برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

مشاهده : 7593 , پاسخ ها : 16
موضوع: مشکل در خروجی گرفتن از ادیوس

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    عزیز جان این مشکل که در سیستمهای دیگه پخش نمیشه و فقط صدا داره رو من بارها بهش بر خوردم و راههای مختلفی رو رفتم یا سیستم طرف پلیر خوب نداره که خوب معلومه باید براش نصب کنی اما اگه پلیر مثل کا ام پلیر یا پاپ پلیر اینا داره و باز هم پخش نمیشه مشکل از فیلم شماست شما وقتی پروژه میسازی گزینه کاستومایز پایین صفحه رو بزن تو قسمت سمت راست گزینه رندر فورمت رو رو حالت ای وی آی استاندارد بگذار بعد خروجی از فیلمت بگیر مطمئن باش فیلمت با تصویر پخش میشه
    در خصوص فرمت ووب هم باید برن تو دیسک رو بزنی تو تنظماتش ذخیره در کامپیوتر هم داره و رایت هم داره خوب رایت کن و بهشون بده فرمت ووب خروجی میده موفق باشی انشالله
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????

ahmad_v آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    970
    سلام
    اگه مجبوری avi خروجی بگیری، توی کامپیوتری که میخواد این فیلم اجرا بشه باید کَدِکِ مخصوص ادیوس (گِرَس وَلی) نصب بشه.
    که تو سایت گرس ولی حتما پیدا میشه.

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    خواهشا اطلاعات غلط ندهید دوستان اخه طرف میخاد فیلمش رو بفرسته برا جشنواره یا بده به یک مشتری با سطح سواد کامپیوتری پایین
    بعد به مسئولان جشنواره چطوری بگه که شما حتما رو سیستمون کدک گرس ورری داشته باشید یا به آن مشتری که اصلا اینترنت نداره تو خونش چطوری حالیش کنه که بره دانلود کنه!!!!!!!!!!!
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????

این مشکل برای من پیش اومده بود بلخره به این نتیجه رسیدم که برای خواندن فرمت aviهمراه باتصویربایدیک برنامه تدوین مثل ادیوس یا پریمیرو...نصب باشه روی سیستم شما هم امتحان کنید شاید مشکل شما هم حل شد

مظاهر آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2112
    عزیز با فرمت mpeg2خروجی بگیر بعد با یه کانورتور مثلا xllisoftکانورتش کن به aviیاvob
    موقعی که با mpg2خروجی میگیری بیت ریت بزار 15mنهایت حجم
    ????? ??????? ?? ?? ?????? ???? ???.

ببینید بیت ریت روی دو چیز تأثیر داره...
    1- کیفیت رنگ (تعداد رنگها)
    2- حجم
    مثلاً توی حالت 15 بیتی تصویر شما متشکل شده از 32764 رنگ و در 18 بیتی 262144 رنگ
    شما باید ببینی اصلاً با چه بیت ریتی تصویربرداری کردی و الکی بیت ریتت رو تغییر ندید... شاید شما 12 بیتی تصویربرداری کرده باشی (البته برای مثال گفتم) حالا وقتی کیفیت رکورد شده 12 بیت هستش چه تفاوتی داره که 15 بیتیش کنید... فقط حجم رو بالا بردید...
    من احتمال می دم شما برای AVI از uncompressed استفاده می کنید... اگر با فرمتهای Avi آشنایت ندارید Vob بگیرید که بهتون گفتم به چه شکله...

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

ALI KALAN آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    10389
    دوستان بعد از اینکه فایلهای داخل Bin رو پروکسی کردم که راحت تر کار کنم چون ویدیو ها فول اچ دی بودن...حالا بعد از تدوین میخوام خروجی بگیرم چطوری خروجی بگیرم که ویدیوها اچ دی رو بخونه موقع خروجی گرفتن؟
    در ضمن
    Burn to DVD هم غیر فعال دی وی ی رو هم داخل دی وی دی رایتر میذارم فعال نمیشه که نسخه هم دی وی دی بگیرم...ممنون میشم راهنمایی کنید
    ویرایش توسط ALI KALAN : 12-05-14 در ساعت 12:33

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع