برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12
    یه سوال درمورد خروجی داشتم ، "نمیدونستم باید موضوع جدید درست کنم یا همینجا بپرسم لطفا بهم بگید که دفعه بعد بدونم " ممنونم"
    سوال من
    کامپوزیشن من فول اچدی(1080*1920) و 30 فریم درثانیه هستش و نوع خروجی من "Quick time ، H264 و پسوند mov " هستش اما خروجی که میگیرم هنگام نمایش توی پلیرهای مختلف دو تا کادر مشکی باریک بالا و پایین تیزر من میاد و تمام صفحه نمیشه، آیا تمام صفحه بودن تیزر به نوع خروجی گرفتن بستگی داره؟ آیا به اندازه کامپوزیشن بستگی داره ؟ در کل ممنون میشم بفرمایید برای تمام صفحه پخش شدن تیزر من درهمه پلیرها(کامپیوتر و گوشی) و تلوزیون باید چیکار کنم ؟
    البته میشه به صورت دستی هنگام نمایش، تیزر رو تمام صفحه کنم اما تیزر کش میاد و جلوه قشنگی نداره.

یه عکس هم این پایین براتون فرستادم خودتون ببینید

نام: teaser.jpg نمایش: 55 اندازه: 150.7 کیلو بایت

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed34 نمایش پست ها
    یه سوال درمورد خروجی داشتم ، "نمیدونستم باید موضوع جدید درست کنم یا همینجا بپرسم لطفا بهم بگید که دفعه بعد بدونم " ممنونم"
    سوال من
    کامپوزیشن من فول اچدی(1080*1920) و 30 فریم درثانیه هستش و نوع خروجی من "Quick time ، H264 و پسوند mov " هستش اما خروجی که میگیرم هنگام نمایش توی پلیرهای مختلف دو تا کادر مشکی باریک بالا و پایین تیزر من میاد و تمام صفحه نمیشه، آیا تمام صفحه بودن تیزر به نوع خروجی گرفتن بستگی داره؟ آیا به اندازه کامپوزیشن بستگی داره ؟ در کل ممنون میشم بفرمایید برای تمام صفحه پخش شدن تیزر من درهمه پلیرها(کامپیوتر و گوشی) و تلوزیون باید چیکار کنم ؟
    البته میشه به صورت دستی هنگام نمایش، تیزر رو تمام صفحه کنم اما تیزر کش میاد و جلوه قشنگی نداره.

یه عکس هم این پایین براتون فرستادم خودتون ببینید

نام: teaser.jpg نمایش: 55 اندازه: 150.7 کیلو بایت
    بهتره که هر مشکل در یک تاپیک جداگانه باشه تا به هنگام جست و جو در سایت، کاربرهایی که همان مشکل را دارند راحت تر بتونند به نتیجه مورد نظر برسند و تاپیک رو دنبال کنند.

در مورد مشکل فول اسکرین نشدن، این بستگی به پلیر و ابعاد/رزولوشن مانیتور/صفحه پخش ای داره که ویدیو را پخش میکنه.
    اگر شما 1920x1080 خروجی بگیرید (نسبت تصویر 16:9) و خروجی را برای مثال در مانیتوری که 1280x1024 هست پخش کنید (نسبت تصویر 4:3) اکثر پخش کننده ها دو تا کادر سیاه بالا و پایینِ ویدیو خواهند انداخت و کاریش هم نمیتونید بکنید، همچنین همان ویدیو در پخش کننده سینمایی 4096x2160 (نسبت تصویر 17:9) دو تا کادر سیاه در کناره های چپ و راست خواهد داشت.
    بعضی از پلیر ها به شما امکان Fit کردن تصویر رو در کل صحنه خواهند داد که البته اگر از این امکان در مانیتورهایی که نسبت تصویر آنها با نسبت تصویر ویدیو همخوانی نداشته باشه استفاده کنید، تصویر به سمتی که پر میکنه کشیده خواهد شد و برای مثال دایره به شکل بیضی به چشم خواهد آمد و مکعب به شکلِ مستطیل دیده خواهد شد.

راه حل اساسی ای برای حل مشکل شما وجود نداره، یا باید در کلیه ابعاد ممکن ویدیو را رندر کنید و برای هر صفحه ای بیایید و ویدیویی که مناسب هست رو پخش کنید، یا کلاً بی خیالِ کادر ها بشید و برای پر استفاده ترین نسبت (16:9) خروجی بگیرید.
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12