برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

اعمال نشدن ماسک برروی فیلم در نرم افزار پریمیر

بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام
    نمی توانم برروی فیلم ها در پریمیر ماسک اعمال کنم
    فکر کنم در تنظیمات چیزی را باید اعمال کنم لطفا راهنمایی فرمایید

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    منظورتون اینه که دکمه های افزودن ماسک رو ندارید، یا اینکه میزنید ولی چیزی اعمال نمیشه اصلاً، یا اینکه اعمال میشه ولی تغییری دیده نمیشه؟

در مورد آخری، اعمال شدن ماسک ولی عمل نکردن آن، اطمینان حاصل کنید که ماسک را روی لایه صحیح دارید اعمال میکنید، اگر لایه دوم در ویدیو را ماسک کنید ولی لایه اول بالای آن بدون ماسک باشد، لایه اولی کلاً روی لایه دومی رو گرفته و شما کارکرد ماسک را نخواهید دید.

یک عکس و کمی تشریح از مشکل قرار بدید (اگه بتونید ویدیو قرار بدید که چه بهتر).
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

برای همه ی فیلم ها اغمال می شود ولی برای فیلمی که پسوندmovدارد اعمال نمی شود.

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط arp نمایش پست ها
    عکسی از محیط کاریتون بزارید ببینم تیک مخصوص نمایش mask رو فعال کردید یا نه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط arp نمایش پست ها
    با این تشریحی که دادید متاسفانه همچنان نمیتونم بگم که مشکل از چی میتونه باشه، هیچ گونه اعلام مشکلی هم با این شرح توی اینترنت پیدا نمیشه (هیچکی همچین مشکلی رو نداشته با به حال).

فکر کنم دارید یک کار اشتباهی انجام میدید، عجیبه که ماسک بتونید روی همه فیلم ها بزنید به غیر از mov ها.

یک سوال، آیا quicktime player روی سیستم خود نصب دارید؟

و در انتها، بعد از زدن کلی های مربوطه برای تولید ماسک، یک تصویر از محیط کاری قرار بدید. (لایه mov را انتخاب کنید، یکی از کلید های تولید ماسک را بزنید (دایره ای برای مثال) و سپس یک تصویر از صحنه بگیرید و آپلود کنید)
    ?????? ?? ??? ????? ???? ????? ???? ?????. ??? ??????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ? ?????. aparat.com/pejii/live

سلام دوست عزیز
    من تقریبا از پریمیر cs6 به بعد با همه ورژن ها کار کردم اما همین مشکل شما رو با ورژن cc2018 داشتم البته فرقی نمیکرد فیلم با چه پسوندی باشه... مشکلم این بود که وقتی پریمیر باز میکردم فقط یکی دوبار میتونستم ماسک انجام بدم و دیگه ماسک اعمال نمیشد دقیقا مثل تصویری که فرستادین و برای اعمال ماسک باید حتما پریمیر رو ببندم ودوباره باز کنم و دیگه کلافه شده بودم .. توی انجمن هم مطرح کردم ولی پاسخی براش پیدا نشد.. الان ورژن cc2019 دارم فعلا که داره خوب کار میکنه

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    حالا که تصویر رو دیدم تونستم بگردم تو اینترنت دنبال مشکلی که دارید، "عدم نمایش خطوط ماسک در پریمیر" و گویا این مشکل در نسخه 2017 به بعد زیاد هم اعلام شده.

یک باگ هست همونطور که دوست خوبمون mohsen_k هم بالاتر اشاره کرده، گویا هنوز هم براش فیکسی ساخته نشده ولی توی فروم ادوبی بعضی از کاربرها مشکل رو با بزرگ کردن پنجره پیش نمایش (پنجره مانیتور/program:sequence name) حل کرده بودند (وقتی پنجره پیش نمایش در انتخاب است، دکمه ~ را فشار دهید).

بعضی هم به نسخه های قبلی دانگرید کردند (CC2015 و 2014)

و در مواردی هم تعویض کارت گرافیک بهشون کمک کرده بود (احتمالاً باگ فوق به دلیل استفاده اشتباه از بعضی از دستورات گرافیکی در پریمیر است که با بعضی از درایورها/کارت گرافیک ها همخوانی نداره یا در آنها این دستور وجود نداره).

همچنین تست کنید و ببینید با تغییر درایور کارت گرافیک مشکل حل میشه؟ (یک بار نسخه استوک و CD/ِDVD درایور همراه کارت گرافیک و یک بار هم آخرین نسخه آپدیت شده درایور را از اینترنت تست کنید)

ممنون عزیز از پاسخ دقیق حرفه ای و دلسوزانه تان

یه مورد هم گاهی من باهاش مواجه شدم میگم شاید بدرد بخوره
    وقتی اسپید به کلیپ می دادم ترکینگ نمی کرد کلیپ رو به حالت نست در میارم درست میشه

کلمات کلیدی این موضوع