برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 3506 , پاسخ ها : 4
موضوع: خروجی باکیفیت کم حجم از آدیشن

خروجی باکیفیت کم حجم از آدیشن

سلام. چطور می تونیم با نرم افزر آدیشن از یک فایل صوتی سنگین یک فایل سبک و با کیفیت خروجی بگیریم؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    از منوی فایل، گزینه export رو انتخاب کنید، یکی از فرمت های فشرده مثل MP3 رو انتخاب کنید، با کیفیت حدود 160kbit/s پایینترین حجم با بالاترین کیفیت رو خواهید داشت (بخشی از فایل رو با فرمت ها و bitrate های متفاوت تست کنید، برای بعضی از اصوات/کارها ممکنه بیت ریت دیگری را نیاز داشته باشید).
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    از منوی فایل، گزینه export رو انتخاب کنید، یکی از فرمت های فشرده مثل MP3 رو انتخاب کنید، با کیفیت حدود 160kbit/s پایینترین حجم با بالاترین کیفیت رو خواهید داشت (بخشی از فایل رو با فرمت ها و bitrate های متفاوت تست کنید، برای بعضی از اصوات/کارها ممکنه بیت ریت دیگری را نیاز داشته باشید).
    خیلی ممنون. برای اینکه فایل آدیشنی که دارم کار می کنم را ذخیره کنم باید چیکار کنم؟ وقتی روی یک ترک کار می کنیم و سشن فعال نیست
    ویرایش توسط butterfly : 04-11-19 در ساعت 19:10

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط butterfly نمایش پست ها
    خیلی ممنون. برای اینکه فایل آدیشنی که دارم کار می کنم را ذخیره کنم باید چیکار کنم؟ وقتی روی یک ترک کار می کنیم و سشن فعال نیست
    فایل تک رو باید خروجی بگیرید، فقط session رو میتونید به صورت پروژه ذخیره کنید.

به جای اینکه مستقیماً روی یک فایل کار کنید، یک session بسازید، فایل صوتی رو بهش وارد کنید و افکت ها رو داخل session کار کنید تا بتونید به شکل پروژه داشته باشیدش.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    فایل تک رو باید خروجی بگیرید، فقط session رو میتونید به صورت پروژه ذخیره کنید.

به جای اینکه مستقیماً روی یک فایل کار کنید، یک session بسازید، فایل صوتی رو بهش وارد کنید و افکت ها رو داخل session کار کنید تا بتونید به شکل پروژه داشته باشیدش.
    خیلی ممنون از راهنماییتون. موفق باشید

کلمات کلیدی این موضوع