برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

مشاهده : 3725 , پاسخ ها : 14
موضوع: چطور میشه پشت زمینه یک فیلم برداری رو عوض کرد

حقیقت اون فایلی که دارم فایل کلیپ عکس و فیلم عروسی متاسفانه نمیتونم بزارم واستون اما تمام کلیپهایی که میسازن با آهنگ می سازن عموما این کارا رو انجام میدن با آهنگ عکس رو دور و نزدیک میکنن با ضرب آهنگ عکسی رو روی عکس دیگه میندازن

mohammadrezadavari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    1573
    نقل قول نوشته اصلی توسط s.hemati نمایش پست ها
    حقیقت اون فایلی که دارم فایل کلیپ عکس و فیلم عروسی متاسفانه نمیتونم بزارم واستون اما تمام کلیپهایی که میسازن با آهنگ می سازن عموما این کارا رو انجام میدن با آهنگ عکس رو دور و نزدیک میکنن با ضرب آهنگ عکسی رو روی عکس دیگه میندازن
    دوست عزیز عکس جلو و عقب میکنن شما به راحتی با پریمیر می تونی این کار بکنید
    عکس مورد نظر وارد نرم افزار میکنی بعد در پنل افکت کنترل به عکس کی فریم میدی در ضمن تو افتر افکت هم میشه عکس رو عکس دیگه میندازن افکت دیزالو که تو پیریمیر هست

instagram:davarivfx
    telegram.me/davarivfx

ممنونم از همتون من با هیچ کدوم از این نرم افزارا کار نکردم و چون توی سایت هم اسم آموزش ها به اسم ابزار هست و من اون ابزارها رو نمیشناسم واسه همون نمیدونستم کدوم رو دانلود کنم و از کجا شروع کنم که همون هسته چیزی که میخوام باشه و دیگه اینکه آموزشهای سایت در عین حال که خیلی عالی کار شده اما مثلا بعضی چیزهارو تند انجام میده و دلیلشو نمیگه و میگه تو قبل توضیح دادم اما من نمیدونم که تو کدوم گفته و امکان دانلود همه فایلها رو ندارم
    حالا باز اگه کسی تونست به جز اینایی که دوستان بهم گفتن فایل دیگه ای رو معرفی کنه و حتی اگه متن کاربردی ام باشه ممنون میشم

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط s.hemati نمایش پست ها
    ممنونم از همتون من با هیچ کدوم از این نرم افزارا کار نکردم و چون توی سایت هم اسم آموزش ها به اسم ابزار هست و من اون ابزارها رو نمیشناسم واسه همون نمیدونستم کدوم رو دانلود کنم و از کجا شروع کنم که همون هسته چیزی که میخوام باشه و دیگه اینکه آموزشهای سایت در عین حال که خیلی عالی کار شده اما مثلا بعضی چیزهارو تند انجام میده و دلیلشو نمیگه و میگه تو قبل توضیح دادم اما من نمیدونم که تو کدوم گفته و امکان دانلود همه فایلها رو ندارم
    حالا باز اگه کسی تونست به جز اینایی که دوستان بهم گفتن فایل دیگه ای رو معرفی کنه و حتی اگه متن کاربردی ام باشه ممنون میشم
    عزیز آموزش ها برای کسانی هستند که نرم افزار رو به خوبی یاد دارند
    شما باید از مقدماتی شروع کنید تا پیشرفته
    http://www.video-effects.ir/?p=2995
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

alimohammad1992 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    8366
    سلام.دوست عزیز... پیشنهاد می کنم بری سراغ پریمیر و افتر افکت.. این دوتا نرم افزار با هم عالی کار می کنن. کاملا هماهنگ هستن..
    اما در مورد سوال شما..
    یه پلاگین به نام soundkeys وجود داره که با استفاده از اون داخل نرم افزار افتر افکت می تونی افکت ها رو بر اساس ضرب آهنگ اعمل کنی...
    مثلا با ریتم آهنگ عکس ها زوم بشن و یا مات بشن و ....
    موفق باشی..

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع