برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 3022 , پاسخ ها : 7
موضوع: کرش کردن محصولات ادوبی

کرش کردن محصولات ادوبی

سلام،وقتتتون بخیر.
    پریمیر و افتر و مدیا انکودر موقع open کردن یا کلا هرجایی که بخوام فایلی رو ایمپورت کنم یا آدرس بدم کرش میکنه.
    کل محصولات ادوبی رو پاک کردم دوباره نصب کردم ولی با همونجوره.
    کسی میدونه علتش چیه؟
    فایل پیوست 27097

منم همین مشکل و دقیقا دارم هنوز کسی جواب نداده !!!!نام: photo_2020-01-01_12-06-02.jpg نمایش: 100 اندازه: 117.7 کیلو بایتنام: photo_2020-01-01_12-05-58.jpg نمایش: 112 اندازه: 112.7 کیلو بایت

احتمالا از کرک باشه بستگی به سال ساخت کرک رو تهیه کنید

به عنوان مثال این کرک برای برنامه های ۲۰۱۸ ادوبی هست
    https://soft98.ir/software/2748-Adob...-Keymaker.html

خب ماله من 2020 هست کرک نداشت اصن از کجا کرک 2020 بریزم ؟؟؟؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط rouzbeh007 نمایش پست ها
    خب ماله من 2020 هست کرک نداشت اصن از کجا کرک 2020 بریزم ؟؟؟؟
    سلام
    نرم افزار افتر افکت 2020 + کرک + پلاگین + اسکریپت
    بسته نرم افزار After Effects CC 2020 با آموزش قابلیت جدید و پلاگین ها | ویدیو افکت | مدرسه ویدیو افکت
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

اینطور که خبرها رسیده اگر سیستم شما آنلاین باشه نمیتونید از محصولات ادوبی استفاده کنید.چون نرم افزار آی پی شما رو میفرسته به سرور و چون ایران هستنید به دلیل تحریم ها برنامه کرش میشه.
    دو تا را رو امتحان کنید.از نرم افزارهای فیلترشکن و تحریم شکن استفاده کنید.
    تمام آدرس های ادوبی رو بلاک کنید.

aradii آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    52472
    سلام، وقتی همینطوری بوسیله ویندوز برنامه رو پاک کنی بازم یه سری از فایل های DLL ادوبی تو سیستم باقی میمونه که همونا باعث میشه دوباره کرش کنه این کارها رو که میگم انجام بده

اول از همه با برنامه GeekUninstaller کل محصولات ادوبی رو پاک کن با این برنامه تمام DLL باقی مونده هم پاک میشه، نکته: فقط وقتی unistall برنامه تموم شد، پیغام ریستارت کامپیوتر رو برات میاد که باید کنسل کنیش چون اصل کار این برنامه شروع میشه، یه سرچ تو سیستمت میزنه تا DLL ها رو پیدا کنه، وقتی همه چی رو پیدا کرد delete رو بزن و بعدش کامپیوتر رو ریستارت کن به صورت دستی .
    بعد از پی سی دانلودی جایی که کرکش خوب هست دانلود کن و نصب کن
    اینجا مهم ترین قسمتش هست، باید دسترسی ادوبی رو به اینترنت کلا قطع کنی تنها راه همینه، خودم همین کار رو کردم تو گوگل یه سرچ بزنی پیدا میکنی راهش چجوریه، اگه پیدا نکردی بگو سرچ کنم خودم لینک آموزش رو همین جا برات بذارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط aradii نمایش پست ها
    سلام، وقتی همینطوری بوسیله ویندوز برنامه رو پاک کنی بازم یه سری از فایل های DLL ادوبی تو سیستم باقی میمونه که همونا باعث میشه دوباره کرش کنه این کارها رو که میگم انجام بده

اول از همه با برنامه GeekUninstaller کل محصولات ادوبی رو پاک کن با این برنامه تمام DLL باقی مونده هم پاک میشه، نکته: فقط وقتی unistall برنامه تموم شد، پیغام ریستارت کامپیوتر رو برات میاد که باید کنسل کنیش چون اصل کار این برنامه شروع میشه، یه سرچ تو سیستمت میزنه تا DLL ها رو پیدا کنه، وقتی همه چی رو پیدا کرد delete رو بزن و بعدش کامپیوتر رو ریستارت کن به صورت دستی .
    بعد از پی سی دانلودی جایی که کرکش خوب هست دانلود کن و نصب کن
    اینجا مهم ترین قسمتش هست، باید دسترسی ادوبی رو به اینترنت کلا قطع کنی تنها راه همینه، خودم همین کار رو کردم تو گوگل یه سرچ بزنی پیدا میکنی راهش چجوریه، اگه پیدا نکردی بگو سرچ کنم خودم لینک آموزش رو همین جا برات بذارم.
    سپاس فراااوان بابت وقتی که گذاشتید.
    این راه رو تست کردم.
    بااااورم نمیشه اینهمه سرچ کردم،راه حل های مختلف رو امتحان کردم،کلی از کارم عقب افتادم،چندین بار پروژه هام موقع خروجی گرفتن بخاطر کرش کردن کلا پرید،نهایتا مشکل بخاطر مجیک بالت بود
    با حذف اون درست شد

کلمات کلیدی این موضوع