برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23

مشاهده : 5102 , پاسخ ها : 22
موضوع: درخواست آموزش ستاره های رنگی

m1233 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21792
    استاداین کلیپ پاییین چجوری درست شده که نورهای زیبامیده ؟؟؟
    http://uplod.ir/wo56cs979q1t/MX29.mp4.htm

m1233 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21792
    استاد هادی پورمیشه جوابمو بدی حدافقل ...چجوری وقتی ستاره های رنگی روایجادکردم بعد یه فریم قطع بشه مثل کلیپ..هرکاری میکنم یهو قطع میشه یعنی اوپیتیکالش رو صفرمیکنم لطفاکم کن توکلیپ یجوری قطع میشه وقتی داره به جلومیاد پارتیکل ها؟؟؟کمک میکنی استادمن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

A.Khoshpayam آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17507
    دوست عزیز یک سوال ازت دارم؛ می خوای مثل این کلیپ رو یاد بگیری که چیکار کنی باهاش؟! حتما جوابم رو بده تا راهنماییت کنم.

m1233 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21792
    سلام شغل من تابلوروان هستش طراحی متن انجام میدم مشتری اینومیخوادگفته بسازم براش همین

Member Website

شماره کاربری
    17507
    نقل قول نوشته اصلی توسط m1233 نمایش پست ها
    سلام شغل من تابلوروان هستش طراحی متن انجام میدم مشتری اینومیخوادگفته بسازم براش همین
    خوب رفیق شما می خوای از چیزی پول در بیاری که تخصصی در اون نداری! در حالی که خیلی ها هستن تو این انجمن که تخصص دارن ولی متاسفانه چون افرادی که تخصصی ندارن کار ها رو گرفتن اون ها بیکارن! و این خیلی خیلی خیلی بده! شما باید این کار رو به فرد یا افرادی بدی که تخصصشون اینه.
    بهتره کمی برای تخصص سی جی ارزش قائل بشیم؛ این ی کار تخصصی هست که افراد سال های سال وقت می ذارن تا یادش بگیرن و ازش پول در بیارن و شما در لحظه می خواید کار این افراد رو متلاشی کنید! از این موضوع به شدت ناراحتم.
    ---------------------------------------------------------------
    روش اصولی برای سفارش شما روش استفاده از پارتیکل ها و انتخاب اسپرایت ستاره برای اون پارتیکل ها است ولی ظاهرا شما هیچ تخصصی ندارید و نمی تونید با این پلاگین حرفه ای کار کنید پس میریم سراغ راه حل دوم؛ شما باید از پلاگین سفیر آیتم ستاره ها استفاده کنید. مناسب کار شما هست. ولی خواهشا برای تخصص سی جی کارها ارزش قائل بشید.

m1233 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21792
    دوست عزیز این پلاگین روبلدم درستشم کردم خودم چندسال که برای تابلوهای روان طراحی میکنم اسمم نمیگم برای چندتاشرکتم متن میزنم نه بصورت تلویزیونی درحدیه تابلوروان رنگی..این کاروبلدبودم ولی چندوقت بودکارنکرده بودم دستم نبود.باید گزینه زیرروپایین بدم براساس فریمی که میخوام انجام بدم اون لایهه ای که هم ازروی متن میرم یه Adjustment Layer بودکه افکتMagnifyروش القا شده اون ستاره هم که قطع میشه ازانتها بایدگزینه Lifeروکم کنی که هیچکس انقدرکمک خواستم راهنماییم نکرد واقعاکه یه چیز کوچیک بودانتظارم ازاینجابیشتربود شماهم که بلدبودنتونوبه رخ ماکشیدید ولی من تازه کارنیستم دوست من

m1233 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21792
    سعی کنیددرپیشرفت دیگران کمک کنید نه مانع برای پیشرفتشون باشید.

Member Website

شماره کاربری
    17507
    نقل قول نوشته اصلی توسط m1233 نمایش پست ها
    سعی کنیددرپیشرفت دیگران کمک کنید نه مانع برای پیشرفتشون باشید.
    دوست عزیز فکر کنم من دو تا پاسخ برای سوالتون پیشنهاد کردم؛ یکی روش راحت و دیگری روش اصولی ولی کمی سخت که استاد هادی پور زحمت آموزششون رو کشیده.
    جای تشکرته رفیق؟!
    من که واقعا هیچی یاد ندادم خداییش، ولی از فردی مثل استاد هادی پور که واقعا بی منت این همه آموزش در سطح اینترنت قرار می ده باید تشکر کرد؛ نه یک بار بلکه هزاران بار!

hamidpanahi آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    9866
    سلام دوست عزیز. من کلیپ‌های شما رو به یکی از دوستانم که قبلاً در طراحی تابلو روان فعالیت داشتند نشان دادم و ایشان گفتند که این کلیپ‌ها با برنامة BluffTitler طراحی شده. برنامه و پک‌ها رو برای دانلود قرار دادم که می‌تونید از این قسمت دانلود کنید. موفق باشید.
    http://forum.video-effects.ir/thread...tml#post143006

m1233 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21792
    سلام مهندس جان من چندسالمه اینکارم بلاف نیست افترافکت هستش دریک نگاه میشه فهمید اون کسی هم به شما گفت بلاف هستش اشتباه کرده یابگم واردنیستش..ممنونم دوست من ازراهنماییت یه دنیاتشکر

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع