برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

خرابی فایل نهایی رندر توسط پریمیر و مدیا انکودر

سلام دوستان
    وقت بخیر
    من اخیرا با مشکلی مواجه شدم که علتش رو نمیدونم ...
    مشکل اینه که وقتی کلیپ ام رو در پریمیر یا مدیا انکودر رندر میگیرم ... در نهایت فایل خروجی خراب بهم میده ×! و البته هنگاه تمام شد ن درصد رندر ( مثلا 3 ثانیه آخرش میمونه) هم گاهی اوقات گیر میده که باید دستی رندر رو متوقف و بعد پلی کنم تا عملیات تموم بشه ولی متاسفانه فایل نهایی ، خرابه !
    در برخی موارد نیز کلا پریمیر در انتها رندر رو به اتمام نمیرسونه و یک ارور کنار آیکون پایانی نشان میده که باز در این حالت نیز فایل نهایی خراب هست !
    ارور هایی که میدهد نیز همواره یک چیز هست و میگه علتش نخواندن و رایت نکردن فایل XMP هستش .. که نمیدونم اصلا چیه ! و چرا این مشکل رو بوجود میاره !
    احتمال بر این هست که پریمیر یا مدیا انکودر در انتها نمیتونه به درستی فایل های تصویری و صوتی را که جداگانه رندر کرده و در انتها قراره بهم متصل کنه ، را نمیتونه خوب mux کنه ... و احتمال هست که این مسئله XMP همین موضوع باشه ... ولی صرفا احتماله و راه حلی نمی دانم ... .

توضیح : اینکه فایل سورس کاملا سالم بوده و در پریمیر به درستی و روان اجرا میشه ... ، همچنین روی چندین فایل سورس امتحان شده این مسئله و مشکل پابرجا هست .
    مورد دیگه اینکه این آزمایش روی پریمیر و مدیا انکودر 2017 و 2018 انجام شده ... و هم خروجی ها با خود پریمیر انجام شده و هم با مدیا انکودر ! مشکل لینک هم بنظر نمیاد باشه ... چون نسخه های لینک شده یکسان بوده و مشکلی دیده نشده ...
    خروجی ها نیز همه تنظیمات یکسانی داشتند و فرمت و کدک h264 mp4 بودند ... در ضمن مشکلی از بابت فضا نیز نبوده و محل های خروجی فاضی ذخیره آزاد زیادی داشتند ... .
    ممنون میشم اگر عزیزی در این زمینه اطلاعی داره مختصر توضیحی بفرماید تا بتونم این مشکل رو مرتفع کنم ...
    ممنون

http://s9.picofile.com/file/8328767450/0.jpg
    http://s9.picofile.com/file/8328767500/01.jpg

دوستان کسی راه حلی نمیدونه ؟