با سلام خدمت تمامی دوستانم در وبسایت ویدیو افکت
قصد دارم یه موضوعی که مدتها ذهنمو درگیر کرده بگم ...

من همیشه دنبال این بودم که یه تیم گرافیک کار راه بنداز(یم) و به چیزی که برای یادگیریش تلاش کردیم بیشتر اهمییت بدیم و به ذهنمون اعتماد کنیم . چند نفر کنار هم باشیم که بتونیم ایده های یکدیگه رو تکمیل کنیم و به ثمر بنشونیم . خصلت تیم اینه که افراد در کنار هم بتونن یه هدف رو به ثمر برسونن .

من دوست دارم تیمی که تشکیل میدیم از نظر موقعییت مکانی تقریبا به هم نزدیک باشیم تا جز از راه مجازی بتونیم مواقعی کنار هم دیگه باشیم ... من نظرم اینه که بچه ها بوشهری و یا شیرازی باشن چون با هر دو گروه راحت میتونم ارتباط داشته باشم

تو این تیم دوست دارم در وهله اول رفاقت و دوستی بینمون باشه و بعد تعهد نسبت به کار و مسئله مالی تو این قضیه براشون اولویت اخر ییا حداقل کم اهمییت تر از علاقشون به این کار باشه که بتونیم خیلی خوب پیشتر بریم و موفق بشیم .

همونطور که خودتون هم میدونید واسه تشکیل یه تیم کامل گرافیکی ما به فتوشاپ کار – ارتیست افکت ویدیویی یا همون افتر افکت کار – تری دی کار که نرم افزارش هم اهمییت چندانی نداره چه سینما باشه چ مکس چ مایا همگی خوبن – به یه ادیتور یا همون تدوینگر نیاز داریم که کار با نرم افزار پریمیر یا فینال کات یا هر نرم افزار تدین قوی دیگه ای بدونه – به یه تصویر بردار نیاز داریم – به یه عکاس نیاز داریم

هر سوال دیگه ای هست تو همین تاپیک بپرسید من در خدمتم

دوستانی که پایه تشکیل تیم هستن میتونن به من ایمیل بزنن یه از طریق اینستاگرام با من در ارتباط باشن که بتونیم بیشتر با هم آشنا بشیم و اگه خدا بخواد همکاریمونو شروع کنیم

ایمیل : dr.fazel54@gmail.com
اینستاگرام : real_motion

یا علی