برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

مشخصات سیستم مورد نیاز برای پروژه های انیمیشن 2 دی

سلام خسته نباشید مشخصات سیستم من این هست و اخیر دارم تو حرکت موس در موهو لطفا رانمایی بفرمایید مربوط به کدوم مشخصه هست کندی کار منhttp://s11.picofile.com/file/8393407034/Untitled.pngاز راهنمای هاتون ممنونم

اگه ممکنه جواب سوال منو زودتر لطف کنید بگید ،یک مقدار فوری هست

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط leilirastegar نمایش پست ها
    اگه ممکنه جواب سوال منو زودتر لطف کنید بگید ،یک مقدار فوری هست
    سلام
    موهو نرم افزار سنگینی نیست که بخواد کند بشه یا هنگ کنه
    شاید لازم باشه ویندوز رو عوض کنید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سلام
    من سیستم تخصصی موهو را نتونستم گیر بیارم .
    به هر حال ، علاوه بر چیزی که آقای هادی پور از لحاظ نرم افزاری گفتند ، اگه از لحاظ کمبود سخت افزاری را میخواین متوجه شین (اگه از لحاظ سخت افزاری مشکلی باشه) ، زمانی که این اتفاق در موهو براتون افتاد و تاخیر در حرکت موس براتون پیش اومد ، همون لحظه در task manager از سربرگ performance اش عکس بگیرید و اینجا بذارید تا نتیجه ی دقیق تر بشه گرفت .
    اگه مشکل کمبود منابع سخت افزاری باشه ، امکان داره از کم بودن رم باشه .

ضمنا مدل کارت گرافیک تون را بصورت دقیق بگین . و اینکه بگین که ssd دارین یا نه و در صورت داشتن ، مدل دقیق اش چیه؟

کارت گرافیک اکسترنال نگذاشتم همونه که روی مادربورد پیش فرض هست و هاردم ssdهست ،تکس منیجر نشون میده که فقط 9 درصد داره از سی پی یو و 300 مگ از رم استفاده میشه.

کارت گرافیک اکسترنال نگذاشتم همونه که روی مادربورد پیش فرض هست و هاردم ssdهست ،تکس منیجر نشون میده که فقط 9 درصد داره از سی پی یو و 300 مگ از رم استفاده میشه.
    نیاز به عکس از performance هست .

نمی دونم سایت چه مشکلی پیدا کرده نمی ذاره عکس آپلود کنم ،ولی از سی پی یو و رم استفاده زیادی نمیشه ،وینوزهم تازه عوض کردم و مشکلم بر طرف نشد،موهو من مرتب کرش می کنه

توی سایت های آپلود ، آپلود کنین و لینکش را اینجا بذارید .
    موهو همچنین نیاز به کارت گرافیک داره . اینکه میگید سیستم تون با پردازنده ی ryzen 2600 که پردازنده ی گرافیکی نداره اما چطور کار میکنید ، نمیدونم .

از لحاظ نرم افزاری ، مطمئن بشید که همه چیز با هم سازگارند :
    - درایورهای سیستم تون (مخصوصا درایور کارت گرافیک) با ویندوز .
    - نسخه ی موهو تون با ویندوز .
    - احیانا موهو اگه پلاگینی داره و ازش استفاده میکنین ، سازگاری اون نسخه از پلاگین با اون نسخه از موهو .
    - سعی کنید از آخرین نسخه از ویندوز استفاده کنید و همچنین از آخرین نسخه از موهو (چک کنید که با هم سازگار باشند) .
    و ... .

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadkhati نمایش پست ها
    توی سایت های آپلود ، آپلود کنین و لینکش را اینجا بذارید .
    موهو همچنین نیاز به کارت گرافیک داره . اینکه میگید سیستم تون با پردازنده ی ryzen 2600 که پردازنده ی گرافیکی نداره اما چطور کار میکنید ، نمیدونم .

از لحاظ نرم افزاری ، مطمئن بشید که همه چیز با هم سازگارند :
    - درایورهای سیستم تون (مخصوصا درایور کارت گرافیک) با ویندوز .
    - نسخه ی موهو تون با ویندوز .
    - احیانا موهو اگه پلاگینی داره و ازش استفاده میکنین ، سازگاری اون نسخه از پلاگین با اون نسخه از موهو .
    - سعی کنید از آخرین نسخه از ویندوز استفاده کنید و همچنین از آخرین نسخه از موهو (چک کنید که با هم سازگار باشند) .
    و ... .
    خیییییییییلی ممنونم از راهنمایتون

خیییییییییلی ممنونم از راهنمایتون
    بز این حالت نرم افزاری ، عکسی که گفتم را بذارید تا از لحاظ سخت افزاری ، مطمئن شید .

کلمات کلیدی این موضوع