برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

مشاهده : 22510 , پاسخ ها : 16
موضوع: دعوت به همکاری برای ساخت بازی .

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

Lightbulb دعوت به همکاری برای ساخت بازی .

سلام به همه
    از کسانی که تخصص لازم در ساخت بازی را دارن دعوت می کنم تا در صورت تمایل با اینجانب تماس بگیرن .
    نیاز های حال حاضر شامل افراد زیر می باشد :
    1- تخصص برنامه نویسی و ترجیحا آشنا به زبان اسکریپت نویسی موتور آنریل انجین .
    2- طراح صحنه آشنا به محیط آنریل انجین و درست کردن صحنه و مپ بازی در آنریل انجین .
    3-مذل ساز در زمینه Hard Surface و organic و آشنا به سیستم مدل سازی بازی و ساحت Displacement Map و عیره .

از دوستانی که تمایل به کار در این زمینه دارن و یکی یا چندتا از تحصص های گفته شده را دارن و مهمتر از همه توانایی کار گروهی را دارن درخواست می شود جهت همکاری همینجا به من اطلاع بدن .
    توضیح :
    این بازی به طور کاملاَ قانوی در راستای اجرای قانون کپی رایت جهانی در حال ساخت است و به همین صورت هم عرضه حواهذ شد و به همین دلیل از طریق هیچکدام از شرکت های داحل ایران پحش نخواهد شد و یک رزومه کاملاَ حوب و درست برای کسانی خواهد بود که در این پروژه همکاری کنن یا حواهند کرد و صد البته از نظر مالی هم کاملاَ با آنچه در داحل شاهدش هستید تفاوت حواهد داشت ضمن اینکه بر روی 3 پلتفرم اصلی یعنی pc و ps4 و xbox one عرضه حواهد شد .
    در زیر تصاویری برای فهم گرافیکی و تصور گرافیک نهایی بازی براتون ارسال می کنم و برای اطلاعات بیشتر تماس با اینجانب الزامی می باشد .

ویرایش توسط Takavach : 04-02-17 در ساعت 23:42

کلمات کلیدی این موضوع