برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 2768 , پاسخ ها : 3
موضوع: سوال در مورد پراکسی در پریمیر

سوال در مورد پراکسی در پریمیر

سلام و عرض ادب

دوستان من راش هارو وارد پنل پروجکت میکنم و فرضا 1 الی چند تا راش رو، روشون کلیک راست میکنم و گزینه پراکسی رو میزنم و پراکسی هاش درست میشه، حال وارد تایم لاین میکنم و آیکون toggle proxy رو هم فعال میکنم که روون اجرا بشه

حالا سوالم اینه وقتی پراکسی میکنیم آیا توی کیفیت خروجی هم تاثیری داره؟

آیا موقع رندر باید تنظیمات خاصی انجام بدیم که پراکسی ها رندر نشن و کیفیت فیلممون تغییر نکنه

ممنون

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    تا یکی از دوستان که تجربه کار با پراکسی را داره بیاد و راهنمایی کنه (به شخصه به جای پراکسی کردن، ویدیوها را فشرده نشده رندر میکنم که سرعت بالا بره و کیفیت کامل بمونه).

یه تست کنید، بخشی از کار رو خروجی بگیرید، اگر دیدید که خروجی بی کیفیته و پراکسی داره استفاده میشه، قبل از رندر toggle کنید پراکسی را و سپس رندر بگیرید.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

سلام
    .موقع اکسپورت اتومات از راش اصلی خروجی می گیره..نیاز به تنظیمات خاصی نیست
    ویرایش توسط mojedarya : 04-11-19 در ساعت 15:06
    ???? ?? ???.???? ??? ????? ????( ?? ??? ????????)
    ?????? ???? ??

سلام دوست عزیز، اینکه شما رندر میکنید در واقع خود پروژه رو دارید رندر میکنید و کیفیت اصلی رو...حالا اگر سیستمتان ضعیف هست میتونید موقه اجرا یا پخش فیلمتان گزینه پروکسی رو فعال کنید تا روون پخش شه و اگر سیستم خوبی دارید گزینه پراکسی رو غیر فعال کنید...برای خروجی گرفتن هم شما با کیفیت اصلی خروجی میگیرید و پراکسی فقط داخل پروژه هست. موفق باشید

کلمات کلیدی این موضوع