برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 1536 , پاسخ ها : 7
موضوع: مشکل شناسایی هارد

مشکل شناسایی هارد

سلام دوستان من رو سیستمم دو تا هارد نصب هست که امروز کابل ساتای یکی رو در اوردم و بعدش جا زدم اما دیگه توی مای کامپیوتر اون هاردم نیستش چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید البته در قسمت Disk Management هم نیستش
    ویرایش توسط alika : 11-20-16 در ساعت 17:23

حتی تو قسمت بوت هم نیست هاردم اما داره کار میکنه
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

کابل های برق وساتای هارد رو دوباره کنترل کنید وحتما فیش ساتا هارد اصلی روی ساتا1 وصل باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi-zeynali نمایش پست ها
    کابل های برق وساتای هارد رو دوباره کنترل کنید وحتما فیش ساتا هارد اصلی روی ساتا1 وصل باشه
    تست کردم امامتاسفانه بازم بالانمیاد

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    هاردی که الان شناسایی شده رو کابلش رو بکشید، به اون یکی هارد بزنید، برقش رو هم با اون یکی هارد عوض کنید و تست کنید ببینید شاید کابل قدیمی بوده وقتی کشیدید دچار قطعی شده.

اگه بازهم نشد، ببینید صدای هارد طبیعی است؟ اصلاً صدایی میده وقتی سیستم رو روشن میکنید (فقط هاردی که مشکل دار شدید باهاش رو وصل کنید هنگام این تست).

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    هاردی که الان شناسایی شده رو کابلش رو بکشید، به اون یکی هارد بزنید، برقش رو هم با اون یکی هارد عوض کنید و تست کنید ببینید شاید کابل قدیمی بوده وقتی کشیدید دچار قطعی شده.

اگه بازهم نشد، ببینید صدای هارد طبیعی است؟ اصلاً صدایی میده وقتی سیستم رو روشن میکنید (فقط هاردی که مشکل دار شدید باهاش رو وصل کنید هنگام این تست).
    صدانداره اصلا اینکارم کردم جای کابلها روهمهچی روعوض کردم بازم بالا نمیاد

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    اگه اصلاً صدا نداره، مشکل جدیه، ممکنه صدمه زده باشی به بردش موقع کشیدن یا جا زدن کابل.

هارد دیسک هست دیگه؟ ssd که نیست؟

هارد دیسک باشه باید وقتی روشن میشه صدای دور گرفتن موتور و حرکت هد رو بشنوی.

سلام دوست عزیز
    این مشکل دقیقا هفته پیش برای من پیش اومد و یکی از هاردهام ، هم در بایوس و هم در my camputer وجود نداشت ، خیلی ناراحت شدم.
    اولین چیزی که به به ذهنم رسید جای کابلها رو عوض کردم ولی باز هم سیستم هارد رو نشناخت .
    سیستم رو کاملا از برق کشیدم و رم ، باطری سیستم ، سی پی یو ، کارت گرافیک رو از مادر بورد جدا کردم و دوباره وصل کردم .
    سیستم رو روشن کردم وارد بایوس سیتم شدم و خوشبختانه مادربورد هارد رو شناخت و هاردهارو به ترتیب اولویت مرتب کردم .
    شما هم همین کارها رو انجام بدین انشاا... که بالا بیاد.
    موفق باشید.