برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

مشاهده : 3298 , پاسخ ها : 11
موضوع: به مشکل برخوردم کمک کنید

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi-zeynali نمایش پست ها
    انگار که نیست بیخیال بشم
    عزیز بدونید برای این چیزی که شما میخواین نمیشه داخل دوخط توضیح داد یا داخل ویدیو چند دقیقه ای
    این کار شما نیاز داره چند ساعت آموزش رکورد بشه خوب ساده نیست! خودتون آموزش های مختلفی که ببینید کم کم متوجه میشید چطوری بسازید فعلا باید تمرین کنید عزیز
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    عزیز بدونید برای این چیزی که شما میخواین نمیشه داخل دوخط توضیح داد یا داخل ویدیو چند دقیقه ای
    این کار شما نیاز داره چند ساعت آموزش رکورد بشه خوب ساده نیست! خودتون آموزش های مختلفی که ببینید کم کم متوجه میشید چطوری بسازید فعلا باید تمرین کنید عزیز
    اخه من فقط دوروزه که دارم یکسره کار میکنم شما گفتید اگه بخواهید مایع همراه بالیوان حرکت کنه باید درنرم فزار relflowاستفاده کنید منم اموزش هارو دیدم و درc4 یک انیمیشن ساختم که لیوان میخوره به دیوار. بعد وارد realflowکردم ومایع رو داخل لیوان شبیه سازی کردم وبعد سیمولیت گرفتم و کار خیلی عالی از کار دراومد
    اما مشکل اینجاست که لیوان فقط به دیوارمیخوره وبرمیگرده,درصورتی که باید بشکنه, پروژه رو به سینما فوردی وارد کردم کهnitroblast رو روی لیوان اعمال کنم تابعداز برخورد با دیوار بشکنه اما فهمیدم که نمیشه وباید در همانrealflowاین کارو بکنم گشتم تایک اموزش از شما دیدم که سیب به مایعات برخورد میکرد وهمین طور اموزش شکسته شدن هم دیدم .منم همین کاروکردم وعملیات رو انجام دادم اما فقط یاد گرفتم که لیوان بیفته زمین وبشکنه فکر کردم که شاید مثل c4تنظیماتی داشته باشه که لیوان رو پرت کنه به جسمی که عمود باشه(دیوار) مثل تنظیمات دینامیک, اما دوروزه هرچی گشتم نفهمید که چجوری باید پرتش کنم والان کلافه شدم دیگه.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع