برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1452 , پاسخ ها : 3
موضوع: کاهش حجم فایل های صوتی

کاهش حجم فایل های صوتی

سلام دوستان.
    برنامه ای رو می شناسید که بتونیم با اون حجم فایل های صوتی رو بدون افت کیفیت صدا کاهش بدیم؟

????? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ?? ???? ?? ? ?????? ?? ??? ? ??? ?? ?? ?? ??? ...

سلام
    یه نکته رو بگم اگه شما صدا رو خودتون رکورد کرده باشید احتمال داره که حجم بالایی داشته باشه (البته بستگی به کارت صدا و تنظیمات لحظه رکورد داره)
    مقادیر بیت ریت و سمپل ریت روی حجم و کیفیت صدا تاثیر میذارن مثل رزولوشن و بیت ریت در ویدیو پس با تغییر این مقادیر میتونید یه کارایی بکنید البته شاید شما صدایی که دارید در حالت استاندارد باشه و نشه از این کم حجم ترش کرد

مچکرم.
    بله صدای ضبط شده با موبایلم هست و بخشی نیز با کامپیوتر. نرم افزار خاصی مد نظرتون نیست که این کار رو انجام بده.
    اونوقت یک سوال دیگه. اگه بخام با از صفحه ام فیلم بگیرم به جز نرم افزار snagit چه نرم افزاری پیشنهاد میدید؟ snagit صدا رو خوب ضبط نمیکنه!

????? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ?? ???? ?? ? ?????? ?? ??? ? ??? ?? ?? ?? ??? ...

نقل قول نوشته اصلی توسط fo-eng نمایش پست ها
    مچکرم.
    بله صدای ضبط شده با موبایلم هست و بخشی نیز با کامپیوتر. نرم افزار خاصی مد نظرتون نیست که این کار رو انجام بده.
    اونوقت یک سوال دیگه. اگه بخام با از صفحه ام فیلم بگیرم به جز نرم افزار snagit چه نرم افزاری پیشنهاد میدید؟ snagit صدا رو خوب ضبط نمیکنه!
    خواهش میکنم
    تقریبا تمام نرم افزار های تبدیل این قابلیت رو دارن مثل Freemake Video Converter که به نظر من کار باهاش از بقیه راحت تره
    کاری که باید انجام بدید زمان خروجی سعی کنید وارد تنظیمات بیشتر بشید و مقادیری که بهشون اشاره کردم رو کم کنید
    برای رکورد ویدئو از صفحه به جز اون، Camtasia Studio هست bandicam هم هست که خیلی سبک و سریعه
    البته علت اینکه صدا بد رکورد میشه میتونه دلایل مختلفی داشته باشه مثل میکروفن یا سیم و کابل و یا حتی تنظیمات صدا
    سعی کنید با پریمیر یا رکوردر خود ویندوز یه تست بزنید ببینید مشکل چیه شاید نرم افزار مشکلی نداشته باشه!
    موفق باشید ....

کلمات کلیدی این موضوع