برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

مشاهده : 5894 , پاسخ ها : 12
موضوع: پیدا نشدن صدا در پریمیر

محسن بلدی آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    29741
    نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    mp3 فرمتی نیست که پریمیر نتونه بخونه یا باهاش مشکلی داشته باشه. شاید مسیر و یا نام فایل مشکل سازه.

اینها رو امتحان کنید:
    1- فایل مشکل دار رو در مسیر کوتاهی (مثلاً ریشه درایو D) منتقل کنید.
    2- نام فایل را عوض کنید و از حروف ساده و انگلیسی بهم چسبیده استفاده کنید (مثلاً test.mp3).
    3- بعد از تغییر نام و جابجایی، فایل را در project manager پیدا کنید، روی آن راست کلیک کرده و گزینه Replace Footage را کلیک کنید و فایل تغییر نام یافته را از مسیر جدید به پروژه وارد کنید.

- اگه روش های بالا جواب ندادند، تست کنید و ببینید فایل شما اصلاً با برنامه های پلیر پخش میشه؟ اگه پلیر ها هم نتونند پخشش کنند مشکل از فایل هست. مجدداً از بک آپ و یا محل دریافت قبلی اون رو کپی/دانلود کنید.

- و در نهایت، راه آخر تغییر فرمت mp3 هست، با یک برنامه انکودر فایل رو به یک فرمت صوتی دیگه تبدیل کنید، احتمال داره (خیلی کمه البته) که بخشی از فایل های اصلی پریمیر شما مشکل داره و کتابخانه ای که برای خواندن فایل های mp3 لازم داره مشکل دار شدند.
    ممنون از راهنماییتون؛کار هایی که گفتید رو تست کردم مشکل حل نشد فایل ها هم سالمه کلا هیچ صدایی رو پخش نمی کنه!چقدر احتمال داره که ربطی به پر بودن درایوc داشته باشه؟

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن بلدی نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون؛کار هایی که گفتید رو تست کردم مشکل حل نشد فایل ها هم سالمه کلا هیچ صدایی رو پخش نمی کنه!چقدر احتمال داره که ربطی به پر بودن درایوc داشته باشه؟
    احتمالش کمه که مشکل از حجم درایو C باشه، پریمیر برای پخش روی هارد دیتا نمینویسه و فقط در هنگام رندر (چه رندر افکت ها که با کلید enter بهش وارد میشه و چه رندر پروژه و یا کلیپ ها) بر روی هارد عمل نوشتن انجام میده.

* البته برای comfort کردن صدا هم روی هارد دیتا مینویسه.... شما وضع درایو C اتان خیلی خرابه؟ چقدر فضا دارید؟ در تنظیمات افترافکت و پریمیر میتونید محل ذخیره cache و media library رو به یک درایو دیگه تغییر بدید و ببینید مشکل حل میشه یا نه.

تبدیل فرمت رو هم انجام دادید؟ mp3 رو به wav یا ac3 تبدیل کردید ببینید مشکل حل میشه یا نه؟
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ویرایش توسط pejii : 03-03-17 در ساعت 21:01

سلام وقتتون بخیر یه مشکل حیاتی پیدا کردم
    من توی تایم لاین با spac صدا رو میشنوم ولی با جهت کیبورد یا با موس نمیشه . سر ضرب و نمیتونم بگیرم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع