برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

بهترین تنظیم خروجی در پریمیر برای نمایش در تلفن همراه چیست؟

با سلام
    دوستان میخوام در پریمیر خروجی بگیرم که در تلفن همراه نمایش داده بشه و مسلما میخوام حجمش کمترین حجم ممکن باشه البته با نگهداشتن کیفیت نسبی فیلم.
    بهترین تنظیم خروجی برای تلفن همراه در پرمیر چیه؟
    پیشاپیش سپاس گذاری میکنم از راهنماییتون

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    خوب ببینید کیفیت Mp4 h.264 خیلی خوبه ولی شاید حجم آن یکم زیاد بشه پس بهتره دوباره در نرم افزاری اون رو تبدیل کنید تا کمتر بشه
    Hybrid خیلی خوبه ولی دقت کنید h.265 نزارید چون موبایل ها اون رو پشتیبانی نمیکنند
    http://www.video-effects.ir/%d8%a2%d...hybrid-%d9%88/
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

SPAM آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    25252
    درود
    برنامه فرمت فاکتوری خیلی خوبه تا حالا خیلی به درد من خورده و اون چیزی که شما میخواهید هم داره. تا حالا چندین بار شده یه قطعه از فیلم سینمایی میخواستم یا موزیکشو خود برنامه به طور مستقیم وارد نمیکرد ولی با یه عوض کردن فرمت مشکل حل میشد.

در کل من mp4 رو نظر میدم. اگه هم با فرمت های دیگه خواستید خروجی بگیرید بعدش با این برنامه درستش کنید.
    بدرود.
    . ?? ???? ???? ????? ???
    ?? ??? ??????? ?? ???? ?? ??????? ???? ??????
    . ??? ?? ?? ??? ??? ???? ?? ??? ????? ? ??????.

ممنون از پاسخ هاتون

سلام دوستان من به یک مشکل عجیب برخوردم!!!
    من با پریمیر و افترافکت کار که میکنم قبلا که خروجی میگرفتم با فرمت mp4 میریختم توو گوشی بدون هیچ مشکلی پخش میشد ولی الان چند وقته همون کارو که میکنم وقتی به گوشی انتقالش میدم صدای خالی پخش میشه و به جای تصویر هم قبل از اینکه پلی کنم علامت تعجب زده!
    گوشی همون گوشیه سیستم هم همونه ولی میبینی از همون پروژه چندین بار باید خروجی بگیرم تا شاید شانسی یکیش توو گوشی پخش بشه!
    واسه تست به چندتا گوشی دیگه هم فرستادم که توو همه گوشی ها همین جوریه اوضاع،در نتیجه هر چیه مشکل از خروجی یا سیستمه
    لطفا اگه کسی میدونه مشکل از کجاست کمک کنه

کلمات کلیدی این موضوع