برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

مشاهده : 2382 , پاسخ ها : 9
موضوع: سوالاتی در مورد مت پینت ؟؟؟؟؟؟؟

سوالاتی در مورد مت پینت ؟؟؟؟؟؟؟

سلام به همه دوستان خوب سایت
    این موضوع رو شروع کردم که دوستانی که اطلاعاتی در خصوص تکنیک مت پینت میدونن بنویسن که بقیه هم استفاده ببرن.بازم جا داره از دوست خوبم omid8h تشکر کنم
    اولین سوال رو شروع میکنم با عکسهای زیر(البته اینا فیلم هستند که من بصورت عکس گذاشتم بخاطر حجم دانلود)
    چطوری اینا با ابزار رتو براش بازیگرو جدا میکنن که حتی تارهای موی سرشونم انتخاب میشه..خیلی دقیق انگار از پرده سبز استفاده شده در صورتیکه پرده سبز نیست؟؟؟؟؟؟

نام: az-zirzamin-ta-baame-tehran-making-music-videos.mp40002.bmp نمایش: 143 اندازه: 1.15 مگابایت
    نام: az-zirzamin-ta-baame-tehran-making-music-videos.mp40005.bmp نمایش: 116 اندازه: 1.15 مگابایت
    البته سوال زیاد هست ولی حالا گفتم از اینجا شروع کنم!!!!

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    عزیز این آموزش رو ببینید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

حسين عزيز آموزشها رو گذاشت و يه چيز ديگه اي كه مهم هست اينه كه براي استفاده بهتر از ابزار Ruto Brush كاركترها با لباس تيره هستند و اينكار براي Brush خوردن بهتره ...
    البته كيفيت فيلم هم خيلي مهمه .....
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

مرسی از دو بزرگوار
    زدم برای دانلودددددد
    آقای هادی پور اون تکنیک اولی فقط برای افتر افکت CC هستش؟؟؟؟؟؟ با افتر cs6 میشه اینکارو کرد؟؟؟راستی فرق cs6 با cc چیه؟؟؟

مرسی آقای هادی پور
    قوی شدن پلاگین ۳d camera tracker که تو نسخه قبلی خیلی سرعت ترکینگ پایین بود که در این نسخه سرعت ساخت ترکینگ پیشرفت کرده وهم چنین مچ شدن با نرم افزار Cinema ۴d
    قوی شدن ابزار Refine Edge tool در نرم افزار که دیگه نیازی نیست وقت زیادی رو برای جدا کردن جسم از محیط بدید خیلی سریع این کار رو برای شما انجام میده.
    پلاگین Pixel Motion Blur که کارایی زیادی برای کسانی که فیلم سازن یا کلیپ سازند داره.
    و سرچ در نرم افزار که دیگه میتوانید خیلی ساده یک فایلی رو که میخواین را جستجو کنید
    و دیگر امکانات که صبر کنید تا نرم افزار انشتار بشه

فقط یه سوال میشه cc رو روی ویندوز 8 نصب کنم؟؟؟؟؟؟

فرقي نداره دوست عزيز ، نصب ميشه و مشكلي نيست 7 و يا 8 باشه .....

ژیک استدیو آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11047
    salam dooste aziz .. bebakhshid en taip mikonam farsi felan naadram.. dar khosoose aksaii ke gozashti baraye joda kardan sooje az tasvir.. soalati baram hast ke age emkan dare rahnamai konid... amoozeshe aghaye hadipooro negah kardam .. vali dar kol mikham bedonam vaghean oon tasavir ba brush jida mishan ya chizaye dige ham dakhilan? keyfiat dorbin chi? che dorbini tahiye konam? ba 60d gereftam moghe estefade az brush ahmash pixel manand mishe va nemishe dorst anjam dad .... mamnoon misham az rahnamaiiton chon mikham in karo anjam bedam vali be bon bast khordam

نقل قول نوشته اصلی توسط ژیک استدیو نمایش پست ها
    salam dooste aziz .. bebakhshid en taip mikonam farsi felan naadram.. dar khosoose aksaii ke gozashti baraye joda kardan sooje az tasvir.. soalati baram hast ke age emkan dare rahnamai konid... amoozeshe aghaye hadipooro negah kardam .. vali dar kol mikham bedonam vaghean oon tasavir ba brush jida mishan ya chizaye dige ham dakhilan? keyfiat dorbin chi? che dorbini tahiye konam? ba 60d gereftam moghe estefade az brush ahmash pixel manand mishe va nemishe dorst anjam dad .... mamnoon misham az rahnamaiiton chon mikham in karo anjam bedam vali be bon bast khordam
    فارسی تایپ کنید ....
    فینگلیش کسی جوابگو نیست دوست عزیز ، به قوانین انجمن احترام بذارید ...