برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

مشاهده : 1775 , پاسخ ها : 8
موضوع: وقتی موهو هنگ میکنه

وقتی موهو هنگ میکنه

سلام دوستان عزیز،من وقتی چنا تا کاراکتر وارد صحنه میکنم ،حتی وقتی دو تا کاراکتر بن گذاری شده وارد صحنه میکنم،دیگه موهو درست کار نمیکنه،در واقع وقتی ویخوام حرکت بدم بهشون ،حرکات اسنپی هستند و من نمیتونم مسیر حرکت رو ببینم،خیلی طول میکشه تایک حرکت مطابق استوری برد،بسازم ممنون میشم اگه راه حلی دارید به من بگید.

سلام
    من فکر میکنم رم سیستمتون زیاد قوی نیست

سلام عزیز
    مشخصات سیستمون رو بنویسید
    و اینکه سعی کنید موقع انیمیت Display Quality رو بذارید روی low و تا جایی که ممکنه بقیه لایه هارو hide کنید
    نکته بعد نحوه ریگ کردن کارکتر ها هست متاسفانه موهو باگ زیاد داره و نباید ریگتون سنگین بشه

mxdpo آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    44279
    احتمالا grid رو فعال کردید؟

hadinoor آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    41433
    سلام
    معمولا در موهو وقتی کارکتر از بیرون ایمپورت میکنید مثل PSD موهو کند میشه ولی اگر در خود موهو طراحی کنید این انفاق پیش نمیاد شما فقط یک راه حل دارید در قسمت Display Quality روی Low بزارید یا روی حالت Wireframe که من این رو پیشنهاد میکنم
    موفق باشید

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

ببخشید عزیزان من تنظیمات دیس پلی کوالتی رو از کجا بیارم تو موهو؟که روی wirefrme قصد دارم تنظیم کنم. متاسفانه پروژه من سنگین شده واصلا اجازه ادامه کار رو به من نمیده،به شدت کند شده.

hadinoor آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    41433
    نقل قول نوشته اصلی توسط leilirastegar نمایش پست ها
    ببخشید عزیزان من تنظیمات دیس پلی کوالتی رو از کجا بیارم تو موهو؟که روی wirefrme قصد دارم تنظیم کنم. متاسفانه پروژه من سنگین شده واصلا اجازه ادامه کار رو به من نمیده،به شدت کند شده.
    سلام تصویر زیر را مشاهده کنیدنام: Capture.JPG نمایش: 46 اندازه: 145.8 کیلو بایت

ممنونم استاد خیلی لطف کردید.