برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1379 , پاسخ ها : 4
موضوع: مشکل اکسپرت در پریمیر

مشکل اکسپرت در پریمیر

سلام دوستان قبلا وقتی در پریمیر اکسپورت .....مدیا میزنم درست وارد مدیا انکدر میشد و رندر میگرفتم ،ولی الان نمیدونم چه اتفاقی افتاد که منتقل به مدیا انکدر که نمیشه هیچ ،خودم دستی هم که وارد مدیا انکدر میکنم پلی که میزنم میزنه فایلد رندر نمیشه
    5-1.prproj
    ویرایش توسط leilirastegar : 02-16-19 در ساعت 13:56

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    پریمیر یا مدیا انکودر را آپدیت کردید/نسخه متفاوتی نصب کردید؟

نرم افزارهای ادوبی برای ارتباط با یکدیگر باید هم نسخه و در محل نصب پیش فرض (c:\program files\adobe) قرار داشته باشند.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

الان دیدم هر دو یکجا بودن و 2018 هستن ممنون راهنمایی میفنام: Untitled.png نمایش: 35 اندازه: 181.3 کیلو بایترمایید
    C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs
    ویرایش توسط leilirastegar : 02-16-19 در ساعت 16:48

الان متوجه شدم فقط این سکانس رو رندر نمیگره ،یعنی فقط این سکانسی که لینکشو فرستادم و علتشو نمیدونم

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط leilirastegar نمایش پست ها
    الان متوجه شدم فقط این سکانس رو رندر نمیگره ،یعنی فقط این سکانسی که لینکشو فرستادم و علتشو نمیدونم
    به دلیل اینکه به شخصه نسخه 2014 نرم افزارهای ادوبی رو دارم نتونستم پروژه اتان را مستقیماً تست کنم، تبدیلش که کردم و تست زدم به مدیا انکودر منتقل شد ولی خطایِ رندر دریافت کردم که پروژه هیچ محدوده رندری ندارد.

توی پریمیر ابتدا و انتهای پروژه را با استفاده از in و out تنظیم کنید و مجدداً تست کنید ببینید رندر میشه؟

نام: prproinout.jpg نمایش: 27 اندازه: 74.9 کیلو بایت

اگر مشکل حل نشد یک پیغام دیگه توی پست قرار بدید تا بالا بیاد و یکی از دوستانی که 2018 داره تست کنه پروژه رو.
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

کلمات کلیدی این موضوع