برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 4951 , پاسخ ها : 7
موضوع: سوال در مورد نصب ادیوس

notron آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    5569

سوال در مورد نصب ادیوس

سلام خدمت همه ی دوستان,سوالی برام پیش اومده که نتونستم جواب درست و کاملی براش پیدا کنم...
    چه ورژنی از ادیوس روی ویندوز 8.1 نصب و کرک میشه؟
    ??? ???? ??????? ???:?????/????/??????/??????? ? ???????
    ???? ????

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    پیشنهاد من برای ویمدوز 8.1 ادیوس 7.40 هستش من الان روی ویندوز 10 این ادیوس را دارم با لودر خیلی خوب داره کار میده قبلا هم حدود دو سال ادیوس 7.40 رو روی ویندوز 8.1 داشتم به هیچ عنوان خراب نشد 7.40 و 7.50 عالیه ادیوس 8 هم الان اومده که کرکش 30 روزه هستش و خلیلی جالب نیست اما ادیوس 7.40 هم برا دانلود زیاده هم لودرش عالی کار میکنه
    این لودر، ادیوس رو روی 30 روز نگهه میداره ، میگم تا 2 سال روی ویندوز 8.1 داشتمش بدون هیچ مشکلی جواب داد منتها بعد از نصب لودر شما باید حتما ادیوس رو از لودر اجرا کنید نه از روی خود ایکن نرم افزار این نکته مهمیه انشاله موفق باشید
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????

notron آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    5569
    سلام..بسیار ممنونم از شما دوست عزیز..شما با ویندوز 8.1 کار کردین چطور هست؟کار اصلی من موشن هست و مستقیم با گرافیک سر و کار داره و تازگی میخوام ادیوس رو یاد بگیرم..خیلی اذیت کرد تا فهمیدم ورژن 6 روی win 7 نصب میشه..در حال حاضر من احتیاج دارم که با ادیوس 7 کار کنم..ایا روی win 8.1 نصب میشه و کرک بشه و اذیت نکنه؟راستی منظورتون از اینکه (
    بعد از نصب لودر شما باید حتما ادیوس رو از لودر اجرا کنید نه از روی خود ایکن نرم افزار) رو میشه توضیح بدین؟پروسه ی کار چی هست؟
    در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم شما نظرت راجع به ویندوز 10 و 8.1 چیه چون اولین بار هست میخوام 8.1 کار کنم
    بسیار ممنون
    ???? ????

Member Website

شماره کاربری
    3615
    نقل قول نوشته اصلی توسط notron نمایش پست ها
    سلام..بسیار ممنونم از شما دوست عزیز..شما با ویندوز 8.1 کار کردین چطور هست؟کار اصلی من موشن هست و مستقیم با گرافیک سر و کار داره و تازگی میخوام ادیوس رو یاد بگیرم..خیلی اذیت کرد تا فهمیدم ورژن 6 روی win 7 نصب میشه..در حال حاضر من احتیاج دارم که با ادیوس 7 کار کنم..ایا روی win 8.1 نصب میشه و کرک بشه و اذیت نکنه؟راستی منظورتون از اینکه (
    بعد از نصب لودر شما باید حتما ادیوس رو از لودر اجرا کنید نه از روی خود ایکن نرم افزار) رو میشه توضیح بدین؟پروسه ی کار چی هست؟
    در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم شما نظرت راجع به ویندوز 10 و 8.1 چیه چون اولین بار هست میخوام 8.1 کار کنم
    بسیار ممنون
    ویندوز 8.1 اولش یکم سخته بعد که بهش عادت کنی ازش دل نمیکندی خبیلی خوبه / خیلی تو بحث 7 و 8 با هم فرق ندارن منظورم تو ادیوس هستش تو هر دو ویندوز خوب کار میده / باز هم میگم اگه ادیوس میخای نصب کنی حتما 7.40 یا 7.53 نصب کن / اصلا سراغ ادیوس 8 نرو که فعلا هیچ کرکی نداره / 7.40 با یک لودر خوب کرک میشه بدون هیچ مشکلی و ادیوس روی 30 قفل میشه و هر بار که از روی دستکتاپ لودر رو باز میکنی اول یک صفحه کوچیک میاد که سریال نامبر ادیوس رو میخاد شما با اون کار نداشته باش آن خودش میره و یک صفحه دیگه میاد که ادیوس بعد از 30 روز اکتیوش خارج میشه که این همیشه روی همین 30 میمونه و نگرانی نداره و از بین نمیره من خودم دو سال باهاش کار کردم مشکلی نداشت / فقط سعی کن ویندوزت ویندوز معتبر باشه و توش دستکاری عجیب غریب نداشته باشه ویندوزهای سافت 98 و نوین پندار و پرند خوبن / ببین وقتی ادیوس رو نصب کردی قاعدتا یک شورتکات روی دستکتاپ درست میشه شما بعدش این شورتکات رو کلا پاک کن و اصلا بی خیالش شو / بعد از نصب ادیوس باید بری تو پوشه کرک و آن لودر رو باید نصب کنی / راستی لودر هم باید جدید باشه 2016 باشه چون قبلی ها از کار افتادن / بعد که این لودر رو نصب کردی یک شورتکات میاد روی دستکتاپ همین / شما همیشه برای باز کردن ادیوس از این شورتکات استفاده کن اوکی ؟

notron آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    5569
    نقل قول نوشته اصلی توسط abbaskarimi78 نمایش پست ها
    ویندوز 8.1 اولش یکم سخته بعد که بهش عادت کنی ازش دل نمیکندی خبیلی خوبه / خیلی تو بحث 7 و 8 با هم فرق ندارن منظورم تو ادیوس هستش تو هر دو ویندوز خوب کار میده / باز هم میگم اگه ادیوس میخای نصب کنی حتما 7.40 یا 7.53 نصب کن / اصلا سراغ ادیوس 8 نرو که فعلا هیچ کرکی نداره / 7.40 با یک لودر خوب کرک میشه بدون هیچ مشکلی و ادیوس روی 30 قفل میشه و هر بار که از روی دستکتاپ لودر رو باز میکنی اول یک صفحه کوچیک میاد که سریال نامبر ادیوس رو میخاد شما با اون کار نداشته باش آن خودش میره و یک صفحه دیگه میاد که ادیوس بعد از 30 روز اکتیوش خارج میشه که این همیشه روی همین 30 میمونه و نگرانی نداره و از بین نمیره من خودم دو سال باهاش کار کردم مشکلی نداشت / فقط سعی کن ویندوزت ویندوز معتبر باشه و توش دستکاری عجیب غریب نداشته باشه ویندوزهای سافت 98 و نوین پندار و پرند خوبن / ببین وقتی ادیوس رو نصب کردی قاعدتا یک شورتکات روی دستکتاپ درست میشه شما بعدش این شورتکات رو کلا پاک کن و اصلا بی خیالش شو / بعد از نصب ادیوس باید بری تو پوشه کرک و آن لودر رو باید نصب کنی / راستی لودر هم باید جدید باشه 2016 باشه چون قبلی ها از کار افتادن / بعد که این لودر رو نصب کردی یک شورتکات میاد روی دستکتاپ همین / شما همیشه برای باز کردن ادیوس از این شورتکات استفاده کن اوکی ؟
    اقا دست گلت درد نکنه انقدر وقت گذاشتی و راهنمایی کردی..فقط یه مساله ای هست ادیوس 7 روی ویندوز 8.1 نصب و کرک میشه؟نمیخوام ورژن بالاتر نصب کنم
    راستی همین ادیوس 7 روی ویندوز 10 چظور جواب میده؟من از 10 خیلی راضی بودم اما فقط بخاطر ادیوس دارم 8.1 نصب میکنم
    ویرایش توسط notron : 10-09-16 در ساعت 12:30
    ???? ????

Member Website

شماره کاربری
    3615
    نقل قول نوشته اصلی توسط notron نمایش پست ها
    اقا دست گلت درد نکنه انقدر وقت گذاشتی و راهنمایی کردی..فقط یه مساله ای هست ادیوس 7 روی ویندوز 8.1 نصب و کرک میشه؟نمیخوام ورژن بالاتر نصب کنم
    راستی همین ادیوس 7 روی ویندوز 10 چظور جواب میده؟من از 10 خیلی راضی بودم اما فقط بخاطر ادیوس دارم 8.1 نصب میکنم
    خوی عزیز جان اگه اینجوریه که همون ویندوز 10 رو نصب کن دیگه من حدود 6 ماه ویندوز 10 ذاشتم 7.40 روش نصب شد خیل یهم خوب چند تا کار هم زدم الان ویندوزم رو عوض کردم همون 10 ورژه 2016 نصبیدم اتفاقا همین دیشب ادیوس 7.53 رو نصب کردم برا من بدون مشکل خاصی نصب شد و کار هم میکنه منتها میگم فقط در این ورژن ادیوس حتما باید لودر 2016 گیر بیاری و نصب کنی چون لودر های قبلی از کار افتادن / زیاده من خودم از سایت www.timecode.ir دانلود کردم .
    دانلود کردم و نصب کردم دانلودش هم رایگان بود جواب داد /
    ویرایش توسط abbaskarimi78 : 10-09-16 در ساعت 13:31

نقل قول نوشته اصلی توسط abbaskarimi78 نمایش پست ها
    خوی عزیز جان اگه اینجوریه که همون ویندوز 10 رو نصب کن دیگه من حدود 6 ماه ویندوز 10 ذاشتم 7.40 روش نصب شد خیل یهم خوب چند تا کار هم زدم الان ویندوزم رو عوض کردم همون 10 ورژه 2016 نصبیدم اتفاقا همین دیشب ادیوس 7.53 رو نصب کردم برا من بدون مشکل خاصی نصب شد و کار هم میکنه منتها میگم فقط در این ورژن ادیوس حتما باید لودر 2016 گیر بیاری و نصب کنی چون لودر های قبلی از کار افتادن / زیاده من خودم از سایت www.timecode.ir دانلود کردم .
    دانلود کردم و نصب کردم دانلودش هم رایگان بود جواب داد /
    سلام
    لودر قبلی در صورتیکه تاریخ ویندوز روی برگردونید به سال 2015 باز هم کار میکنه.
    ورژن لودرش یادم نیست ولی من به همین روش ادیوس رو ران میکنم.

Member Website

شماره کاربری
    3615
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza82N نمایش پست ها
    سلام
    لودر قبلی در صورتیکه تاریخ ویندوز روی برگردونید به سال 2015 باز هم کار میکنه.
    ورژن لودرش یادم نیست ولی من به همین روش ادیوس رو ران میکنم.
    این بازگشت تاریخ هم البته یک راهی که داش رضا اشاره کرد اما بازگرداندن تاریخ به قبل یک مشکلاتی رو تو ویندوز ایجاد میکنه مثلا اگه انتی ویروس کسپر نصب داشته باشیم به مشکل میخوریم ولی خوب این روش هم کار سازه / من زیادی توضیح دادم نورتون عزیز شاید فکر کنه کار پیچیده و سختیه / خلاصه بگم که ادیوس بی هیچ مشکلی نصب میشه در ویندو.ز 10 برادر برو جلو و نصب کن حله تنشاله موفق باشی

کلمات کلیدی این موضوع