برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 2075 , پاسخ ها : 6
موضوع: بهترین برنامه برای جلوه های ویژه

kazhwan آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17906

بهترین برنامه برای جلوه های ویژه

سلام خدمت همه ی دوستان
    من چند ساله که با افترافکت کار میکنم. می خوام بدونم که بهترین برنامه ازبین افترافکت و نیوک برای جلوه های ویژه سینمایی چیه.

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    Nuke نرم افزار خوبیه وبیشتر سه بعدیه و برای کامپوزیت لایه ها استفاده میشه
    بدونید Nuke فقط در شرکت های خیلی بزرگ استفاده میشه ولی افتر افکت هم شرکت های بزرگ و هم شرکت های کوچیکتر
    افتر افکت رایجتره و راحتره شما بهتره همین افتر افکت رو یاد بگیرید
    Nuke هم بخوای یاد بگیرید بد نیست در قسمت Composite لایه های سه بعدی
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

kazhwan آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17906
    ممنون. چون خیلی کارهای جالبی رو با نیوک می بینم وسوسه شدم برم سمتش.

من جدیدا دارم کار با fusion رو شروع میکنم اصلا لیست فیلمهایی که باهاش ساختن رو دیدم کلا فر خوردمتو سایتش که میخوندم معروفه به اسلحه پنهان هالیوود.تو لیست کارهایی که با این برنامه هست اواتار هم بود.حالا تازه شروع کردم ببینم چطوریه ولی خوب نسبت به بقیه برنامه ها آموزش خیلی کم براش هست

kazhwan آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17906
    همین الان رفتم جلوه های ویژه با fusion ساختن رو دیدم. عالیه
    ولی گیج کنندس که کدوم برنامه رو انتخاب کنی نمیشه که با همش کار کرد.
    من دوست داشتم با برنامه ای کار کنم که بشه سه بعدی هم درش کار کرد البته افترافکت پلاگین element 3d رو داره که ویدیو کوپایلت فقط خودش بلده کارهای زیبایی باهاش انجام بده.

این fusion که خیلی رو قسمت 3d خودش مانور داده ولی خوب نمیدونم هنوز دقیقا چطوری هست
    افتر هم اگه cinema4d بلدی باشی به نظرم هیچ احتیاجی به المنت نیست چون خیلی محدودیت داره ولی الان سینما با افتر به صورت ریل تایم میتونی کار کنی

دوست عزیز
    شما نسبت به کاری که می خواهی انجام بدهی باید ابزارش را تعیین کنی. مثلا برای کارهای موشن گرافیک بهترین گزینه افتر هست چون پلاگین های فراوان و اسکریپت زیاد دارد در این زمینه . برای کارهای جلوهای ویژه که باید روی سینما باشد و در ان ابجکت های سه بعدی انیمیت شده داری بهتر است از نوک استفاده کنی. چون نوک رندر دونیم بعدی دارد و شما کاملا به اجزا ابجکت دسترسی داری البته درهمه قسمت ها نه .
    نکته مهم
    شما همه کارها را با هر نرم افزار کامپوزیت می توانی انجام دهی. ولی بهترین کار ممکنه اینه که به صورت تخصصی روی یک نرم افزار همیشه کار کنی تا از لحاظ تکنیکی مهارت پیدا کنی و هم تمام جوانب ابزارهای اون نرم افزار را بشناسی .تا به راحتی و کوتاه ترین راه حل هر کاری را انجام دهی مثل حل یه مسئله ریاضی می باشد.
    همه فتوشاپ بلدهستن مثل دو عکس زیر
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده   

کلمات کلیدی این موضوع