برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 9142 , پاسخ ها : 3
موضوع: وارد کردن فایل زیرنویس (srt) در پریمیر cc

Lightbulb وارد کردن فایل زیرنویس (srt) در پریمیر cc

سلام بچه ها من کار اصلیم برنامه نویسی آندروید هستش . اینو گفتم تا بدونید که زیاد با نرم افزار های تدوین و ... آشنا نیستم . چند تا ویدئویی که توی این سایت راجع به پریمیربود را دیدم و تقریبا با محیط کلیش آشنا شدم . حالا من برای کاری نیاز دارم که روی ویدئوهای انگلیسی زیرنویس فارسی بذارم . تا اونجایی که میدونم زیرنویس مربوط به پنجره title میشه .( در ضمن ویدئوهای مربوط به زیر نویس آقای هادی پور را هم دیدم)

حالا من 2 تا سوال دارم .
    1. چجور فایل آماده زیرنویس (srt) را به پنجره title بیارم .
    2.چجوری فونت اون را تغییر بدم.

ممنون میشم که راهنماییم کنید.

سلام، من هم چند وقت پیش این مشکل رو داشتم ولی جوابی برای وارد کردن فایل srt به پریمیر پیدا نکردم. (البته زیرنویس فارسی)
    مجبور شدم با نرم‌افزارهای معمولی کانورتور ویدیویی مثل xilisoft فایل زیرنویس رو به فیل تصویری بچسبونم (merg) بعدش فایل تصویری با زیرنویس رو بیارم تو پریمیر.
    البته فکر کنم قابلیت تغییر فونت رو هم دارند و برش قسمتی از ویدیو. فقط اگه فایل زیرنویس سینک نباشه قابلیت تنظیم نداره که اونوقت باید از بعضی پلیرها استفاده کرد که قابلیت کپچر از فایل تصویری رو دارند.

خیلی راحت فایل srt رو دراگ اند دراپ کنین تو بخش Bin و اونجا هم وارد سکانستون کنین
    اندازه و مکان رو هم به راحتی میتونین تغییر بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Svak نمایش پست ها
    خیلی راحت فایل srt رو دراگ اند دراپ کنین تو بخش Bin و اونجا هم وارد سکانستون کنین
    اندازه و مکان رو هم به راحتی میتونین تغییر بدین
    داداش خوب این فرمت نمیخونه که دراگ کنیم

کلمات کلیدی این موضوع