برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386

Question درخواست کمک و مشاوره از دوستان میکسر - مونتاز کار و تدوینگر و....

اولا سلام
    و اما بعد: دوستان یه کار بله برون و عقد دارم که از دوجهت واسم اهمیت داره یکی اینکه طرف(آقا داماد) از دوستان شفیق بنده است و یکی دیگه اینکه فامیل هم میشه.
    و اینم میدونید که تو کارایی که آدم وسواس بیشتری داشته باشه کار بدتر خراب میشه.به همین دلیل گفتم قبل از شروع کار یه مشورتی با اهالی سایت افتر افکتیمون داشته باشم.خب حاشیه بسته بریم سر اصل مطلب. میخوام کار شیک و تمیز و سنگین دربیاد . لذا دوستان هر ژیشنهادی در مورد هر قسمت کار ( opener - intro- slidshow-....) دارند که میتونه کمکی بهم بکنه دریغ نکنن(در پایان اینم بگم که حقیر یه مدتی هست که کار میکس پروژه های عروسی و...انجام میدم.با نرم افزارهای پریمیر-افتر-ادیوس ...آشنایی دارم و کار میکنم)

مظاهر آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2112
    خب. چندتا پروژه متفاوت افتراسلایدشو برای عکسها درست کن از پروژه های ویدیو هایو بعد با یه آهنگ پروژه ها روتو ادیوس به هم بچسبون ضرب آهنگ رو رعایت کن .قسمت باغ اگه هست چندتا تکنیک افتری بزن جلوه های ویژه مثلا پریست رنگهای look یا پارتیکل بارش ذرات ونورهای felers انتخاب آهنگ خیلی مهمه .ترتیب صحنها استارت خیلی دقت بشه. یه شورت کات چند دقیقه ای از تمام صحنه های قشنگ فیلم از اول تا آخر درست کن به صورت اسلو برای کلیپ love به کا ببر با اهنگ خارجی ملایم. نویز گیری وگرفتن لرزش صحنه های حساس و کات کردن صحنه های اضافه .اگه امکانش بود عروس وداماد رو ببر بیرون چندتا صحنه خودت ازشون بگیر برای کلیپ اسپورت یا کلیپ آشنایی.و ازهمه اینا مهمتر کیفیت فیلمه که کار با خروجی خوب بیرون بیاد. از رندر نهایی یه فرمت mp4یا mkvدرست کن برای ریختن تو فلش به غیر از dvd چون الان بیشترمردم LED یا LCD دارن که فلش رو ساپورت میکنه وکیفیت تماشای فیلم از فلش خیلی بیشتره تا DVD
    ????? ??????? ?? ?? ?????? ???? ???.

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    نقل قول نوشته اصلی توسط مظاهر نمایش پست ها
    خب. چندتا پروژه متفاوت افتراسلایدشو برای عکسها درست کن از پروژه های ویدیو هایو بعد با یه آهنگ پروژه ها روتو ادیوس به هم بچسبون ضرب آهنگ رو رعایت کن .قسمت باغ اگه هست چندتا تکنیک افتری بزن جلوه های ویژه مثلا پریست رنگهای look یا پارتیکل بارش ذرات ونورهای felers انتخاب آهنگ خیلی مهمه .ترتیب صحنها استارت خیلی دقت بشه. یه شورت کات چند دقیقه ای از تمام صحنه های قشنگ فیلم از اول تا آخر درست کن به صورت اسلو برای کلیپ love به کا ببر با اهنگ خارجی ملایم. نویز گیری وگرفتن لرزش صحنه های حساس و کات کردن صحنه های اضافه .اگه امکانش بود عروس وداماد رو ببر بیرون چندتا صحنه خودت ازشون بگیر برای کلیپ اسپورت یا کلیپ آشنایی.و ازهمه اینا مهمتر کیفیت فیلمه که کار با خروجی خوب بیرون بیاد. از رندر نهایی یه فرمت mp4یا mkvدرست کن برای ریختن تو فلش به غیر از dvd چون الان بیشترمردم LED یا LCD دارن که فلش رو ساپورت میکنه وکیفیت تماشای فیلم از فلش خیلی بیشتره تا DVD
    ممنونم از توجهتون.ولی یکم دستم بسته اس . چون کار گرفته شده.صحنه هایی که گرفته شده یه مقدار مجلس بله برون هستش(مردونه صحبت میکنن و زنونه هم رقص و یه جورایی عقد ) باغ ندارن. الان دیگه چیزی نمیشه گرفت و یه تعدادیم عکس دارم.همین.

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    دوستانی که میتونن کمک کنن دریغ نکنن خواهشا

کلمات کلیدی این موضوع