برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

مشاهده : 3137 , پاسخ ها : 15
موضوع: موشن گرافیک(سبک فلت)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_k نمایش پست ها
    آرزوی بهترین هارو دارم برات
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط RAEF نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید خیلی خوب شده بود
    با توجه به اینکه پروژتون 8 ثانیه تا یک دقیقه وقت داشت( حداقل زمان) میتونستین انتهای کارتون رو بهتر ببندید که یوهو همه چیز بسته نشه !!من شخصا وقتی موشن تموم شد توی حالت آمپاز بودم
    برای صدا گذاری هم به نظرم یکم با آدیشن بتونید نویز گیری کنید و یکم کیفیت و افکت های مناسب بدین بهتر از این بشه . صداتون بد نیست
    ممنونم
    واقعیتش این موشن گرافیک 4مورد داره که تصمیم گرفتم 3قسمتیش کنم بخاطر همین تو پایان قسمت اول شاید نتونستم خیلی خوب جمعش کنم چون بازم ادامه داره
    باورم نمیشه بالاخره یکی به صدام گیرنداد.بله تو آدیشن صدارو تقویت میکنم ولی خب افکت خاصی روش نمیندازم درحد یک تقویت کوچیکه

نقل قول نوشته اصلی توسط editoraslani نمایش پست ها
    سلام کار شما خوب بود اما زیاد به صداگذاری دقت نداشتید همچنین افکت های صوتی و نریتور
    حس نریتور در ابتدا اغراق آمیز بود و در انتها بی تفاوت
    آنچه یک کار را زیبا می کند همراهی صدا با تصویر است.
    موفق باشید
    ممنونم
    واقعیتش تو گویندگی تجربه و مهارت خاصی ندارم وگرنه مواردی که ذکر کردین همشون به حق و بجا هستن
    حتما سعی میکنم تو کارهای بعدی تااونجا که میتونم رعایت کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaaa نمایش پست ها
    ممنونم
    واقعیتش این موشن گرافیک 4مورد داره که تصمیم گرفتم 3قسمتیش کنم بخاطر همین تو پایان قسمت اول شاید نتونستم خیلی خوب جمعش کنم چون بازم ادامه داره
    باورم نمیشه بالاخره یکی به صدام گیرنداد.بله تو آدیشن صدارو تقویت میکنم ولی خب افکت خاصی روش نمیندازم درحد یک تقویت کوچیکه
    ببین داداش شما گوینده خوب هم برا صدا گذاری انتخاب کنی و بازم بدون تجهیزات صدابرداری مناسب این کارو انجام بدی درکل ممکنه باز کار جالب در نیاد . به هر حال صداگذاری حداقل مثلا یه میکروفن ضبط صدای حرفه ای میخواد البته میدونم حرفه ای گرونه اما میشه یه چیزی بین خوب و بد پیدا کرد باز بهتر از میکرون دستاپ ها یا هدست های خیلی معمولی هست . من خودمم ندارم و اغلب صداگذاری کارام جالب نمیشه .
    اتفاقا از دوستان همکارم هم کمک گرفتم حتی خانم برای کارام ولی چون تجهیزات ضبط صدا گذاریم بدردبخور نیست کارا جالب در نمیاد . بهتر میشه ولی اون صداگذاری جذاب در نمیاد .حالا نویزگیری و بهبود کیفیت صدا هم به هر حال برای هر صداگذاری لازم داره ... ولی بازم میگم شما صداتون بد نیست ( از لحاظ تون صدا میگم )
    من فکر میکنم میکروفن ضعیف دارین ، و چون صدا رو خوب نمیگیره مجبورید اون رو خیلی به دهان نزدیک کنید یا اینکه تو نرم افزار یا ویندوز بهش bost بدین و این باعث میشه صداتون خیلی بم و یکم گوش خراش باشه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط RAEF نمایش پست ها
    ببین داداش شما گوینده خوب هم برا صدا گذاری انتخاب کنی و بازم بدون تجهیزات صدابرداری مناسب این کارو انجام بدی درکل ممکنه باز کار جالب در نیاد . به هر حال صداگذاری حداقل مثلا یه میکروفن ضبط صدای حرفه ای میخواد البته میدونم حرفه ای گرونه اما میشه یه چیزی بین خوب و بد پیدا کرد باز بهتر از میکرون دستاپ ها یا هدست های خیلی معمولی هست . من خودمم ندارم و اغلب صداگذاری کارام جالب نمیشه .
    اتفاقا از دوستان همکارم هم کمک گرفتم حتی خانم برای کارام ولی چون تجهیزات ضبط صدا گذاریم بدردبخور نیست کارا جالب در نمیاد . بهتر میشه ولی اون صداگذاری جذاب در نمیاد .حالا نویزگیری و بهبود کیفیت صدا هم به هر حال برای هر صداگذاری لازم داره ... ولی بازم میگم شما صداتون بد نیست ( از لحاظ تون صدا میگم )
    من فکر میکنم میکروفن ضعیف دارین ، و چون صدا رو خوب نمیگیره مجبورید اون رو خیلی به دهان نزدیک کنید یا اینکه تو نرم افزار یا ویندوز بهش bost بدین و این باعث میشه صداتون خیلی بم و یکم گوش خراش باشه ...
    آخ آخ شاعر میگه جانا سخن از زبان ما میگویی!
    دقیقا...با یک هندزفری داغون تو آدیشن ضبط میکنم و تازه بعضی وقت ها مجبورمیشم یک پاراگراف رو چند بار ضبط کنم تا یکم بهتر بشه!
    ممنونم

عالی و خوب بود

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12