سلام دوستان من یه ویدئوی آموزشی از استفاده پروکسی در پریمیر گرفتم و یه جا برام سوال بود و گنگ تفاوت دقیق گزینه creat proxy و copy and crest proxy چیه؟ داخل آموزش می گفت که اگه از create proxy استفاده کنی فایل اصلی تو یعنی همون مثلا فیلمی که با دوربین کنان ضبط شده راش اصلی تو رو به پروکسی تبدیل می کنه و کیفیت فیلم مادر از بین میره و بنابراین زمان رندر و خروجی نمی توان از کیفیت اولیه فیلم هات یا همون راش ها استفاده کرد ولی در صورت انتخاب گزینه copy and create proxy با این گزینه یک کپی از روی فیلمها یا راش ها گرفته میشه و پروکسی از روی کپی ساخته میشه بنابراین موقع رندر از روی فیلم اصلی یا همون راش اولیه تو خروجی میگیره که باکیفیت تر از کپی شده خودش هست میشه خواهش کنم از دوستان که واقعا و با اطمینان از این قضیه اطلاع دارن بهم توضیح بدن ممنون میشم چون مثلا من اگه گزینه copy and create proxy رو بزنم اگه حجم کل راش های من 20گیگ باشه یه کپی ازش بگیره میشه 40 بعلاوه پروکسی که 1 چهارم میشه 45 گیگ درصورتی که اگه گزینه creat proxy رو انتخاب کنیم میشه 25 خواهش می کنم با اطمینان کامل و اگه واقعا تجبره تفاوت این دو رو درک کردن بگن چون واقعا با چشم شاید تفائت کیفیت خروجی این 2 گزینه رو نشه تشخیص داد ممنونم