروس که تو سایت ها با قیمت خدا تومن میفروشن اموزشی پیدا نکردم
    برای طراحی اینا که واقعا جزو سخت ترین نوع طراحی هاست به چه ابزارهایی نیاز هست و چطور میتونم در اون حد یاد بگیرم؟فتوشاپم خوبه ولی اون نوع طراحی ها یه چیز جداست و نوع طراحی ویژه خودش رو داره
    کسی آموزشی سراغ نداره؟یا اسم ابزار و نرم افزاری رو بگه

فقط فتوشاپ و ایلستریتور.
    فتوشاپ رو اگه کامل و اصولی یاد گرفته باشید هیچ کار نداره.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    سلام . دوست عزیز طراحی آلبوم دیجیتال به قول خودتون یکم مخصوصه اون فونایی که تو بازار میفروشن خیلی بیخوده. فقط چیزی که زیاد توشون استفاده شده ماسک هایی در قالب شیپ های مختلفه که به نظر من اصلا هم جالب نیستن. البته اگر فتوشاپ رو کامل بلد باشین میتونین خودتون با استفاده از تکنیک های مختلف و یکم استفاده از افکتهای مختلف کارو انجام بدید متاسفانه نمیشه کارای مردم رو اینجا گذاشت وگرنه نمونه کارایی که انجام دادم رو قرار میدادم تا ببینید و متوجه بشید که بدون استفاده از افونای در پیت خدادتومنی هم میشه کارای قشنگی و شیکی رو زد. یکم ابتکارو خلاقیت و مهارت در استفاده از فتوشاپ میخواد اصلا هم کار سخت و دشواری نیست کافیه شروع کنید. ب نظر من اگه بتونید نمونه بزنید بزارید سایت بچه ها نظر بدن بد نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir6417 نمایش پست ها
    سلام . دوست عزیز طراحی آلبوم دیجیتال به قول خودتون یکم مخصوصه اون فونایی که تو بازار میفروشن خیلی بیخوده. فقط چیزی که زیاد توشون استفاده شده ماسک هایی در قالب شیپ های مختلفه که به نظر من اصلا هم جالب نیستن. البته اگر فتوشاپ رو کامل بلد باشین میتونین خودتون با استفاده از تکنیک های مختلف و یکم استفاده از افکتهای مختلف کارو انجام بدید متاسفانه نمیشه کارای مردم رو اینجا گذاشت وگرنه نمونه کارایی که انجام دادم رو قرار میدادم تا ببینید و متوجه بشید که بدون استفاده از افونای در پیت خدادتومنی هم میشه کارای قشنگی و شیکی رو زد. یکم ابتکارو خلاقیت و مهارت در استفاده از فتوشاپ میخواد اصلا هم کار سخت و دشواری نیست کافیه شروع کنید. ب نظر من اگه بتونید نمونه بزنید بزارید سایت بچه ها نظر بدن بد نیست.
    داداش صندوق پیام رو خالی کن کارت داشتم

کلمات کلیدی این موضوع