برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 26

مشاهده : 5514 , پاسخ ها : 25
موضوع: کسی پروژه آماده ادیوس سراغ داره

دوستان یه سوال دارم همین جا بپرسم بهتره چون ربطی نداره به ......من تو سایت.....یه صفحه پیدا کردم برای پروژه های افتر افکت که 85 قسمت هست از شانس بد ما پروژه مخصوص weeding قسمت 84 هست اگه من اون پارت رو دانلود کنم میشه ازش کرد آخه به هم وصل هستن با winrarبه 85 قمت تقسیم شده

مشخص نیست دوست عزیز ، شاید جواب بده و شاید هم جواب نده ...
    هیچ تضمینی نیست که جواب بده ...
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

سایت ایرانی چرا نه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط spardis نمایش پست ها
    سایت ایرانی چرا نه ؟
    چون نه !!!!!
    دوست عزيز هر جا يه قانوني داره ، اينجا هم سايت ايراني كه در مورد آموزش و .... باشه ممنوعه ....
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

alib2
    دوست عزیز برای دانلود پروژه های جدید ادیوس کافیه به این وبلاگ سر بزنی و دانلود کنی

or

رایگانه برو حالشو ببر.

گذاشتن لینک سایت ایرانی مربوط به افترافکت و گرافیک و 3D و جلوه ویژه خلاف قوانین سایت می باشد ...
    دوست عزیز از فعالیتتون تشکر میکنم اما خیلی دارید روی سایتی که لینک ازش قرار داده بودید مانور میدید ...
    لطفا قوانین سایت رو سرلوحه فعالیتتون قرار بدید . با تشکر از همکاری شما ...

ویرایش توسط proshot : 06-01-14 در ساعت 23:04

alib2
    بابا مدیران عزیز و همه کاره های سایت ویدئو افکت دات آی آر پدرمونو درآوردید اینقدر پس ها رو پا نکنید بابا کار بدیه که دارن ارشاد می شن برو بچ چرا آخه اینقدر خودتونو دست بالا می گیرید مجید آنلاینم بزرگه ولی اینطور مثله شما آدمو سرویس نمی کنه ببخشید ولی خدایش اعصابمو داغون کردید .آدمو مجبور نکنید که دیگه تو این سایت فعالیت نداشته باشه. خوش باشید

proshot آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4843
    تهرانــ ☼_̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡�
    نقل قول نوشته اصلی توسط alib2 نمایش پست ها
    بابا مدیران عزیز و همه کاره های سایت ویدئو افکت دات آی آر پدرمونو درآوردید اینقدر پس ها رو پا نکنید بابا کار بدیه که دارن ارشاد می شن برو بچ چرا آخه اینقدر خودتونو دست بالا می گیرید مجید آنلاینم بزرگه ولی اینطور مثله شما آدمو سرویس نمی کنه ببخشید ولی خدایش اعصابمو داغون کردید .آدمو مجبور نکنید که دیگه تو این سایت فعالیت نداشته باشه. خوش باشید
    دوست عزیز اولا مودب صحبت کنید .
    ثانیاً قوانین سایت به فعالیت شما ارجح تره ...
    ثالثاً اگه می خواهید واقعاً فعالیت داشته باشید میتونید موضوعات رو آپلود و قرار بدید
    نه که از سایت های گرافیک که خلاف قوانین هست لینک بذارید ...
    رابعاًً کسی منت نداره اینجا که داره فعالیت میکنه اونم شما که فقط دارید
    لینک یه سایت دیگه رو میذارید ... لطفاً همکاری کنید و به قوانین سایت احترام بذارید ...
    هر سایتی قوانین خودش رو داره پس سایت video-effects.ir رو با سایت دیگه ای مقایسه نکنید ...

دوستان عزیز بخدا هیچ سایت خارجی نیست که پروزه های ادیوس مخصوص عروسی با موزیک های فارسی ایرانی ارائه بده حدااقل بزارین تو این تاپتیک اسمم سایت یا لینک بزاریم.
    بازهم من شرمندتونم این 4 پست منه تو این سایت در این چند ساله ولی خداییش خیلی تو این موضوع سخت گرفتید به دوستان.
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط sinab نمایش پست ها
    دوستان عزیز بخدا هیچ سایت خارجی نیست که پروزه های ادیوس مخصوص عروسی با موزیک های فارسی ایرانی ارائه بده حدااقل بزارین تو این تاپتیک اسمم سایت یا لینک بزاریم.
    بازهم من شرمندتونم این 4 پست منه تو این سایت در این چند ساله ولی خداییش خیلی تو این موضوع سخت گرفتید به دوستان.
    ممنون.

دوست عزیز چجور پروژه ای می خوای؟؟؟
    من یه سری خودم ساختم. بگو چی می خوای تا فردا شب از دفتر بیارم و برات آپ کنم...

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

شما که آپ کن هستی چرا مشکل گشای دوستان نیستی عزیز هرچی داری رو کن آپ کن من همه رو می خوام
    حالا یادت افتاده بعد از گذشت چند ماه که این پست قرار داده شده.

دوست عزیز بی ادبانه این متنو نخون که فکر کنی گستاخی کردم با حس آروم بخون.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع