برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 1164 , پاسخ ها : 2
موضوع: یه سوال در مورد خروجی افتر افکت

saromanzeus آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    10381

یه سوال در مورد خروجی افتر افکت

دوستان چطور میتونم موقع خروجی گرفتن از پروژه خودم فایل ها و دیتا هائی که تو پروژم استفاده کردمو تو محل خروجی ذخیره کنم--آخه چن تا پروژه دارم که توش عکس زیاد استفاده کردم ولی نمی دونم این عکسا کجای سیستمم هستن و از طرفی تعدادشونم زیاده نمی تونم دونه دونه دنبالشون بگردم

Alone Warrior آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19334
    دست بر قضا منم خواستار یه همچین چیزی بودم.
    من میگم این افترافکت باید یه چیزی مثل Set Project که توی نرم افزار مایا باهاش کار می کردیم داشته باشه
    وقتی توی مایا ست پروجکت می کردیم یه مجموعه ای از پوشه ها می ساختیم که تمام فایلها رو می تونستیم در اون بگذاریم با Category بندی مناسب.
    در واقع برای مدیریت پروژه خیلی به درد میخورد من اطمینان دارم که افترافکت هم باید یه چیز مشابهی مثل اینو داشته باشه قطعا
    ???? ??? ???? ? ???? ??? ???? ? ??? ????? ?????: ?? ???? ??? ????? ???? ?? ??? ???? ? ???? ????? ? ????? ?? ???? ????? ?? ???? ?????? ???? ... ????? ??? ?????? ?? ????? ?? ?? ???? ? ????? ???? ?? ??? ?? ?? ????? ??? ???? ????? ? "Power Machine" ??? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ??? ????? ?? ??? ? ?????? ?? ??? ? ????? ??? ?? ????? ?? ?? ????? ??? ?? ??????? ?? ?????? ? ????? ?? ??? ? ?? ????? ????? ??????? ?? ???? ? ?? ????

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    اگه منظور شما ذخیره تمام فایل هایی که در پروژه استفاده کردید مثل ویدیو یا عکس در یک پوشه باید بگم از پروژه خودتون collect File بگیرید
    از منوی File گزینه dependencies گزینه collect File رو بزنید و بعد گزینه All رو انتخاب کنید تا همه فایل هارو ذخیره کنه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

کلمات کلیدی این موضوع