برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 30
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirabbas414a نمایش پست ها
    مزده مزده خودم رندر میگیرم مجانی
    دستت درد نکنه.ولی ادب داشته باش و یه تاپیک جدا بزن و حرفتو مطرح کن.اینجا بازار سبزی فروشا نیست که میای بازار نرخ رو نرخ میاری.

mehranjj آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    22385
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajad2013 نمایش پست ها
    با پردازنده زئون.کل سیستم 56 میلیون تموم شده.تو خوابتون هم چنین سرعتی ندید.
    ما با شرکت های زیادی کار کردیم و پروژه های خیلی بزرگی رندر کردیم با سیستم های پایینتر (انیمیشن معماری و داستانی و غیره..). حرفه ای بودن به تجهیزات گرون نیست. به علم و سواد و تجربه هست.
    به هرحال امیدوارم براتون سود داشته باشه!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranjj نمایش پست ها
    ما با شرکت های زیادی کار کردیم و پروژه های خیلی بزرگی رندر کردیم با سیستم های پایینتر (انیمیشن معماری و داستانی و غیره..). حرفه ای بودن به تجهیزات گرون نیست. به علم و سواد و تجربه هست.
    به هرحال امیدوارم براتون سود داشته باشه!!
    من حرفی از حرفه ای و غیر حرفه ای نزدم.در زمینه رندر این حرف شما صدق نمیکنه.چون ما برا ساس تنظیمات پروژه خودتون اون رو رندر میگیریم پس هرچی قدرت سیستم بیشتر باشه زمان رندرش هم به نسبت پایینتره دوست عزیز.

mehranjj آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    22385
    خب شما فقط اومدی گفتی سیستم رندرینگ دارم. خب توضیح بدید که CPU بیس هست یا GPU ؟ اینکه بگید 56 میلیون پولشه که چیزی رو برای دیگران مشخص نمیکنه. چون یهو میبینی با دوتا گرافیک کوادرو 20 میلیون یا بیشتر از سیستم رو میگیره. شما قیمت رندر رو بگو. بعد چندتا node داری؟ چه پردازنده ای هست. تا طرف بتونه با سیستم خودش مقایسه کنه موقع رندر های ضروری که با دو دوتا چهارتا کردن ته جیبشو ببینه بعد با شما تماس بگیره. من برای خودتون میگم.

با سلام خدمت دوستان عزیز به ویژه داداش گلم آقا سجاد که محبت کرده چنین طرحی بیان کرده.اولا به علت استهلاک و کارکرد سیستم گرفتن هزینه یه امر طبیعی و حق شماست.در ثانی سجا جان.بعضی از دوستان یکم کم لطفی کردن عزیز حق داری.بهتره هر کسی که این طرح مورد قبولشه درخواست بده و مابقی دوستان عزیز که تمایلی ندارند با رعایت ادب انصرافشون اعلام کنند.داداش گلم سجاد جان.یه توضیح کوچولو هم در کورد نحوه ارسال پروژه ودریافت خروجی با حجم بالا بدی بد نیست عزیز.باز هم تشکر از محبتت

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiabi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز به ویژه داداش گلم آقا سجاد که محبت کرده چنین طرحی بیان کرده.اولا به علت استهلاک و کارکرد سیستم گرفتن هزینه یه امر طبیعی و حق شماست.در ثانی سجا جان.بعضی از دوستان یکم کم لطفی کردن عزیز حق داری.بهتره هر کسی که این طرح مورد قبولشه درخواست بده و مابقی دوستان عزیز که تمایلی ندارند با رعایت ادب انصرافشون اعلام کنند.داداش گلم سجاد جان.یه توضیح کوچولو هم در کورد نحوه ارسال پروژه ودریافت خروجی با حجم بالا بدی بد نیست عزیز.باز هم تشکر از محبتت
    سلام آقا ابراهیم عزیز.ممنون از نظر لطفی که به بنده داری و شخصیت بالای شما.در خصوص سوالاتی که پرسیدید طی روزهای آینده جوابتون رو میدم.چشم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehranjj نمایش پست ها
    خب شما فقط اومدی گفتی سیستم رندرینگ دارم. خب توضیح بدید که CPU بیس هست یا GPU ؟ اینکه بگید 56 میلیون پولشه که چیزی رو برای دیگران مشخص نمیکنه. چون یهو میبینی با دوتا گرافیک کوادرو 20 میلیون یا بیشتر از سیستم رو میگیره. شما قیمت رندر رو بگو. بعد چندتا node داری؟ چه پردازنده ای هست. تا طرف بتونه با سیستم خودش مقایسه کنه موقع رندر های ضروری که با دو دوتا چهارتا کردن ته جیبشو ببینه بعد با شما تماس بگیره. من برای خودتون میگم.
    حتما در روزهای آینده به عرضتون میرسونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad2013 نمایش پست ها
    با پردازنده زئون.کل سیستم 56 میلیون تموم شده.تو خوابتون هم چنین سرعتی ندید.
    دوست من نمیدونم این ۵۶ میلیون از کجا درآوردی ولی کافی به کارت تدوین AJA LO 4K باقیمت حدود ۸ میلیون خریداری کنی یا از box GPU که از تعداد چند کارت گرافیک تشکیل و cross fire شدن که از ۵ ملیون قیمت داره تا ۱۰ تومن استفاده کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_sh825 نمایش پست ها
    دوست من نمیدونم این ۵۶ میلیون از کجا درآوردی ولی کافی به کارت تدوین AJA LO 4K باقیمت حدود ۸ میلیون خریداری کنی یا از box GPU که از تعداد چند کارت گرافیک تشکیل و cross fire شدن که از ۵ ملیون قیمت داره تا ۱۰ تومن استفاده کنی
    به شما ربطی نداره نداره از کجا آوردم.نمیخواد واسه من تعیین تکلیف کنی.با طرح موافقی نظر بده نیستی حرف بیخود نزن.هرچی ما با بعضی از دوستان مدارا میکنیم بدتر میکنن.خوشتیپ تو هنوز فرق سیستم تدوین و رندر رو نمیدونی بعد به من میگی از کجا آوردی.

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    ببخشید مثل اینکه این مطلب داره سمت حرفای بد میره.
    طرح خوبی بود.
    مطلب بسته میشه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع