برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 144 از 148 نخستنخست ... 4494134142143144145146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,431 به 1,440 از 1480

مشاهده : 207467 , پاسخ ها : 1479
موضوع: سوالات شما در مورد نرم افزار پريمير

نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ...
    بهترین راه اینه که شما لوگو مورد نظر رو در افترافکت درست کنید و بعد لینک کنید به پریمیر ...
    آموزشی در این زمینه وجود داره؟!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan0411 نمایش پست ها
    آموزشی در این زمینه وجود داره؟!!
    آموزش در مورد لوگو ساختن یا لینک کردن به پریمیر ؟
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

آموزش لوگو ساختن تو گوگل هست ولی 1 گیگ به بالاست و خارجی. حجم کمترش اگه باشه ممنون میشم.

آموزش لوگو ساختن تو گوگل هست ولی 1 گیگ به بالاست و خارجی. حجم کمترش اگه باشه ممنون میشم.
    آموزشهای سایت Video Copilot رو نگاه کنید ...
    در خود سایت خودمون هم آموزشهای زیادی در مورد لوگو سازی هست ....

دوست عزیز من جواب شما رو دادم !!!!!!!!!! توی خود همین سایت آموزش زیاده به زبان فارسی و حجمش هم به 100 مگابایت نمی رسه ، فقط نیازه جستجو کنید ...

سلام من فیلمی دارم که سه دوربینه است هر دوربین بار ها و بارها در فیلم کات داده برای سینک کردن هر سه دوربین با هم در پریمیر باید از اول تا اخر فیلم هر دوربین رو ببینم و کات بدم تا بعد بتونم اونها رو سینک کنم از کسی شنیده بودم برنامه ای هست که قسمتهای کات شده رو جدا میکنه و به صورت پروژه پیریمیر خروجی میده.در ضمن برای سینک کردن صدا و تصویر دوربین با صدای هاشف از برنامه plural eyesاستفاده میکنم ولی چون فیلم ها پشت سر هم کپچر شده و کات زیاد داره برنامه قبولش نمیکنه خواااااهش کمکم کنید اگر برنامه ای هست معرفی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط morn نمایش پست ها
    سلام من فیلمی دارم که سه دوربینه است هر دوربین بار ها و بارها در فیلم کات داده برای سینک کردن هر سه دوربین با هم در پریمیر باید از اول تا اخر فیلم هر دوربین رو ببینم و کات بدم تا بعد بتونم اونها رو سینک کنم از کسی شنیده بودم برنامه ای هست که قسمتهای کات شده رو جدا میکنه و به صورت پروژه پیریمیر خروجی میده.در ضمن برای سینک کردن صدا و تصویر دوربین با صدای هاشف از برنامه plural eyesاستفاده میکنم ولی چون فیلم ها پشت سر هم کپچر شده و کات زیاد داره برنامه قبولش نمیکنه خواااااهش کمکم کنید اگر برنامه ای هست معرفی کنید
    ........با اجازه اساتید......

دوست عزیز پریمیر سی سی 2014 این مشکل رو کامل حل کرده من با پلاگین پورال ای کار نکردم ولی طبق چیزی که می دونم همین مولتی کمرا پریمیر سی سی همه چیو با دقت انجام میده لینک اموزشش هم اینجاست http://www.video-effects.ir/234-%d9%...-premiere-pro/

در مورد کات های زیاد هم به نظرم اول اون کات ها رو خودت تو نرم افزار جدا کن و به شکل Subclip در بیارید و بعد کات های مورد نظر رو به راحتی سینک کنید و از قدرن پریمیر لذت ببرید

سلام
    ایا پریمیر مادربوردهایی که دو گرافیک و یا چند گرافیک روشون نصب میشه رو ساپورت میکنه ؟

alirezaoo آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15138
    سلام خسته نباشین بچها
    بچها من به یه مشکل برخوردم
    اونم اینه که وقتی چندتا عکس import میکنیم و میزاریم تو time line وقتی play میکنیم میبینیم که عکسا ازتصویر back ground زده بیرون و یکی کوچیکه اما نمدونم تنظیماتش کجاهس که بشه عکساازتصویرکاری کنی که بیرون نزه
    میشه راهنمایی کنین تنکس

کلمات کلیدی این موضوع