برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 5911 , پاسخ ها : 6
موضوع: مشکل اجرا نشدن صدا در پریمیر

مشکل اجرا نشدن صدا در پریمیر

سلام وقتتون بخیر
    برای ضرب آهنگ من با جهت های کیبورد یا موس در تایم لاین میتونستم فیلم و با صدا سینک کنم ولی الان نمیشه ؟ البته با spac اجرا میشه

خیلی واجب

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    نقل قول نوشته اصلی توسط jaberoo نمایش پست ها
    خیلی واجب
    با سلام ؛
    دوست من ، کلید های جهت نما در پریمیر برای جابجایی کرسر بصورت فریم به فریم کاربرد دارد . البته اگر کلید شیفت را هم نگهدارید چند فریم چند فریم بسته به تنظیمات Preferences پرش میکند . حالا اگر کلیدهای جهت نمای کیبورد تان کار نمیکند یا اینکه بعلت استفاده زیاد خراب شده اند و یا اینکه در کادر تنظیمات Preferences تغییری ایجاد کرده اید . برای تنظیم دلخواه میزان پرش میتوانید از مسیر " Edith > Preferences > Playback > Step forward / back many " عدد گزینه مربوطه را به دلخواه تائین کنید . موفق باشید .

ممنون دوست عزیز ولی مشکل من صداست که فریم به فریم یا با موس در مسیر تایم لاین پخش نمیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام ؛
    دوست من ، کلید های جهت نما در پریمیر برای جابجایی کرسر بصورت فریم به فریم کاربرد دارد . البته اگر کلید شیفت را هم نگهدارید چند فریم چند فریم بسته به تنظیمات Preferences پرش میکند . حالا اگر کلیدهای جهت نمای کیبورد تان کار نمیکند یا اینکه بعلت استفاده زیاد خراب شده اند و یا اینکه در کادر تنظیمات Preferences تغییری ایجاد کرده اید . برای تنظیم دلخواه میزان پرش میتوانید از مسیر " Edith > Preferences > Playback > Step forward / back many " عدد گزینه مربوطه را به دلخواه تائین کنید . موفق باشید .
    ممنون دوست عزیز ولی مشکل من صداست که فریم به فریم یا با موس در مسیر تایم لاین پخش نمیشه

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    از منوی Edit زیرمنوی Preferences گزینه Audio را انتخاب کرده و اطمینان حاصل کنید تنظیم Play audio while scrubbing فعال باشد:

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

fariborz آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    14971
    عالی بود بد جور گیر بودم

کلمات کلیدی این موضوع