برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 1377 , پاسخ ها : 1
موضوع: مشکل ترک واتقا به افتر افکت

yr1 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    26476

مشکل ترک واتقا به افتر افکت

سلام.من قتی بانرمافزار یا پلاگین موکا ترک میکنم وقتی به افتر انتقال میدم فقط اولاش درسته بعد ترک بهم می ریزه یه عالمه وقت میزارم تو موکا تا ترک خوبی داشته باشم اخرشم افتضاح میشه خیلی تو اینترنت تحقیق کردم فهمیدم بعضی ها هم این مشکل رو دارند مثلا فریم هاش اشتباه بود ولی مال من فریم هادرسته فیلم با کیفیت ریختم فرمت فیلما رو عوض کردم نشد که نشدافترcs6دارم.اگه میشه راهنماییم کنید ویه برنامه ترکر مثل موکا معرفی کنین من اموزش بوژووسینت ایس تو این سایت دیدم ولی نفهمیدم من اگه بخوام دست یه نفر که حرکت می کنه روچجوری باید ترک کرد فکر می کنم بیشتر برای ترک۳d هستند من مبتدی هستم اگهبه صورت ساده راهنماییم کنین خیلی خیلی ممنون میشم
    نحوه کار:من تو عکس شماره1 فیلمواز فریم740تا760 مبرم وبه موکا انتقال می دم توموکافریم ها از 740تا 759 برام باز میشه من یکی از اموزش های این سایتو می دیدم دقیقا همین اتفاق می افتاد یه فریم کمتر به موکا انتقال میشه وفکر نمی کنم مشکل از اینجا باشه.بعد جای لازمو بادقت ترک می کنم همون طورکه تو عکس شماره2فریم 759می بینید ترک یه کوچولو حرکت کرده البته واسه فریم های قبلی هم کمی حرکت کرده توعکس 3 می بینید که دارم جاهای بد ترک شده روبه صورت دستی درست می کنم وبعد یهنول ابجکت درست میکنم فریمو به740می برم بعد اطلاعات موکاروپیست می کنم بعد یه لایه ادجاست درس می کنم بعد باابزارپن تول ناحیه یه ماسک دور دستش درست میکنم بعدیه فلش به سمت نول ابجکت می کشم بعد بعضی جاهاش که حرکت کمه درسته وقتی که طرف دستشو بالا مییاره اونجوری که باید ازاب دربیاد نمیشه ..نمیدونم فکر می کنم اونجاهاییروکه به صورت دستی انجام میدم موکا سیو نمی کنه همون چیزی میشه ترکو اول انجامداده PLEASE HEEEEEEEEEEEELP

yr1 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    26476
    اینم از عکساش
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده       

کلمات کلیدی این موضوع