برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34

مشاهده : 7599 , پاسخ ها : 33
موضوع: با چه پلاگینی این انیمیشن دو بعدی رو ساخته؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Elka Eydipor نمایش پست ها

درود بر شما انیمیت کار سختیه خیلی سخته..!!! یه سوال بپرسم البته شرمنده ام ولی میخوام بدونم که بگم

باید چیکار کنید از کی شروع کردید انیمیشن رو و آیا تا حالا کار کردیدتو این وادی اگه کار کردید با چه نرم افزارهایی؟؟
    من از بچگی خیلی دوست داشتم تو عرصه ی انیمیشن و سینما باشم و کلاس 2 راهنمایی رفتم فلش دانلود کردم با اینترنت دیالاپ :d نه از فلش نه از اینترنت هیچی نمیدونستم بالاخره با هزار زحمت دانلودش کردم یکم باهاش ور رفتم تا تونستم یه البوم بسازم بعد رفتم باهاش بنر ساختم البته 5 دبستان با مووی میکر ویندوز کار کردم و یه فیلمی با دوستام ساختم :d از شهریور 1392 با افتر اشنا شدم و باهاش کار کردم اول تفنگی میساختم با دوستام تو محله ای که بودیم متاسفانه از اون محله بلند شدم از مهر ماه و الان دیگه نتونستم با افتر درست و حسابی کار کنم و باحاش خداحافظی کردم بخواطر تنهایی در حدی تنها هستم که یه مقداری افسرده شدم و پیش روانپزشک رفتم بگذریم انیمیشن رو همین امروز رفتم تو کارش و کار هایی که کردم تو اپارات هست اگه خواستید لینک بدم ببینید تازه کار نیستم ولی مبتدی هستم تو این مدت که تنها بودم خواستم با المنت کار کنم که گرافیکم جواب نداد و سینما فوردی هم تازه خواستم کار کنم که باز گرافیک جواب نداد تو منطقه ای که هستیم دنبال هر کسی برای دوستی گشتم پیدا نکردم کسی رو و همین دیگه ولی فکر کنم همه چیز گفتم به غیر از جواب های شما شرمنده اگه نفهمیدید بگید دوباره فقط جواب ها رو بگم :d

راستی ویدو استدیو رو هم تا حدی کار کردم و میخوام ادیوس رو یاد بگیرم کلا ثبات ندارم

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط aligharagezlou نمایش پست ها
    من از بچگی خیلی دوست داشتم تو عرصه ی انیمیشن و سینما باشم و کلاس 2 راهنمایی رفتم فلش دانلود کردم با اینترنت دیالاپ :d نه از فلش نه از اینترنت هیچی نمیدونستم بالاخره با هزار زحمت دانلودش کردم یکم باهاش ور رفتم تا تونستم یه البوم بسازم بعد رفتم باهاش بنر ساختم البته 5 دبستان با مووی میکر ویندوز کار کردم و یه فیلمی با دوستام ساختم :d از شهریور 1392 با افتر اشنا شدم و باهاش کار کردم اول تفنگی میساختم با دوستام تو محله ای که بودیم متاسفانه از اون محله بلند شدم از مهر ماه و الان دیگه نتونستم با افتر درست و حسابی کار کنم و باحاش خداحافظی کردم بخواطر تنهایی در حدی تنها هستم که یه مقداری افسرده شدم و پیش روانپزشک رفتم بگذریم انیمیشن رو همین امروز رفتم تو کارش و کار هایی که کردم تو اپارات هست اگه خواستید لینک بدم ببینید تازه کار نیستم ولی مبتدی هستم تو این مدت که تنها بودم خواستم با المنت کار کنم که گرافیکم جواب نداد و سینما فوردی هم تازه خواستم کار کنم که باز گرافیک جواب نداد تو منطقه ای که هستیم دنبال هر کسی برای دوستی گشتم پیدا نکردم کسی رو و همین دیگه ولی فکر کنم همه چیز گفتم به غیر از جواب های شما شرمنده اگه نفهمیدید بگید دوباره فقط جواب ها رو بگم :d

نقل قول نوشته اصلی توسط aligharagezlou نمایش پست ها
    راستی ویدو استدیو رو هم تا حدی کار کردم و میخوام ادیوس رو یاد بگیرم کلا ثبات ندارم
    درود بر شما ..اون چیزی رو باید بدونم ازلابه لای حرفاتون متوجه شدم ..ببینید شما باید از پایه

شروع کنید و اصول و قوانین انیمیت رو یاد بگیرید اینطوری خودتون راحت ترید و همینطور بهتر

یاد میگیریدو بهتر کار میکنید. اون آدرسهایی که گذاشتم براتون برید حتما" ببینید و دانلود کنید

برای شما لازمه از پایه شروع کنید هم طراحی شخصتیها و هم خیلی تکنیکها و خیلی چیزهای دیگه رو یاد

میگیرد.. ببینید من دارم روی متن استوری برد کار میکنم باید هر چیزی که راجع به انیمیشن هست رو بدونید

و با پایه ای قوی کارتون رو شروع کنید موفق میشید حتما" ..
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

ممنون اما در کل دوست داشتم که کارگردان بشم که نشد الان وقت زیاد دارم ولی نه خانواده میزاره نا مکان همین انیمیشن رو یاد میگیرم واقعا از شما ممنونم که به سوالاتم جواب میدید باید طرح جدیدم رو نا محدود بگیرم و بیام سراغ دانلود این اموزش های زیبا

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234