برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 40

مشاهده : 6625 , پاسخ ها : 39
موضوع: تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی

سلام عزیزان برای یادگیری تیزر تبلیغاتی از چه نرم افزاری استفاده می شود؟ برای یاد گیری چقدر زمان می برد؟ پیشاپیش تشکر می کنم

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    از نرم افزار های پریمیر برای تدوین
    از افتر افکت برای ویرایش فیلم ها
    و از cinema 4d برای اضافه کردن سه بعدی استفاده کنید
    http://www.video-effects.ir/?p=5876
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306
    سلام.
    دقیقا متوجه منظورتون نشدم
    تیزر تبلیغاتی نرم افزار خاصی نداره .
    بستگی داره شما چه چیزی میخاید بزنید و کارتون چه سطحی داره . اونوقت میتونید نرم افزار مرتبطش رو کار کنید . اگه تیزرتون فقط دو بعدیه که نرم افزارهای دوبعدی دخیل هستند و کارش رو انجام میدند . اگه ترکیبی از دو بعدی و سه بعدی داره که باید نرم افزارهای سه بعدی و دو بعدی رو با هم یاد بگیرید و ازش استفاده کنید . تفکیک خاصی وجود نداره که بخاید یه خط فاصل بینشون بکشید !!!
    ??? ???? ?? ??????? ?????? ????? ?? ???? ?? ?? ????? ?? ??????? ????? ?? ???? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ??? ?? ????? ?????? ??? ?? ?????? ????? ????.

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306
    زمان یاد گیری نرم افزار بستگی به خودتون و میزان تلاشتون داره ولی معمولا از زمان شروع به یادگیری و تازمانی که میخاید به خروجی خوب و مناسب برسید حدودا 6 تا 9 ماه یکم کمتر و بیشتر زمان میبره . ولی این وسط چیزی که تعیین کننده هست تلاش و پشتکار خود شماست که میزان پیشرفتتون رو مشخص خواهد کرد
    ??? ???? ?? ??????? ?????? ????? ?? ???? ?? ?? ????? ?? ??????? ????? ?? ???? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ??? ?? ????? ?????? ??? ?? ?????? ????? ????.

سلام عزیزان خواهشن بنده را راهنمایی نماید با فتوشاپ و کرل دراو .ایلوسترایتور و فلش قبلا کار کردم به پیشنهاد یکی از دوستان می خواخم شروع کنم به یادگیری افتر افکت و سینما4 ،خودش در صدا وسیما کار می کند می گوید در دوماه کاملا اموزش می دهد هزینه یادگیری هم 15000000می باشد می گوید بعد از یاد گیری برای خودمان کار کن اکثر کارش هم میکس و تیزر می باشد حالا نمی دانم کششم یا نه بعضی ها می کویند سخته خودم نیز وقت کافی و علاقه دارم می خواستم ببینم واقعا خیلی سخته . درامدش خوبه می خواهم از هفته بعد کلاسها را شروع کنم ناگفته ماند دوستم قبلا اتریش بوده و دوره دیده خیلی هم وارده نمی دانم چه کنم لطفا بنده را راهنمایی کنید باتشکر فراوان از همه عزیزان

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306
    15000000 تومان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
    یادگیری افتر افکت وc4d در دو ماه ؟!!!
    مگه میخاد چیکار کنه که در دوماه بشه به این دو نرم افزار مسلط شد؟ این یادگیری مافوق سرعت اگه آمپول چیزی داره به ما هم بگه که بتونیم به دیگران تزریق کنیم ؟!!
    هرچیزی اگه علاقه نباشه یادگرفتنش سخت میشه .پس اگه علاقه دارید مشکلی وجود نداره . خب طبیعتا هر کاری سختی خودش رو هم داره !

رویا آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19501
    تیزر تبلیغاتی چی هست؟ همین که تلویزیون نشون میده؟خوب اینو مگه چه طوری میسازن؟
    ??? ??? ???? ?? ?????? ? ??? ?? ??? ??? ?? ???? ?? ??????? ??????…
    ???? ?????? ?? ??? ?? ???? ????? ???? ??? ??? ??? ???? ?? ?? ??????? ???
    ??? ? ??????? ?? ?????? ??? !

محمد جان سلام حالا چرا ناراحت شدی ما که اطلاع نداشتیم به این زودی نمیشه یاد گرفت وگرنه از شما سوال نمی کردیم خورده نگیربا این وجود بازم تشکر می کنم از شما ودیگر دوستان

دوستان من دیگه کم کم دارم ناراحت می شم. تیزر، فیلم، انیمیشن، موزیک ویدئو و... یک هنر هستند. برای این کار باید اصول هنریش رو یاد بگیرید نه نرم افزار. نرم افزار تو درجه ی دوم قرار داره.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

نقل قول نوشته اصلی توسط cubic_art نمایش پست ها
    دوستان من دیگه کم کم دارم ناراحت می شم. تیزر، فیلم، انیمیشن، موزیک ویدئو و... یک هنر هستند. برای این کار باید اصول هنریش رو یاد بگیرید نه نرم افزار. نرم افزار تو درجه ی دوم قرار داره.
    اوضاع خراب تر از این حرفاس آقا محمد...

فقط یه چیزی تولید بشه پخش بشه همین کافیه...

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع