برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 32265 , پاسخ ها : 3
موضوع: افزایش سرعت انیمیت در افتر افکت

افزایش سرعت انیمیت در افتر افکت

سلام دوستان خسته نباشید
    من بسته ی ساخت صحنه های موشن گرافیک رو از این سایت خریدم و یک سوالی برام پیش اومده
    من میخواستم سرعت انیمیت یک المان رو بالا ببرم
    در آموزش نحوه ی این کار توضیح داده شده
    ولی مشکلی که باهاش رو به رو میشم اینه که طبق گفته های آموزش ، وقتی میخوام سرعت رو بالا ببرم ، نمودار سرعت به صورت سینوسی هست در حالی که من میخوام به صورت مثلا یک خط شیب دار باشه نه نموداری
    یا اصلا میخوام کل سرعت انیمیت رو بین کی فرم اول و دوم کلا با هم ببرم بالا
    الان وقتی هر دو رو میبرم بالا باز وسط خط چسبیده به کف و سرعت به این صورت در میاد :
    از تند به آهسته - از آهسته به تند
    در حالی که من میخوام کلا تند باشه مثلا
    باید چیکار کنم؟
    امیدوارم منظورم رو رسونده باشم.اگر نه بفرمایید تا با عکس نشون بدم

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    شما حتما از اسکریپت خاصی برای موشن گرافیک استفاده کرده ای ! ... پس دوباره سری به آموزشهایت بزن جناب هادی پور حتما توضیحات لازم را داده اند . اما برای رفع سریعتر مشکلت روی آن آبجکت سلکت کن و دکمه گرافت ادیتور را در کنار تایملاین را بزن و وارد پنجره گراف ادیتور بشو و با بالا و پایین کردن نقاط نمایشگر کیفریم ها و به چپ و راست بردن آن نقاط و رأسها به میزان دلخواه خواهی رسید . در این پنجره هرچه کیفریم بالاتر و شیب خط تند تر شود سرعت هم بیشتر میشود و بالعکس . مطمئنم که در آموزشهای استاد هادی پور هم کار با این پنجره وجود دارد . کار با آن چندان مشکل نیست . موفق باشی
    ویرایش توسط kkhodaey : 06-15-16 در ساعت 01:03

نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    شما حتما از اسکریپت خاصی برای موشن گرافیک استفاده کرده ای ! ... پس دوباره سری به آموزشهایت بزن جناب هادی پور حتما توضیحات لازم را داده اند . اما برای رفع سریعتر مشکلت روی آن آبجکت سلکت کن و دکمه گرافت ادیتور را در کنار تایملاین را بزن و وارد پنجره گراف ادیتور بشو و با بالا و پایین کردن نقاط نمایشگر کیفریم ها و به چپ و راست بردن آن نقاط و رأسها به میزان دلخواه خواهی رسید . در این پنجره هرچه کیفریم بالاتر و شیب خط تند تر شود سرعت هم بیشتر میشود و بالعکس . مطمئنم که در آموزشهای استاد هادی پور هم کار با این پنجره وجود دارد . کار با آن چندان مشکل نیست . موفق باشی
    ممنون دوست عزیز ولی شما سوالم رو کلا اشتباه متوجه شدی!
    عکس زیر رو ببینید:
    من میخوام شیب مثلا سرعت رو به صورت خط آبی رنگ افزایش یا کاهش بدم نه به صورتی که در تصویر هست.
    سوال من اینه که برای تغییر به این صورت بایدچیکار کنم
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام . پرسش ؟! ... کار این گراف ادیتور چیست ؟! ... شما چه انتظاری از این پنجره دارید ؟! ... اگر فقط دوست دارید این خط بصورت نمایشی صاف باشد کافی است یکشان را پایین بکشید و دستگیره تنظیم آنرا به نقطه بچسبانید و دومی را بالا ببرید و کمی دستگیره اش رابسمت نقطه اول بکشید . اما اینطوری بسته انتخابتان روی محل آبجکتتان تاثیر خواهد گذاشت . اگر منظورتان از اینکار تنظیم حرکت و مقدار انتخابی اندازه های کیفریمهایتان بصورت خطی از کم به زیاد بطور یکنواخت باشد کافی است که با انتخاب کیفریم ها و کلیک راست و انتخاب کیفریم اینترپولیشن وارد این پنجره بشوید و در کشویی بخش کیفریم اینترپولیشن قسمت لینیر را انتخاب و اوکی کنی تا حرکتی خطی و بکنواخت بشما بدهد . والا باقیه اش شبیه بازی است . بهرحال بازهم با کار کردن و انتخاب همین بخشهایی که در زیر تایملان در پنجره گراف ادیتور در اختیارتان قرار دارد و تست کردن آنها میتوانید به چیزی که مد نظرتان است برسید !... راستش من منظور شما را بجز در مفاهیم بالا درک نکردم . مهم نیست این خطوط چکونه هستند مهم اینست که ورای شکل ظاهری این گرافها ما به نتیجه وآنچه مد نظرمان است رسیده باشیم . پنجره گراف ادیتور در واقع برای تنظیم بهتر سرعت و شتاب در کیفریمها است پنجره کیفریم اینترپولیشن در واقع چیزی نیست جز چند پریست آماده برای کیفریمها . پریست خطی ( لینیر ) نقطه ای ( بیزیر ) و .... ! بهر حال امیدوارم این پاسخ ، شما را به مقصد نزدیکتر کرده باشد . انشاالله . پیروز باشید .

کلمات کلیدی این موضوع