برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 26 از 26

مشاهده : 6668 , پاسخ ها : 25
موضوع: کار سه بعدی خانه قدیمی کاری از پوریا عاطف

سلام

آقا حسین قضیه این کار فلان کس هست چیه ؟ من اولین باره دارم توی فروم های مختلف اینجور چیزی میبینم !
    معمولا کار برای این گذاشته میشه که کاربر با نظرات بقیه خودش رو رشد بده ... به هر حال ...

کار تکسچرینگ کار شده ای داره ولی به نظرم زیادی دیگه تیکه پاره کثیف شده ! در مورد آبجت ها خاص ش هم باز هم تا جایی که من میدونم بسیاری از آبجکت ها دست پخت اورموشن ه . دوستان کسی این روزها دیگه آبجکت سازی در این حد نمیکنه ...

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط littleche نمایش پست ها
    سلام

آقا حسین قضیه این کار فلان کس هست چیه ؟ من اولین باره دارم توی فروم های مختلف اینجور چیزی میبینم !
    معمولا کار برای این گذاشته میشه که کاربر با نظرات بقیه خودش رو رشد بده ... به هر حال ...

کار تکسچرینگ کار شده ای داره ولی به نظرم زیادی دیگه تیکه پاره کثیف شده ! در مورد آبجت ها خاص ش هم باز هم تا جایی که من میدونم بسیاری از آبجکت ها دست پخت اورموشن ه . دوستان کسی این روزها دیگه آبجکت سازی در این حد نمیکنه ...

درود بر شما خیلی معذرت میخوام از نظر شما ایرادی داره کار اساتید رو بزارن ببینیم؟؟؟شما مگه

نمایشگاه آثار ندیدید تا حالا! خوب گاهی لازمه کارهای اساتید رو ببینیم ...بقیه بچه ها م چه مبتدی

چه حرفه ای همیشه کارهاشون رو میزارن که اساتید اون فن نظر میدن ...
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

minicam آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    9935
    فوق العاده زیباست

نقل قول نوشته اصلی توسط Elka Eydipor نمایش پست ها
    درود بر شما خیلی معذرت میخوام از نظر شما ایرادی داره کار اساتید رو بزارن ببینیم؟؟؟شما مگه

نمایشگاه آثار ندیدید تا حالا! خوب گاهی لازمه کارهای اساتید رو ببینیم ...بقیه بچه ها م چه مبتدی

چه حرفه ای همیشه کارهاشون رو میزارن که اساتید اون فن نظر میدن ...
    با سلام

فکر میکنم سوئ تفاهمی شده ... من به هیچ وجه مخالف نمایش کار اساتید نیستم . ولی به صرف اگر فقط مشاهده هدف باشه بسیاری از فروم های خروجی کارهای بسیار بهتر از اونچه این جا گذاشته شده رو میذارن و دیدنشون خیلی جذاب تره !
    اما اونچه باعث میشه اینچنین کارهای ایرانی برای دوستان وطنی بهتر باشه اینه که فرد میاد کارش رو میذاره و بقیه نکات خاصش رو از اون میپرسن . اینجوری به آموزش دیگران هم کمک میشه .
    الآن توی نظرات داده شده کدومش فنی بود ؟ اکدومش باعث پیشرفت میشه ؟ اگر هم سواللی پرسیده شده جواب سطحی داده شده یا جواب نداره . به نظر من هرچه قدر که حسین خان دارن در زمینه ی ویدیو کار میکنن و دوستان رو آموزش میدن در زمینه تک فریم آموزش های خوبی در سایت موجود نیست

که البته شاید به دلیل نام سایت ویدیو افکت باشه ...

به هر صورت من نمیتونم درک کنم الآن فایده ی این تصاویر برای شخص چیه ؟!

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    درود ...

قرار نیست کارهای اساتید با هم مقایسه بشن این در خاطرتون باشه آقای littleche و این کار هم دیدنش میارزه

و بسیار کار جذابیه برای همین کسی نظر کارشناسی نداده! فایدش زیاده خیلی از بچه هایی که میان توی سایت مبتدی

هستند و شاید امکان دیدن خیلی از کارها رو در بیرون نداشته باشند و اینجا میبینند...مثل یه نمایشگاه...
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

نقل قول نوشته اصلی توسط littleche نمایش پست ها
    با سلام

فکر میکنم سوئ تفاهمی شده ... من به هیچ وجه مخالف نمایش کار اساتید نیستم . ولی به صرف اگر فقط مشاهده هدف باشه بسیاری از فروم های خروجی کارهای بسیار بهتر از اونچه این جا گذاشته شده رو میذارن و دیدنشون خیلی جذاب تره !
    اما اونچه باعث میشه اینچنین کارهای ایرانی برای دوستان وطنی بهتر باشه اینه که فرد میاد کارش رو میذاره و بقیه نکات خاصش رو از اون میپرسن . اینجوری به آموزش دیگران هم کمک میشه .
    الآن توی نظرات داده شده کدومش فنی بود ؟ اکدومش باعث پیشرفت میشه ؟ اگر هم سواللی پرسیده شده جواب سطحی داده شده یا جواب نداره . به نظر من هرچه قدر که حسین خان دارن در زمینه ی ویدیو کار میکنن و دوستان رو آموزش میدن در زمینه تک فریم آموزش های خوبی در سایت موجود نیست

که البته شاید به دلیل نام سایت ویدیو افکت باشه ...

به هر صورت من نمیتونم درک کنم الآن فایده ی این تصاویر برای شخص چیه ؟!
    الان نظر شما مثلا خیلی آموزنده بود ، شما خودت میگی نظرات بار آموزشی نداره ، اونوقت نظر شما بار فنی اش کجاست ؟؟؟؟
    دوست عزیز بخشی که این تاپیک ایجاد شده رو ببینید !!!!!!!! نوشته تماشاخانه ، اگر به دنبال آموزش هستید لطف کنید به سایت اصلی بروید و آموزشها رو ببینید همجور آموزش هست ....
    این بخش فقط نمایش نمونه کار هست ....
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع