برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

مشاهده : 3420 , پاسخ ها : 17
موضوع: کمک در مورد خرید لنز

درود دوست عزیز نیکون 5200 دارم ولی خوب این لنزی ک گفتین ی مقدار گرانه برای ساخت کلیپ شما چ لنزی پیشنهاد میدین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Arad نمایش پست ها
    درود دوست عزیز نیکون 5200 دارم ولی خوب این لنزی ک گفتین ی مقدار گرانه برای ساخت کلیپ شما چ لنزی پیشنهاد میدین؟
    ارزون نرین لنز 50mm که اگه دست دوم پیدا کنی دست دومش میشه 300 نو بخوای میشه 500
    کیفیت عالی
    شارپ عالی
    ???? ???? ?? ?? ???? ?? ?????? ? ???? ????? ??? . *????? ????*

همون طور که یاشار جان هم گفتند توی رنج ارزون بهترین گذینه همین 50 میلیمتری هست ..
    اینم نمونه تصویرش که با 5200 زدم
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

یاشار عزیز ممنون

درود وحید جان داداش من 5200 تازه گرفتم تنظیمات فیلمشو چ جوری تنظیم کنم ک بهترین کیفیتو بهم بده البت فریم بالا میخام ممنون؟

سلام ب دوستان سوالم شاید تکراری باشه اما واقعا نمیدونم برای تصویر برداری چ لنزی انتخاب کنم بنظر شما 18.200 خوبه یا 50mmفیکس کیفیت برام مهمه و همچنین فکوس عالی و ایا میشه لنز نیکون رو سونی انداخت سونی vg30 ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی واجبه؟

سلام ب دوستان سوالم شاید تکراری باشه اما واقعا نمیدونم برای تصویر برداری چ لنزی انتخاب کنم بنظر شما 18.200 خوبه یا 50mmفیکس کیفیت برام مهمه و همچنین فکوس عالی و ایا میشه لنز نیکون رو سونی انداخت سونی vg30 ممنون میشم راهنمایی کنید خیلی واجبه؟
    بودجه چقدر داری؟
    ???? ???? ?? ?? ???? ?? ?????? ? ???? ????? ??? . *????? ????*

درود یاشار جان حدودا 1.5تومن اینو میخام بدونم ک لنز 18.200 خوبه یا 50mm فیکس کیفیت و شارب برام مهمه چ لنزی پیشنهاد میدی لنز نیکون رو سونی سوار میشه تبدیلش هس؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع