برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 4063 , پاسخ ها : 5
موضوع: نرم افزار ادیوس 9 همراه با کرک منتشر شد

bahth آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    22305

Smile نرم افزار ادیوس 9 همراه با کرک منتشر شد

سلام
    ادیوس 9 به همراه فعال ساز منتشر شد
    نسخه 64 بیتی ورژن 9
    دانلود با لينك مستقيم با حجم659 مگابایت به همراه فعال ساز

پسورد : soft98.ir

???? ?? ????? ?? ???? ???(?) ????? ?????? ???? ???? ???:
    «?????? ?? ??? ???? ?? ? ???: ?? ???! ?? ????? ?????? ?? ?? ?? ?? ?????? ??? ?? ?? ??? ????? ????? ?? ??? ?? ?????? ? ???? ?? ??????. ??? ???: ?? ?? ??? ????? ???: ???? ???? ? ???. ??? ???: ??? ?? ???????? ?????? ?? ???? ? ??? ???: ??? ???????? ? ?? ?? ????????? ?? ?? ?????: ?? ??????! ?? ??????? ???? ?? ??? ???? ?? ?? ?????. ?????? ???: ??? ????? ? ???? ???».

سلام من دانلودش کردم اصلا به درد نمیخوره حتما نیازه به اینترنت و حتما هم نیازه سایت گراس والی پسورت بده هیچی ادوبی نمیشه به روز و کلی امکانات حرفه ای خوب برنامه ای که نشه کرک کردش به درد نمیخوره
    ویرایش توسط hesam2016 : 04-22-18 در ساعت 15:26

سپاس از شما. هر چند ادیوس خروجی با کیفیتی ارائه نمیده. بنده با بالاترین تنظیمات رندر هم تست کردم ولی متاسفانه جواب نمیده.

bahth آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    22305
    هدف از نوشت این موضوع تبلیغ برای ادیوس نبوده
    بلکه اطلاع رسانی به طرفداران ادیوس بوده است
    کسانی که با این نسخه مشکل دارند می تواند از نسخه 8.53 با کرک کامل که چندی پیش منتشر شد استفاده کنند
    http://forum.video-effects.ir/thread25363.html
    ???? ?? ????? ?? ???? ???(?) ????? ?????? ???? ???? ???:
    «?????? ?? ??? ???? ?? ? ???: ?? ???! ?? ????? ?????? ?? ?? ?? ?? ?????? ??? ?? ?? ??? ????? ????? ?? ??? ?? ?????? ? ???? ?? ??????. ??? ???: ?? ?? ??? ????? ???: ???? ???? ? ???. ??? ???: ??? ?? ???????? ?????? ?? ???? ? ??? ???: ??? ???????? ? ?? ?? ????????? ?? ?? ?????: ?? ??????! ?? ??????? ???? ?? ??? ???? ?? ?? ?????. ?????? ???: ??? ????? ? ???? ???».

mrshaker62 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4603
    سلام
    وقتی با یه نرم افزاری کار نکردیم و برای ما گنگ هست دلیل نمیشه که اون نرم افزار خوب نباشه
    ادیوس بسیار نرم افزار خوبی برای تدوین هست به خصوص برای پروژه های بلند

کرک آفلاینش برای ۸ اومده اصلا نیازی به اینترنت نداره و برای نصب ۹ هم باید به صورت فیک نصب کنید یعنی ۸ رو نصب و کرک میکنید بعد پوشه پروتابل ۹ رو در کنار ادیوس ۸ که نصب شده پیست میکنید من الان ۹ رو به صورت فیک نصب کردم و کاملا کار میکنه برای دانلود کرک و ادیوس ۹ به صورت پروتابل کافیه تو یوتیوب سرچ کنید و لینکارو بگیرید موفق باشید
    ????? ???????? ?? ?? ?????? ??????? ???? ?? ??? ??? ????