نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما کدام رو Ù…ÛŒ پسندید ØŸ

رأی دهندگان
15. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Adobe TV

0 0%
  • Ae tuts+

0 0%
  • Creative Cow

0 0%
  • Digital Tutors

0 0%
  • Motionworks

0 0%
  • Video Copilot

7 46.67%
  • VideoHive

1 6.67%
  • Video-effects.ir

7 46.67%
برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1674 , پاسخ ها : 5
موضوع: معرفی چند سایت برای ae

Lightbulb معرفی چند سایت برای ae

سلام به همه ی دوستان گرامی
    وب چیز شگفت انگیزیه و یک چیز کامل از منابع بی پایان و آموزش برای افرادی که مایل به یاد گیری هنرهای افتر افکت هستند . گاهی اوقات پیدا کردن وب سایت های خوب کاری گیج کننده است و ما در این وب سایت ( http://www.video-effects.ir/ ) سعی کرده ایم برای راحتی مردم عزیزمون بخصوص برو بچه های انجمن تعدادی سایت رو که کمک خواهد کرد به مقابله با نرم افزار حرفه ای After effects معرفی کنیم
    top After Effects resources

1.Adobe TV

اگر میخواهید طوری افتر افکت یاد بگیرید که از کسایی که این نرم افزار رو درست کردن هم بهتر یاد بگیرید. سایت Adobe TV تعداد زیادی آموزش ویدیویی در رابطه با همه چیز از جمله اصول اولیه و جلوه های ویژه کار با 3D و ....... در اختیارتون میگذاره دیدن کنید حتمآ..

2.Creative Cow

اسم جالبی داره این سایت ( گاو خلاق ) .
    این وب ویدیو های آموزشی زیادی ندارد اما دارای صفحات زیاد آموزشی میباشد . منظورم لینک های متعدد . به نظر من محل خوبی برای شروع است . یه سری بزنید ضرر نداره

3.Digital Tutors

غول آموزش آنلاین . یک انتخاب درخشان برای آموزش AE .
    digital tutors نزدیک به 800 فیلم آموزشی حرفه ای از شروع تا پایان .
    دو آموزش اولیه رایگان مابقی باید اشتراک خریداری کنید

4.Video Hive

اسم این وب رو حتمآ خیلی ها شنیدند .
    یک کتابخانه از خانواده سلطنتی motion graphics, footage and After Effects projects به حساب میاد.
    بیش از 118 صفحه آموزشی داره .

5.Video Copilot

اگر تازه کار هستید سایت Video Copilot یک مکان خوب برای شروع هستش .
    تاسیس و اجرا این سایت توسط هنرمند آثار تجسمی و فیلم ساز آقای اندرو کرامر که بیش از 130 آموزش از اصول اولیه گرفته تا کارهای پیچیده تر برای کاربران میباشد . خوبی این سایت این هستش که یک بخش مربوط به مبتدیان در نظر گرفته شده که دارای 10 ویدیو رایگان آموزشی میباشد .

6.Ae Tuts+

این وب سایت آموزش های خیلی با ارزشی ارایه میده از مبتدی گرفته تا پیشرفته . شما میتوانید در قسمت های مختلف از جمله motion graphics, production, visual effects and workflow آموزش مورد نظرتونو پیدا کنید . دقت کنید که ویدیو ها در این سایت رایگان میباشد ولی دسترسی به فایل های آموزش ها نیازمند عضویت اشتراکی که ماهی 15 دلار میباشد .

7.Motionworks

من پس از بررسی کامل متوجه شدم که این وب سایت همه نوع آموزش در رابطه با AE را دارد . اجرا شده توسط هنرمند گرافیک آقای جان دیکنسون . از ویژگیهای سایت میتوان به ویدیو های آموزشی رایگان در همه زمینه ها و دی وی دی های آموزشی به قیمت پایه 30 دلار به بالا و علاوه بر این اگر شما واقعآ میخواهید به سرعت AE رو یاد بگیرید یه قست آموزش خصوصی توسط آقای John Dickinson وجود داره ولی در مورد هزینه ی این قسمت چیزی دست گیرم نشده .
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده        

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    خسته نباشید
    من خودم به Video Copilot رای دادم
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    خسته نباشید
    من خودم به Video Copilot رای دادم
    حسین عزیز شکسته نفسی میفرمایند بنظر بنده سایت خود حسین عزیز یعنی همون ویدیو افکتز خودمون دست کمی از سایتای دیگه نداره حتی برای کسایی که به زبان اصلی و خارجی مسلط نیستند در خیلی از موارد بهتر هم بوده و مفیدتر عمل کرده بنده خودم ماه ها شاید بشه که به این سایتها سر نزدم ولی روزی نیست که به سایت پرمحتوای ویدیو افکتز سر نزنم تا آموزشهای جدید رو از دست ندم
    حسین جان یه دونه ای

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza57 نمایش پست ها
    حسین عزیز شکسته نفسی میفرمایند بنظر بنده سایت خود حسین عزیز یعنی همون ویدیو افکتز خودمون دست کمی از سایتای دیگه نداره حتی برای کسایی که به زبان اصلی و خارجی مسلط نیستند در خیلی از موارد بهتر هم بوده و مفیدتر عمل کرده بنده خودم ماه ها شاید بشه که به این سایتها سر نزدم ولی روزی نیست که به سایت پرمحتوای ویدیو افکتز سر نزنم تا آموزشهای جدید رو از دست ندم
    حسین جان یه دونه ای
    خیلی ممنون رضا جان
    عزیزی لطف داری برادر ایشالا که همیشه موفق باشید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

مانی22 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7995
    همشو دوست دارم میشه به همش رای بدم؟

ویدیو افکت ...

ممنون دوست عزیز ...