برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

سوال در مورد لب خوانی خواننده به صورت اسلو موشن

دوستان سلام یک سوال داشتم در مورد سینک صدای خواننده با ویدیو هست البته به صورت اسلو موشن یک مدلشو بلدم که اهنگو سرعتشو زیاد می کنی بعد خواننده تند می خونه
    سوالم اینه سبکه دیگه هم هست که خواننده همون به طور نورمال بخونه وتو تدوین بشه اسلو موشن کرد ؟ سپاس از دوستان .

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    چندتا کلیپ دیدم از همون تکنیک اولی استفاده کردن
    مگه چه مشکلی با این تکنیک دارید؟
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

اخه بعضی خوانندها تازه کارن وکمی براشون سخته و نیاز به تمرین دارن که بخوان تند بخونن بعد غیر از این ادم یک کلیپ ظبط می کنه وخواننده اهنگو نورمال می خونه ولی بعدا تو ادیت مثلا شاید بخوای بعضی جاهای خواننده رو که می خونه اسلو موشن کنی که یک افکتی تو تصویر ایجاد بشه ۱۰۰٪ باید راهی باشه ولی من نمی دونم چی هست لطفا کسی می دونه کمک کنه شاید کمکی برا کسه دیگه هم بشه سپاس .

سلام
    من از همون روش تند خوندن روی یه اهنگ با لب خونی خودم تست کردم و بعد توی ادیت با پلاگین تویکستور اسلو کردم و خوب هم جواب داد.... فقط هر چقدر فریم ریت بالا باشه تمیز تر در میاد

Mahdi-AE آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    26089
    باسلام
    من دریکی از موزیک ویدیو هام که سفارش مشتری بود از همین تکنیک استفاده کردم و تنها راه هم همین تکنیکه.
    این تکنیک برای اهنگ های پاپ ارومه که وقتی سرعت اهنگ رو زیاد کنی به خواننده فشار نیاد هنگام فیلمبرداری(برای اهنگ های رپ و تند معمول نیست استفاده شه)
    برای اسلوموشن کردن این تکنیک هم میتونی به جای استفاده از Twixtorاز ابزار پریمیر Rate Stretch Toolاستفاده کنید که مخصوصا همین کاره.

موفق باشید

Mahdi-AE آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    26089
    اضافه:قبل از فیلمبرداری باید یادداشت برداری کنید که کدام قسمت از اهنگ قراره اسلوموشن شه و فقط برای همون یه قسمت سرعت اهنگ رو زیاد کنید و جداگانه فیلمبرداری کنید.

ممنون از همه دوستان که هر کس تجربه خودشو گفت یک سوال دیگه هم دارم دوربینه سونی مدلهای کوچکش مثلا ۶۳۰۰ خوب اینا ۱۲۰ فریم هم می گیره ۱۹۲۰x۱۰۸۰ هم می شه رکورد حالا موقه ادیت می کنیش ۲۴ فریم که تو شبکها بتونن پخشش کنن ایا وقتی فریم کم می شه دیدن دیگه هر چی فریم کم باشه تصویر کشیده می شه ونرمی وزیبای تصویر خراب می شه حالا اینجا که تغیر فریم می شه ایا تصویر خراب نمی شه ؟

? کسی می دونه ایا

کلمات کلیدی این موضوع