برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

مشاهده : 4535 , پاسخ ها : 20
موضوع: این کلیپ چطور درست شده

این کلیپ چطور درست شده

دوستان این کلیپ چطور درست شده؟
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

در مورد ویدیو دوم باید بگم به 2 روش میشه ساخت
    1 تو استودیو کروماکی تصویر برداری کرده بعد از ترکینگ تصویر خیابان رو به اون اضافه کرد و بعد تصوی باغ رو جایگزین تصویر قبلی کرد
    2 تصویر شخص در خیابان رو با کرین تصویر براداری کرده بعد ترکینگ و ماسک کردن سوژه تصویر خیابان رو حذف وتصویر باغ رو جایگزین کنیم

mhmdea آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4016
    سلام دوست عزیز تو کلیپ اولی هر یک از صحنه ها بصورت جدا گانه فیلمبرداری شده بگونه ای که هیچ لرزشی نداشته باشه سپس پشت سر هم قرار گرفته شده و با ابزار pen tool تصاویر رو بریده اند و کمی هم feather بهشون دادن تا اینکه به هم چسبیده شن و بعد با درست کردن یک camera و سه بعدی کردن لایه ها تونستن میان اونها حرکت کنند

در مورد ویدیو اول
    محیط رو به سه قسمت تقسیم و تصویر برداری کردند به صورت پاناروما به هم وصل کردن و هرکدوم از صحنه ها رو 3 بار تصویر برداری کردند به صورت ثابت روی پایه و در هر بار خواننده جاش رو عوض میکنه بعد از ادغام تصاویر همه در یک کامپ قرار گرفته و یک موشن در محور افقی به اون داده میشه که به نظر میاد دوربین حرکت پنینگ داره

آقای یوسفی میشه در مورد نحوه ساخت این دوتا کلیپ
    اموزش تصویری بزارین؟ ممنون خسته نباشین.
    ????? ??? ?????? ?????
    ???? ??? ????
    ??? ???? ???? ?????
    ?? ?????? ???

در رابطه با ویدئوی دوم با نظر اول جناب یوسفی موافقم. چرا که تو تصویر خیابان سایه های جدول با سایه های سوژه هماهنگنیست و پرسپکتیو هم با حرکت کرین هماهنگ نیست و همچنین سایه سنگ قبر سمت راست تصویر.

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

نقل قول نوشته اصلی توسط mjpompy نمایش پست ها
    آقای یوسفی میشه در مورد نحوه ساخت این دوتا کلیپ
    اموزش تصویری بزارین؟ ممنون خسته نباشین.
    چشم تو اولین فرصت شما هم اگه مورد خاصی دیدید تو همون پست http://forum.video-effects.ir/thread5972.html قرار بدید تا با هم روش تبادل نظر داشته باشیم
    راستی آموزش سوم رو هم گذاشتم

ممنون آقای یوسفی عزیز البته من که مورد زیاد دارم و حتما آپلود میکنم بازم خسته نباشی الرین آغریماسین قارداش.
    ????? ??? ?????? ?????
    ???? ??? ????
    ??? ???? ???? ?????
    ?? ?????? ???

hosseinvfx
    نقل قول نوشته اصلی توسط تورج یوسفی نمایش پست ها
    در مورد ویدیو اول
    محیط رو به سه قسمت تقسیم و تصویر برداری کردند به صورت پاناروما به هم وصل کردن و هرکدوم از صحنه ها رو 3 بار تصویر برداری کردند به صورت ثابت روی پایه و در هر بار خواننده جاش رو عوض میکنه بعد از ادغام تصاویر همه در یک کامپ قرار گرفته و یک موشن در محور افقی به اون داده میشه که به نظر میاد دوربین حرکت پنینگ داره
    سلام منظور از (ک موشن در محور افقی به اون داده میشه که به نظر میاد دوربین حرکت پنینگ داره ) یکم بیشتر توضیح میدید؟ اگر با دوربین ثابت گرفته شده پس چه جوری دوربین حرکت می کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinvfx نمایش پست ها
    سلام منظور از (ک موشن در محور افقی به اون داده میشه که به نظر میاد دوربین حرکت پنینگ داره ) یکم بیشتر توضیح میدید؟ اگر با دوربین ثابت گرفته شده پس چه جوری دوربین حرکت می کنه؟
    حسین عزیز منظورم حرکت دادن تصویر به صورت افقی تو افتر هست (محور ایکس در قسمت پوزیسیون ) کلید p رو رو لایه تصویر بزنید و عدد اولی رو تغیر بدید متوجه میشید شما که خودت استادی احتمالا من بد بیان کردم که متوجه نشدی

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع