برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

Alone Warrior آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19334

Lightbulb اسلحه باحال g36c ساخت خودم با مایا(کمک:یکی تکسچر برام بده)

سلام
    این اسلحه ی باحال رو طراحی کردم مشکل رو تو اینجا دارم که نمیدونم در مایا 2016 دقیقا کجاست این منو - منو: مثلا اینکه وقتی متریال و هایپرشید و ... کارت را انجام دادی در ین منو تعیین میکنی سایز عکسی که روی طرح دادی یا جهتش z x y باشه یا مثلا این ها نمیدونم در چه منویی میاد قبلا یادم بود اما حالا اسم منو هم یادم رفته ممنون میشم راهنمایی کنید و البته حتما دانلود کنید اسلحه رو ولذت ببرید...
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    ???? ??? ???? ? ???? ??? ???? ? ??? ????? ?????: ?? ???? ??? ????? ???? ?? ??? ???? ? ???? ????? ? ????? ?? ???? ????? ?? ???? ?????? ???? ... ????? ??? ?????? ?? ????? ?? ?? ???? ? ????? ???? ?? ??? ?? ?? ????? ??? ???? ????? ? "Power Machine" ??? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ??? ????? ?? ??? ? ?????? ?? ??? ? ????? ??? ?? ????? ?? ?? ????? ??? ?? ??????? ?? ?????? ? ????? ?? ??? ? ?? ????? ????? ??????? ?? ???? ? ?? ????

Member Website

شماره کاربری
    19334
    هیشکی دانلود کرد؟؟؟؟ ازش راضی بودین؟ بابا یه نظری بدین...
    ???? ??? ???? ? ???? ??? ???? ? ??? ????? ?????: ?? ???? ??? ????? ???? ?? ??? ???? ? ???? ????? ? ????? ?? ???? ????? ?? ???? ?????? ???? ... ????? ??? ?????? ?? ????? ?? ?? ???? ? ????? ???? ?? ??? ?? ?? ????? ??? ???? ????? ? "Power Machine" ??? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ??? ????? ?? ??? ? ?????? ?? ??? ? ????? ??? ?? ????? ?? ?? ????? ??? ?? ??????? ?? ?????? ? ????? ?? ??? ? ?? ????? ????? ??????? ?? ???? ? ?? ????

Member Website

شماره کاربری
    19334
    اینم تصاویر موضوع:

و اگه یکی پیدا شد تکسچر بده لطفا این عکس رو به عنوان تکسچر انتخاب کنین:

برای طرف دیگه هم فلیپ هریزونتالی کنین...
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده   

:|
    این اصلا خوب نیست
    به نظرم توی Zbrush اصلحه بسازین
    دنبال آموزش برین
    انقدر به این کار های ساده راضی نباشین
    موفق باشید

ghias آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19492
    سلام
    چنین چیزی در مکس با 5 لاین اتچ شده و اکسترود ساخته میشه
    اگه قرار باشه واسه یه بازی در حد کانتر استرایک که مال 10-12 سال پیشه اسلحه بسازی و روش زوم نکنی شاید این روش مناسب باشه
    اما اسلحه واقعی دسته ، ماشه ، قنداق ، بدنه ، خشاب و لوله تخت و یک اندازه نداره
    میدونم که میتونی همه قطعاتشو جدا از هم و با ضخامت های متناسب بسازی و بهش انحنا و برجستگی بدی و حتی پیچ استیلشو هم از قلم نندازی
    امیدوارم با رعایت چیزایی که گفتم تو بازسازی اسلحه ت توانایی مدل سازیتو نشون بدی
    موفق باشی

Member Website

شماره کاربری
    19334
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Youtube نمایش پست ها
    :|
    این اصلا خوب نیست
    به نظرم توی Zbrush اصلحه بسازین
    دنبال آموزش برین
    انقدر به این کار های ساده راضی نباشین
    موفق باشید
    والا راست می فرمائید
    منم عاشق زی براش هستم - این تابستون ان شاءالله یاد بگیرم
    والا اون موقع تازه کار هم بودم ... حق با شماست
    راستش خودم دوست دارم همه کار هارو با مایا انجام بدم و با اون راه اومدم با اون ابزار های اسنیپینگ و اکسترود و بریدج و ... وگرنه خودمم خیلی ناراحتم و حس فقدان نرم افزاری در خودم دارم . بایستی بیشتر این نرم افزار ها رو یاد بگیرم مثلا از جمله نرم افزار هایی که خیلی دوس دارم یاد بگیرم و در حال حاضر هیچی ازشون نمیدونم: تری دی مکس - یونیتی تری دی - نیوک - زی براش - هودینی - سینما فور دی - ساینت آیس - ریل فلو - مسیو - موشن بیلدر ( با مایا ) و ...
    ینی الان فوکوس کردم فقط روی چند نرم افزار و در دنیای نرم افزار ها هیچی وارد نیستم الان به ترتیب مهارت : 1-افترافکت 2-فتوشاپ 3-مایا 4-ویژوال بیسیک 5-کرل دراو و ایلوستری تور 6-ادوب فلش و ...
    ان شاءالله باید مهارت هامو بیشتر کنم خصوصا در زبان های برنامه نویسی هم برای اسکریپت نویسی در افترافکت و هم برای یونیتی تری دی 5

Member Website

شماره کاربری
    19334
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghias نمایش پست ها
    سلام
    چنین چیزی در مکس با 5 لاین اتچ شده و اکسترود ساخته میشه
    اگه قرار باشه واسه یه بازی در حد کانتر استرایک که مال 10-12 سال پیشه اسلحه بسازی و روش زوم نکنی شاید این روش مناسب باشه
    اما اسلحه واقعی دسته ، ماشه ، قنداق ، بدنه ، خشاب و لوله تخت و یک اندازه نداره
    میدونم که میتونی همه قطعاتشو جدا از هم و با ضخامت های متناسب بسازی و بهش انحنا و برجستگی بدی و حتی پیچ استیلشو هم از قلم نندازی
    امیدوارم با رعایت چیزایی که گفتم تو بازسازی اسلحه ت توانایی مدل سازیتو نشون بدی
    موفق باشی
    ممنون دوست عزیز و گلم که بهم روحیه دادی
    ممنون از همه تون - ممنون از انتقادات سازنده زیبا
    راستش بله
    من یه تازه به دوران رسیده تازه مایا به دست گرفته یه شبه هستم
    قبول دارم که اصلا خجالت آوره یه چیزی اپلود بشه در فضای مجازی من اول باید در مایا لایه بندی رو فرا بگیرم بعد لایه لایه کار کنم و با جزئیات و نقشه مپ و ... و خلاصه بعد بیام
    حقیقت داره ؟ توی مکس اینقدر ساده اس؟
    من جدیدا دارم برای گواهینامه مایا گرفتن یه کتابی درباره مایا می نویسم ... تموم که شد که ان شاءالله روی سایت هم قرار میدم.
    باور کنین یه تکنیک هایی یاد گرفتم که نگو بازم عذر میخوام که یه چنین طرحی که اصلا ارزش ترافیک حروم کردن اینترنت هم نداره اپلود کردم
    بیهوده وقتمو خرج چیا که کردم .. هههههه
    ان شاءالله این نوروز بخش های پایانی کتابم را نوشته و تقدیم دوستای گلم در ویدئو افکت کنم ... نظراتت تون دلگرمه منه انتقادات و پیشنهادات سازنده تون رو رو تخم چشام جا میدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Alone Warrior نمایش پست ها
    والا راست می فرمائید
    منم عاشق زی براش هستم - این تابستون ان شاءالله یاد بگیرم
    والا اون موقع تازه کار هم بودم ... حق با شماست
    راستش خودم دوست دارم همه کار هارو با مایا انجام بدم و با اون راه اومدم با اون ابزار های اسنیپینگ و اکسترود و بریدج و ... وگرنه خودمم خیلی ناراحتم و حس فقدان نرم افزاری در خودم دارم . بایستی بیشتر این نرم افزار ها رو یاد بگیرم مثلا از جمله نرم افزار هایی که خیلی دوس دارم یاد بگیرم و در حال حاضر هیچی ازشون نمیدونم: تری دی مکس - یونیتی تری دی - نیوک - زی براش - هودینی - سینما فور دی - ساینت آیس - ریل فلو - مسیو - موشن بیلدر ( با مایا ) و ...
    ینی الان فوکوس کردم فقط روی چند نرم افزار و در دنیای نرم افزار ها هیچی وارد نیستم الان به ترتیب مهارت : 1-افترافکت 2-فتوشاپ 3-مایا 4-ویژوال بیسیک 5-کرل دراو و ایلوستری تور 6-ادوب فلش و ...
    ان شاءالله باید مهارت هامو بیشتر کنم خصوصا در زبان های برنامه نویسی هم برای اسکریپت نویسی در افترافکت و هم برای یونیتی تری دی 5
    شما با استعداد و خیلی فعال هستین من یقین دارم موفق میشین

Member Website

شماره کاربری
    19334
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Youtube نمایش پست ها
    شما با استعداد و خیلی فعال هستین من یقین دارم موفق میشین
    قربانتم دوست خوب من

کلمات کلیدی این موضوع