برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21

مشاهده : 5060 , پاسخ ها : 20
موضوع: درخواست راهنمایی برای ساخت موزیک ویدئو

نقل قول نوشته اصلی توسط zabihhosseini نمایش پست ها
    من اشتباه کردم ببخشید
    دوست عزیز ، منظور این نیست که شما عذرخواهی کنید ، فقط و فقط در خواستمون اینه که قبل از تاپیک توی انجمن یه جستجو کنید ....
    نیازی به عذر خواهی نیست ، ما اینجا همه با هم دوستیم ، البته بعضی اوقات از این دوستیها سوء استفاده میشه ... که بگذریم ...
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

آقای حسینی شرمنده من قرار بود آموزش اینو بزنم براتون و امید جان زحمت کشیدن و جواب دادن خودتون گفتین عجله ندارید در تکمیل پاسخ امید جان عرض کنم خروجی رو با مدیا انکودر بگیرید و برای موزیک ویدیو از فرمت کویک تایم 1080p و 25 فریم اون استفاده کنید و تو تنظیمات قسمت لیمیت بیت ریت رو بین 20,000 تا 30,000 قرار بدید و در قسمت کوالیتی مقدار رو 100 کنید شما تو قسمت پایین تنظیمات حجم خروجی رو خواهید دید تو یه موزیک ویدیو 3 دقیقه ای حجم خروجی شما حدودا باید 1 گیگ بشه چون الان مدیا انکودر رو ندارم نمیتونم عکس قرار بدم

zabihhosseini آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    8401
    تشکر استفاده از مدیا اکودر به چه صورتیه؟ یعنی ما تمام کارای تدوین و جلوهامونو انجام که دادیم با فرمت mov(کوئبک تایم 1080( خروجی بگیریم و بعد اون خروجی رو ببریم به مدیا اینکودر؟!
    در واقع چجوریاس ویدئو رو چجور و با چه فرمتی باید بدیم به انکودر؟

تشکر استفاده از مدیا اکودر به چه صورتیه؟ یعنی ما تمام کارای تدوین و جلوهامونو انجام که دادیم با فرمت mov(کوئبک تایم 1080( خروجی بگیریم و بعد اون خروجی رو ببریم به مدیا اینکودر؟!
    در واقع چجوریاس ویدئو رو چجور و با چه فرمتی باید بدیم به انکودر؟
    خیر شما پروژه رو تو مدیا انکودر باز میکنید البته من سیو افتر رو درگ میکنم تو مدیا انکودر در مورد پریمیر نمیدونم چون همیشه کل کات های پریمیر رو بعد سینک کردن و تموم شدن تدوین لینک میکنم تو افتر چون اکثر کات ها تو موزیک ویدیو نیاز به افکت و موشن و غیره داره (من اینجوری راحتم ) بعد کش رو خالی میکنم و آیکون سیو افتر رو درگ میکنم با این روش شما وقتی خروجی میگیرید میتونید افتر رو باز کنید و رو یه پروژه دیگه هم کار کنید
    تو خود افتر در قسمت خروجی گزینه add to media encoder هم هست

Member Website

شماره کاربری
    8401
    تورج جان چون من این مراحل و کارا رو تجربه نکردم یخورده سردرگمم اگه میشد به صورت یه آموزش چند دقیقه ای همین مراحل رو به صورت عکس یا ویدئو به تصویر میکشیدی و روی تصویر توضیح میدادی خیلی عالی میشد اگه امکانش هست و سختت نمیشه این کارو انجام بدی ممنونت میشم

دوست عزیز امیدوارم از انتقادم ناراحت نشی.
    وقتی شما داری یه کاری رو جم میکنی باید بدونی که از کجا شروع کنی وگر نه که همه موزیک ویدو سازن
    ??????? ????.????????? ????.????? ?? ?? ???? ????

تورج جان چون من این مراحل و کارا رو تجربه نکردم یخورده سردرگمم اگه میشد به صورت یه آموزش چند دقیقه ای همین مراحل رو به صورت عکس یا ویدئو به تصویر میکشیدی و روی تصویر توضیح میدادی خیلی عالی میشد اگه امکانش هست و سختت نمیشه این کارو انجام بدی ممنونت میشم
    اجازه بده ببینم میتونم نصب کنم چون تو لبتابم ندارمش

این پست رو ببین من خودم ندیدم ولی فکر کنم اوکی باشه
    http://forum.video-effects.ir/thread1625.html

Member Website

شماره کاربری
    8401
    در جواب اقا رضا بگم که خوب منم که هنو ادعا نکردم موزیک ویدئو سازم و دارم واسه یاد گرفتن سوال میپرسم بالاخره باید از یه جا استارت زد من جلوه ها رو تا حدود 70درصد بلدم فقط گیرم تو خروجی گرفتن و روال کاره. تازه من تدوین نمیکنم دوستم تدوین میکنه من جلوهارو کار میکنم
    تورج جان ممنون ولی اگه تونستی خودت یه ویدئو از مراحل و نحوه تعامل نرم افزارهای تدوین و جلوه های ویژه تو موزیک ویدئوی خودت درست کنی خیلی خیلی خیلی ممنونت میشم

سلام دوستان. ببخشید من یه مشکل بزرگ دارم و برام سواله اگه کمکم کنید دعا گوتون مبشم. ببینید من میخوام با گوشیم فیلم بگیرم. اولا اینکه چیکار کنم که موقع پخش نهایی یا تو تدوین چیکار کنم که دیگه مثل صحنه های مستن نشه و اصطلاحا سینمایی باشه تصویر و معلوم نشه که با دوربین گوشی گرفته بشه؟ گوشیم کیفیتش خوبه و فول اچ دی هم میگیره. ممنون

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین