برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 25

مشاهده : 4944 , پاسخ ها : 24
موضوع: سوال خیلی مهم در مورد آقای فرهبد

با سلام
    دوست عزیز اگر تازه کار هستید و میخواید که حرفه ی کارگردانی موزیک ویدیو رو شروع کنید باید بگم که توی انتخاب الگو واقعا دارید اشتباه میکنید
    به جرات میتونم بگم که مجید فرهبد یکی از افتضاح ترین کارگردان های موزیک ویدیوعه
    شما اگر به تصاویر کارهای ایشون دقت کنید توی همشون یه حس و بو رو میتونید بفهمید که در بیشتر تصاویر
    دوربین ثابت و روی سه پایس و تصویر اسکیل و بهش روتیشن داده میشه
    این واقعا ضعفه که نمیتونه به درستی به دوربین حرکت بده و مانور داشته باشه
    کارهای فرهبد واسه 4 سال پیش یکمی روی بورس بود اونم بخاطر اینکه این صنعت نو پا بود و هر کسی واردش نمیشد

شما اول از همه چیز باید به این دقت داشته باشید که دوست دارید چه امضایی داشته باشید
    هر کسی یه امضایی داره
    تصویر فرهبد . اولاد . وکیلی . علوی / اینا رو اگر بدون اسم دایرکتور ببینید خیلی راحت میتونید حدس بزنید که کارگردانش کدومه و این از امضای کاریشون معلومه //
    اینم بگم که نرم افزار تاثیری نداره ..
    مثلا بعضی اوقات بنده یه تصویری رو گرفتم و بعدش دوستان اومدن میگن عههههههههه واااااااااااااایییییییی خدااااااااااااااااااااااا اااایاااااااااااااااا این دوربینش چیه ؟؟؟؟/
    اون لحظه فقط دوست دارم دوربینو بشکونم خخخخخ یکی نیست بگه این دوربین مگه خودشم فیلمبرداره ؟؟ ( یعنی همه چیز به دوربین و نرم افزار مربوط نیست و شما باید خودتون استعدادتونو پیدا کنید .. )

اول از همه دوست دارید کارهاتون توی چه حس و حالی باشه ..
    من بهتون یه پیشنهاد میکنم
    از همین الان برید و کارهای سپهر وکیلی رو توی یوتوب و نت دنبال کنید و دانلود کنید و باااااااااااااا دقـــــــــــــــــــــــ ت ببینید ..
    بعد از این برید و کارهای محمد اولاد رو ببینید_زیگورات پیکچر /.
    در آخر هم کارهای سینارت رو ببینید
    این جا شما سه فاکتور مهم رو مد نظر دارید ..
    سپهر وکیلی بخاطر تصاویر عمیق و مفهومی که به نظرم بهترین کارگردانه ایرانه
    محمد اولاد و سینارت هم بخاطر استفاده بجا از نرم افزار های تدوین و ادیت

( دور فرهبد رو خط بکش خخخخخخخخخ )

mohammadrezadavari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    1573
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid980090 نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز اگر تازه کار هستید و میخواید که حرفه ی کارگردانی موزیک ویدیو رو شروع کنید باید بگم که توی انتخاب الگو واقعا دارید اشتباه میکنید
    شما اگر به تصاویر کارهای ایشون دقت کنید توی همشون یه حس و بو رو میتونید بفهمید که در بیشتر تصاویر
    کارهای فرهبد واسه 4 سال پیش یکمی روی بورس بود اونم بخاطر اینکه این صنعت نو پا بود و هر کسی واردش نمیشد

شما اول از همه چیز باید به این دقت داشته باشید که دوست دارید چه امضایی داشته باشید
    هر کسی یه امضایی داره
    تصویر فرهبد . اولاد . وکیلی . علوی / اینا رو اگر بدون اسم دایرکتور ببینید خیلی راحت میتونید حدس بزنید که کارگردانش کدومه و این از امضای کاریشون معلومه //
    مثلا بعضی اوقات بنده یه تصویری رو گرفتم و بعدش دوستان اومدن میگن عههههههههه واااااااااااااایییییییی خدااااااااااااااااااااااا اااایاااااااااااااااا این دوربینش چیه ؟؟؟؟/
    اون لحظه فقط دوست دارم دوربینو بشکونم خخخخخ یکی نیست بگه این دوربین مگه خودشم فیلمبرداره ؟؟ ( یعنی همه چیز به دوربین و نرم افزار مربوط نیست و شما باید خودتون استعدادتونو پیدا کنید .. )

از همین الان برید و کارهای سپهر وکیلی رو توی یوتوب و نت دنبال کنید و دانلود کنید و باااااااااااااا دقـــــــــــــــــــــــ ت ببینید ..

نظرتون درباره برادران بوشهری چیه

instagram:davarivfx
    telegram.me/davarivfx

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadrezadavari نمایش پست ها
    سلام اقای دلیر اگه امکانش هست همدیگه ببینیم در مورد کار صحبت کنیم
    و یه سوال دیگه
    پرده سبز از کجا بخرم
    سلام دوست عزیز
    من بجای پرده سبز از پارچه معمولی سبز سه در چهار متر استفاده میکنم فقط یکم کیفیت دوربینم پایینه اذیت میکنه وگرنه خوب کار میده.

با سلام

هر کسی یه امضایی داره

سپهر وکیلی نشنیده بودم
    خب حتما کارای فرهبد بهتره که اونو زود تر شناختم
    سینارت و گروه زیگورات خیلی خوبن
    میشه یه ویدیو از سپر وکیلی بگذارید ببینیم یا یه ساتی رو معرفی کنید که ویدیو های اون باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadrezadavari نمایش پست ها
    نظرتون درباره برادران بوشهری چیه
    مگه برادران بوشهری کارگردانن؟
    ولمون کن آقا با اون کارهای به درد نخورشون. نه هنری دارن و نه از ابزار و نرم افزار بلدن استفاده کنن. خدای هر چی سوتیه هستن این دو تا داداش.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

خخخخخ یکی نیست بگه این دوربین مگه خودشم فیلمبرداره ؟؟ ( یعنی همه چیز به دوربین و نرم افزار مربوط نیست و شما باید خودتون استعدادتونو پیدا کنید .. )
    ولی تصویر خوب گرفتن با دوربینی مثل 600d به خدا چالشه.

amin heydari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    10955
    نقل قول نوشته اصلی توسط cubic_art نمایش پست ها
    مگه برادران بوشهری کارگردانن؟
    ولمون کن آقا با اون کارهای به درد نخورشون. نه هنری دارن و نه از ابزار و نرم افزار بلدن استفاده کنن. خدای هر چی سوتیه هستن این دو تا داداش.
    هه طوری حرف میزنید انگار شما...
    شما که اینقدر حرف خالی هستین بیا نمونه کار بده ببینیم
    نمیخوام ازشون دفاع کنم ولی هر هنرمندی هر سلیقه ای داره که به نظر شما سوتیه
    شما بیا نمونه کار بده قاعدتا مخالفانی هم داری بالاخره یکی از کارتون بدش میاد میگه سوتی و این حرفا

کسی شما رو نگرفته میگید ولمون کن آقا

بنده خدا یه سوال کرد نظرتو در مورد این دو نفر خواست مگه گناه کرده آقا تو که ادعای هنرمند بودنو داری بیا وسط کار کن اصن تو andrew kramer تو مغض افترافکت

همینجور دارین الکی در مورد مردم نظر میدین این اینجای کارش بده اون اینجاش سوتی داده و این حرفا
    نقد الکی در مورد کسی نکنید لطفا اصلا بهتر بگم کسی رو نقد نکنید

نقل قول نوشته اصلی توسط amin heydari نمایش پست ها
    هه طوری حرف میزنید انگار شما...
    شما که اینقدر حرف خالی هستین بیا نمونه کار بده ببینیم
    نمیخوام ازشون دفاع کنم ولی هر هنرمندی هر سلیقه ای داره که به نظر شما سوتیه
    شما بیا نمونه کار بده قاعدتا مخالفانی هم داری بالاخره یکی از کارتون بدش میاد میگه سوتی و این حرفا

کسی شما رو نگرفته میگید ولمون کن آقا

بنده خدا یه سوال کرد نظرتو در مورد این دو نفر خواست مگه گناه کرده آقا تو که ادعای هنرمند بودنو داری بیا وسط کار کن اصن تو andrew kramer تو مغض افترافکت

همینجور دارین الکی در مورد مردم نظر میدین این اینجای کارش بده اون اینجاش سوتی داده و این حرفا
    نقد الکی در مورد کسی نکنید لطفا اصلا بهتر بگم کسی رو نقد نکنید
    اولاً که ولم کن آقا شوخی بود با مطرح کننده ی این سوال.
    دوماً برید پستهای بالاتر رو بخونید و ببینید که کسی می خواسته الگو داشته باشه.
    سوماً کدوم منتقدی خودش کار می کنه. کلاً نقد و بررسی رشته ای جداست. اطلاعاتتون رو بالا ببرید.
    چهارماً می تونید رزومه ی بنده رو مطالعه کنید.
    پنجماً ادعایی بی بنیان نکردم که ردش می کنید.
    ششماً افرائی که دارن این هنر رو به نابودی می کشن همچون برادران بوشهری بهتره اونقدر ازشون انتقاد بشه تا این هنر رو بزارن کنار.
    هفتماً نیازی نمی بینم نمونه کارهام رو اینجا بزارم تا برای خودم دردستر ایجاد کنم.
    هشتماً شمایی که بزرگان این هنر رو افتر کار می دونید لطفاً کسی رو نکوبید. اول برید و ببینید که این هنر هیچ ارتباطی با یه نرم افزار کامپوزر نداره و نرم افزارها تنها ابزار این هنر موزیک ویدئوست.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

نقل قول نوشته اصلی توسط Chubak نمایش پست ها
    ولی تصویر خوب گرفتن با دوربینی مثل 600d به خدا چالشه.
    ابزار مناسب همیشه چالش فیلمسازان بوده و استفاده ی آگاهانه از اونها.
    جداً باید بگم در صورتی که ابزار مناسب ندارید حتماً اجاره کنید تا اینکه با ابزارهای نامناسب کارتون ضعیف تر بشه. هر کار شما یک پله می توتنه شما رو به بالا و یا به پائین هدایت کنه.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

نقل قول نوشته اصلی توسط AkhtarFilm نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من بجای پرده سبز از پارچه معمولی سبز سه در چهار متر استفاده میکنم فقط یکم کیفیت دوربینم پایینه اذیت میکنه وگرنه خوب کار میده.
    سعی کن یکم روی نورپردازی بیشتر کار کنی تا دوربین بیخودی گین الکترونیک اعمال نکنه. اینجوری یکم کیفیتت بالاتر میره. مشکلی نیست اگر از پارچه های عادی هم استفاده کنی.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع